Аблация на сърцето - 1

  • 120 536
  • 785
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 29
здравейте
 бях на преглед при Доц.ШАЛГАНОВ колко страх и колебания имаше в моята глава
докато се престраша да отида на този преглед аз си знам
аз просто бях сигурна в това което докторите ще предложат но не бях готова
и благодарение на  didolinaa която е страхотен човек  Hug аз бях подготвена и приех предложеното ЕФИ 
Сега чакам да се обадят за дата, не че не страхувам ,но идеята че мога да живея без пристъпи Grinning
сега много ме вълнува въпроса с спирането на лекарствата
как се справихте с  това  newsm78

# 286
  • Мнения: 0
Zdraveite,dnes razbrah che  imam sindrom na prejdevremenno vuzbujdane i trqbva da mi se pravi radiofrekventna ablaciq!Mnogo se pritesnih i iskam da pitam opasno li e i kakvi riskove krie?

# 287
  • Мнения: 1 095
Sevdalina77, като ти се обадят за дата, ще ти кажат по каква схема да си продължиш лекарствата до деня на приемане в НКБ.

# 288
  • Мнения: 29
pi_pi  колко време е минало от твоята аблация и как се чустваш

# 289
  • Мнения: 1 095
Аблацията ми беше през Май тази година. Чувствам се нормално - много, много рядко имам по едно прескачане, но това е нормално за всеки човек. Аз съм имала общо два пристъпа точно през една година, така че не знам какво е да живееш с постоянни пристъпи. Не съм пила и лекарства постоянно. Само за кратко време след втория пристъп, след като ме вкараха в ритъм с електрошок, и преди аблацията. Както писах по-горе взех решение за аблацията с подкрепата на Д-р Велковски, Д-р Протич и едно момиче от форума с което си писахме на лични. Тя е минала аблация и след три месеца е забременяла, родила и се радва на детенцето си. Реших, че няма да мога да живея в постоянен страх от пристъпи .... не, че сега ми е много спокойно ..... все още не мога да повярвам, че няма да имам проблем и все си го мисля. Дано да нямам, още ме е страх!

# 290
  • София
  • Мнения: 1 176
Sevdalina77 браво за решението  Hug като ти се обадят за дата да ми кажеш.Нямам много време да пиша,че ме заринаха с раб и едвам смогвам вече  ooooh!
pi_pi радвам се,че се чустваш добре и не го мисли ще се чустваш добре и занапред  Peace

# 291
  • Мнения: 1 095
Didolinaa  Hug
  bouquet

# 292
  • Мнения: 29
БЛАГОДАРЯ за подкрепата  didolinaa желая ти цялото здраве на земята ,
бъди все така усмихната  Hug
  pi_pi и на теб здраве и всички гадни  пристъпи да са зад гърбави

# 293
  • Мнения: 29
Пак  съм     аз       
 днес ми се обадиха от болницата
вече имам определена  дата  02.02.12 трябва  да постъпя искат да съм в 8.00 там
в мен бушуват различни чувства
но страха надделява определено Praynig мислех си че има много чакащи и ще имам време да спра лекарствата който пия 3г
намалям дозата ве4е 3 ден и се чувствам ужасно как ще се справя без лекарства

# 294
  • София
  • Мнения: 1 176
Пак  съм     аз       
 днес ми се обадиха от болницата
вече имам определена  дата  02.02.12 трябва  да постъпя искат да съм в 8.00 там
в мен бушуват различни чувства
но страха надделява определено Praynig мислех си че има много чакащи и ще имам време да спра лекарствата който пия 3г
намалям дозата ве4е 3 ден и се чувствам ужасно как ще се справя без лекарства

Яяяя да не чувам такива думи като страх,идвам и ще те набияяя.Ще се справиш без лекарствата спокойно,искам само да си смела.Аз почивам на 3 ти а предполагам,че и тогава ще ти е аблацията.Дръж си телефона до главата,за да ти звънна,ако ми разрешат ще дойда на свиждане  Peace.Вярвай,че всичко ще е наред и хич не се притеснявай

# 295
  • Мнения: 19
sevdalina77 бъди спокойна! Всичко ще мине наред! След този ден ти ще бъдеш нов човек и няма да имаш нужда от лекарства! Ще живееш като всеки нормален човек и ще се оттървеш за винаги от тази гадост! Щом те искат на 2.2.2012, аблацията ще ти е на 3-ти. Всичко ще мине и ще замине! БОЛКА НЯМА!!! Освен обождане от малка игла за секунди, която се понася... Ти ще си под постоянно наблюдение! Цял екип от кардиолози има до теб! Ще се намираш в най-добрата кардиологична болница! Не се страхувай, няма причина! Ще бъдеш добре, нищо лошо няма да ти се случи, дори напротив ще се чувстваш прекрасно много скоро след като всичко мине! Желая ти успех и късмет и чакам с нетърпение да разкажеш как е минало.

Аз съм на 27 год. и миналата година през март минах по този път! Махнаха ми не една, а две връзки, от които едната скрита... Сега съм добре и не пия НИЩО, а бях на Ритмонорм и ходих често в бърза помощ.. Бях се предала тотално.. Разбирам те напълно какво чувстваш, но този ден ще го благославяш след това, както и хората, които ще ти помогнат!  Hug

# 296
  • Мнения: 1 095
Sevdalina77, на мен ми направиха аблацията в деня на приемането, което до някъде е по-добре, защото стоиш по-малко в болницата. Така, че бъди подготвена и за двата варианта.

# 297
  • Мнения: 29
Много ама много ви благодаря на всички за куража
който ми давате.
Без вас би ми било много по Hug         трудно
здраве желая на всички от сърце

# 298
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Здравейте, искам да попитам някога дали сте усещали че сърцето ви сякаш трепери, не че бие по силно а трепти. Преди месец получих аритмия за първи път и оттогава все съм на щрек че пак ще се повтори. Иначе от 2г си пия редовно бетаблокера и си мислих че така ще си карам на хапчета, без кризи въпреки ВПВто но уви маи ще се ходи на консултация в трета градска.

# 299
  • Мнения: 29
здравей  дънди аз не сам имала трептения и не мога да изкажа мнение
 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт