Жената овен/9

  • 23 602
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 608
Ново начало, изпревари ме  Grinning Взимам си кафенце и почвам да преборвам и днешния ден.
Добро утро на всички. Игрев край морето за вас!

# 31
  • Varna
  • Мнения: 2 592
ДобрЮутрУУУУУУУУУу newsm68
НОВА НАЧАЛО Hug
Благодаря за каЙвету ама другата закуска за която казваш, че не е за пазещите Италия си във грешка. Това са диетични бисквитки и само това. МолА, молА, сложи една яка закуска да си напълня  тумбака, ще ми бягаш по тъча със тия келяви бисквитки Joy
Днеска още по слънчево ми се вижда, обаче прозорците пак запотени брЯ newsm78 И въпреки всичко важното е че има слънчице, то ни зарежда нас Овницитееее newsm44
Хайде на слънцетооооооооууу

# 32
# 33
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Здравейте Овнета  Hug Hug Hug,

Бенджи  Hug , чакаме резулата и до тогава стискаме палци много силно  newsm10.
Delte, Eli,   Hug

Ново начало  Hug, мерси за кафето. Дойде ми супер, че днес кафето тук при мен беше ужасно. Виж, за закуската какво да ти кажа  newsm78. Не съм на диета, но диетични или не бисквитките, аз имам алергия към пшеничното брашно, така че ще си остана само с кафето и мъжа към бисквитката. Нали и той принадлежи към закуската newsm62, не е само декорация  smile3503.

# 34
  • Мнения: 22 414
Добро утро и от мен, аз съм скокнала в 6.50ч, но днес не ми се спи чак толкова. ))))
Пребиваването в София ми беше страшно изморително, но пък беше хубаво.  )
Вчера пихме кафенце, после малко в Джъмбо да купим подарък на Калина....но там направо ме заболя и главата и очите, то такава шарения и толкова много неща. Да не говорим пък аз колко играчки и щуротии исках да купя, добре че е мъжа ми да ме спира. Иначе 200лв не ни мърдаха, но се разминахме с много по-малко. ))))

Оххх, аз от сега съм в търсене на хотел по морето за лятото, и още не мога да измисля къде точно да ходим. Че и финансовата страна на въпроса е от значение, но тази година трябва да заведем Калина, детето ще стане на 3г и не е виждало море. ))))
Морските дами ако могат да ми препоръчат нещо, много ще се радвам. )

# 35
  • Мнения: 384
ново начало,thanks!
Добро утро и успешна седмица   bouquet  
ето хороскопче за седмицата:
Хороскоп за седмицата 15 - 21 март 2010
  
Силна седмица за Овните по линия на семейството, семейните връзки и отношения, придобивките. Важни поводи за събирания и празнувания свързани с успехи или придобиване на собственост.
Ще имате големи планове за тази седмица, но няма да мине всичко по мед и масло. Все ще ви се наложи да се сблъскате с малки бюрократични неприятности и формалности.
Конфликт може да възникне с човек около дома ви, съседи, фирма, организация и др. В някои случаи тези от вас, които са в процес на ремонт или строеж ще имат проблеми с фирма или компания имащи връзка със съответната дейност.
 

чао от мен за сега  Hug  ви

# 36
# 37
  • Мнения: 348
Вени,разбира се,че не е декорация. Simple Smile
Мира,разрових си летните дрехи и отделих някои.Нали може мои дрехи да ти пратя?Прати ми адреса си и ако може някой да ми обясни как става пращането на колет,че досега не съм пращала newsm78.Интересуваме как точно трябва да е опакован и надписан?
А колкото до хотели не мога да ти помогна.Ние ходим само на планина.Но пък ако дойдеш по-наблизо може да заформим една овнешка среща. Joy

Ира,мерси за хороскопчето!  bouquet
Маргало Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 5 711
Добро утро на всички.

Стискам палци на Бенджи за днес,да и мине възможно най-леко защитата Hug
Ние решихме нашата почивка за тази година да бъде само за 2 дни във Венеция. Аз няма да мога да се насладя на качествено море,той не си пада по висенето на плажа и стои само заради мен,чудехме се къде къде и резервирахме за Венеция-май месец.Сега трябва да почвам да оглеждам хотелите.Ако някой е ходил и има предложения да ги мята към мен.

# 39
  • Мнения: 22 414
ново начало, може разбира се, сега ще ти дам адрес на лични и ще ти обясня. )))
А за морето, предпочитам Св.Константин и Елена. ))) така че ще сме доста наблизо до Варна.
Аз изобщо не съм фен на морето, тъй като съм много бяла, постоянно трябва да се мажа с кремове, да стоя под чадър и т.н. и всичкото това ми лази по нервите. )

# 40
  • Мнения: 7 430
Hug от мен

Много хубава темичка Wink
Ели, страхотно рисуваш  - но ти си знаеш ...а още по-добре излеждаш  Heart Eyes

цунки

# 41
  • Мнения: 8 242
Хелоу и от мен Simple Smile
Пиша от бачкалото - малко си краднах минутки да ви видя, докато шефа не се е развилнял като за начало на седмицата Simple Smile
Изпратих си мъжото днеска сутринта.. рев  smile3518 .. ама ..
Стискайте палци! ..
Дребен болен.. кашлици, сополи.. снощи и температури някви имаше..
Голяма драма при нас  Crazy Лудницата е просто във вихъра си..

Поне разбрах, че ще се почива по Великден 4 дни  Mr. Green .. та може да се разходим до Бургас на гости.. малко да дишаммммм.. щото от вкъщи на работа не си е работа  Crossing Arms

По едно шоколадово гуш на всички  Hug

# 42
  • Мнения: 2 129
Добрутро, банда!Точно си пия кафето, че бая сън съм му дръпнала...
Мира, само х-л Романс мога да ти препоръчам, защото там ходим на басейн от време на време.
http://retur.eu/bg/hotel.php?hotel=283

# 43
  • Мнения: 22 414
Оооо, пропуснах да кажа и аз, че Ели е страхотна на снимката. ))))

духи, ще се наредят нещата, и дребен ще се оправи и мъжо ще е ок. ) не се шашкай толкова. ))

При мен отново е лудница, майка ми се прибра от Германия, сестрата на мъжа ми вчера я докарахме от летището и сега хукна по доктори и изследвания. В събота се прибира обратно, тогава и мъжа ми пътува за Хисаря. Мислех с него да ходя, но пак ще я кара на летището и ще се става много рано....та ще пропусна.
Естествено ще ме остави 10дни без кола.....и майка ми и баща ми ще хукнат по пътищата, че трябва да прескочат до Шумен до баба ми и дядо ми....и така. )
А аз съм човек, който много мрази да му се нарушава спокойствието и установеният ред. )

франческа, сега ще го разгледам. )))

Искам не много голям хотел, по възможност със закуска и вечеря, или ол инклузив. Да има басейн и да е сравнително близо до плажа. ) На всичкото отгоре и да е на някакви поносими цени. )
Изчакваме сега да видим какви карти ще пуснат военните, или такава ще вземем (10дни са ми много по принцип) или нещо за подобна цена, но за 5-6нощувки. )

# 44
  • Мнения: 608
Духи пухи, не плачкай  Hug Раздялата не е завинаги,а  и ще ви е по-сладко после като се прегърнете пак.
Бенджи що не се обажда? Сигурно е пирувала нощес и още няма сили да се надигне и да ни се похвали  Wink
Дидке, цунки и от мен! Вашето поощрение и похвала ми помагат по-уверено да държа четката  Hug
Мире, ще се поинтересувам за Св Константин и Елена, доста по-добре изглеждат от Златните, но не знам кои нови хотели са добри. Аз пък си помислих за Созопол, имам си слабост към него.
Мишленце, Венецияяя, ееех  Heart Eyes Стара мечта, дори за два дни ще е прекрасно. Нали знаеш, че после ще чакаме подробен снимков отчет?  Wink
Маргало, ти да не ми четеш мислите?! Тъкмо щях да ви пускам един слънчоглед. А другото странно е, че на линка, който си дала пише Елинор  Laughing А ти знаеш, че това ми е другото име  Grinning
Ира, мерси за хороскопа, добре ми изглежда  Laughing Ама щях да кажа, че живота ни е такъв, какъвто си го направим.

Ето слънчогледите от мен, не са нещо особено, но носят настроение.

 

Общи условия

Активация на акаунт