за височината

  • 73 372
  • 276
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 510
Защо той да я целува а не тя него/ нямам впредвид възглавницата. Аз обикновенно обичам да съм отгоре, така че за мен няма проблем...А пък за него незнам...Не знам обаче да се е оплакъл някой... Laughing Laughing Laughing

# 91
  • Мнения: 1 433
 Party Едно е сигурно, като сме тръгнали да се шегуваме, че миньончетата нямат проблеми с коленете  Laughing

# 92
  • Мнения: 2 510
Не само с коленете, но и с другите части на тялото нямат проблеми. Но по принцип не можеш да имаш проблеми с нещо което можеш да го държиш на ръце и да го носиш. Hug smile3503

# 93
  • Мнения: 1 127
Да се изкажа  Joy
Като цяло жени над 1,70м. за мене не е много приемливо, между 1,65-1,70 е най-добре  Peace
Както казаха някои като се качи на токчета, няма да стърчи а  Joy
Не харесвам и прекалено високите мъже, но някъде 1,80-1,85 мисля че е най-удачно, може и по-малко, но не под 1,75  Thinking

Извинявай ,но така говорят само ниските мъже и жени!

Ами да, някой избива комплекси. А аз с моите 175 см. сигурно ще съм миньонче в Норвегия например. Laughing

# 94
  • Мнения: 2 510
Да се изкажа  Joy

Ами да, някой избива комплекси. А аз с моите 175 см. сигурно ще съм миньонче в Норвегия например. Laughing
А аз с мойте 152см? Явно съм джуже!

# 95
  • планетата Земя
  • Мнения: 111
Не съм си избирала гаджетата по височината. Имала съм гаджета 188, 170, а мъжът ми е 180. Всичките са ми били добре на височина, 'щото съм цели 160 см.  Laughing
В този смисъл за жена ниския ръст по-лесно се приема, от колкото за мъж. Това си е чиста дискриминация.  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 0

 Харесвате ли жени НАД  175 - 176 см. и какви харесвате повече примерно 180  слаба  или 160 слаба.

Ай стига бе !!  Crossing Arms  Като легнат - всички са еднакви на ръст  Mr. Green

http://fishki.net/comment.php?id=72244

# 97
  • Мнения: 772
 Simple Smile За добро или лошо,аз съм 182см,а приятелят ми е 170 см...Еми обичаме се такива каквито сме ..то нито аз ще стана по-ниска,нито той по-висок,така че сме се приели такива  Laughing

# 98
  • Мнения: 0
Българският народ, с всичките му недостатъци, има много хубави поговорки. Та по темата: Висока за парад, ниска за креват.  Simple Smile

# 99
  • Мнения: 123
Българският народ, с всичките му недостатъци, има много хубави поговорки. Та по темата: Висока за парад, ниска за креват.  Simple Smile
еееее,ние високите кво?Креват няма да видим,така ли?

# 100
  • Мнения: 11
Simple Smile За добро или лошо,аз съм 182см,а приятелят ми е 170 см...Еми обичаме се такива каквито сме ..то нито аз ще стана по-ниска,нито той по-висок,така че сме се приели такива  Laughing

Видех едни такива образи на бензиностанцията преди време...Мацката беше само крака...аз такава висока мадама не бех виждал...чак на траверса биеше...е пичът беше почти две глави надолу...ама си се целиваха. Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 0
Видех едни такива образи на бензиностанцията преди време...Мацката беше само крака...аз такава висока мадама не бех виждал...чак на траверса биеше...е пичът беше почти две глави надолу...ама си се целиваха. Heart Eyes

има и високи к==ви  Peace

# 102
  • Мнения: 0
Българският народ, с всичките му недостатъци, има много хубави поговорки. Та по темата: Висока за парад, ниска за креват.  Simple Smile
еееее,ние високите кво?Креват няма да видим,така ли?

Grinning Dear, има и други, по-романтични места - петък е, не се впрягай, pls.

# 103
  • Мнения: 123
Българският народ, с всичките му недостатъци, има много хубави поговорки. Та по темата: Висока за парад, ниска за креват.  Simple Smile
еееее,ние високите кво?Креват няма да видим,така ли?

Grinning Dear, има и други, по-романтични места - петък е, не се впрягай, pls.
ааа,не се впрягам лесно аз Peace
забавлявам се

# 104
  • Мнения: 1 192
От темата разбрах, че все още се котирам...  Whistling Камък ми падна от сърцето!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт