Аблация на сърцето - 1

  • 120 690
  • 785
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 1 179
flavie_pipi  Какъв е тоя некадърен лекар???? Успеваемостта на ЕФИ е 100 % това е изследване с което виждат къде е проблема. А при Аблацията е над 90 % върни се 2 3 страници назад има доста изписано и прочети.

# 571
  • Мнения: 22
дънди  казаха ми за този процент успеваемост в УМБАЛ Св. Георги пПловдив, където бях приета в интензивното отделение. Това, че вие ми казвате, че не е така ме обнадеждава много. Явно трябва да се пробвам. Знаете ли дали има риск за сърцето при тази процедура? Дали може да се увреди допълнително?

# 572
  • Мнения: 1 095
И кой е този лекар  Shocked
Мен точно от там ме насочиха за аблация и ми казаха, че това е решението на проблема.

# 573
  • Мнения: 5 478
Не съм влизала от много време в тази тема и не успях да изчета всичко, но се радвам, че не е замряла. Разбира се, не защото имате проблеми, а защото има къде да споделяме преживявания и мнения.   bouquet

По отношение на физическото натоварване - когато бях много малка и аз бях освободена от часовете по физкултура. После случайно (на своя глава) започнах да се занимавам с танци и така вече 15 години. В момента тренирам деца и натоварването, на което се подлагам почти ежедневно е доста голямо. Мога да кажа, че при всеки човек е индивидуално. В моя случай физическите усилия явно не влияят по никакъв начин.

Някой назад беше споменал за някакви методи (не медикаментозни) за спиране на пристъпи.... Та, това с поемането на въздух и напъването и при мен действа, само че ако съм клекнала на земята и с наведена силно надолу глава между коленете.

# 574
  • Мнения: 3
Здравейте , току що си записах час за 23-ти Април. Simple Smile))

# 575
  • Мнения: 817
Честито! Успех!  Hug

# 576
  • София
  • Мнения: 1 179
Здравейте , току що си записах час за 23-ти Април. Simple Smile))

Бравоо сега ще чакаме отзиви след консултацията  Peace

# 577
  • Мнения: 3
Ще ви държа в течение Simple Smile
Имам няклко въпроса
1.Някой може ли да ми предложи хотел колкото се може по - близо до 3-та градска и да не е нещо много скъпо ...
2.Записах си прегледа с направление No.3 , ще заплащам ли някакви допълнителни такси ?
3.Каква е разликата межуд No.3 и No.3A ... разбрах , че само 3 е за консултация , а аз искам и изследвания с холтер и ЕХО ...

Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 21:46 от Vasilakis

# 578
  • Мнения: 54 674
Ще ви държа в течение Simple Smile
Имам няклко въпроса
1.Някой може ли да ми предложи хотел колкото се може по - близо до 3-та градска и да не е нещо много скъпо ...
2.Записах си прегледа с направление No.3 , ще заплащам ли някакви допълнителни такси ?


Потърси в интернет за стаи за нощувка , много по-евтино е от хотел , има във всеки град .

# 579
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Аз си мисля че щеше да е по-добре холтера да си го направиш предварително, и да отидеш с готов.
 При кои д-р си записа час, при обикновен кардиолог или при тези от електрофизиологията / незнам дали съм го написала правилно/ напр. д-р Протич защото той няма нужната апаратура в кабинета които преглежда. Общо взето ако е при Протич се ходи с готови изследвания холтер, екг или ехо.

# 580
  • Мнения: 139
Vasilakis, запиши си час за ЕФИ кабинет. Трябва да носиш изследване от холтер и всички други кардиограми и т.н., които имаш/ и понеже са ти дали вече направление за кардиолог, предполагам , че холтера ще трябва да заплатиш/. Ехография ще ти направят като те приемат в болницата.

# 581
  • Мнения: 3
Съвсем се обърках , записах си час при д-р Протич ... казаха ми да си нося всички изследвания до момента ... Ами ако нямам такива ?
Преди 2 години като ходих ми правиха и холтер и ехо , без да питам и искам ... смятам , че това са първите стандартни изследвания и след това се поставя диагноза и се пристъпва към ЕФИ и от там евентуално към аблация. Незнам , ще звънна тези дни пак да попитам за тези подробности, че се обърках съвсем.

# 582
  • Мнения: 139
Tochno d-r Protich ti trqbva.Uspeh!

# 583
  • Мнения: 165
И аз като теб много съм объркана.И аз искам час  при Протич,но трябва да отида сега за преглед само ,а после да ми насрочи ЕФИ,поне аз така разбрах тук от форума.Аз имам препоръки от СВ.Екатериина от преди 3 години за ЕФИ,дали няма да мога да си запиша час направо за ЕФИ newsm78, в понеделник съм на преглед тук в Бургас,ще поискам да ми направят холтер,да отида подготвена в София.
А за направленията ..мисля като се обадя за час да попитам по подробно.
Vasilakis ти ли си избра деня за преглед или чак за тогава има свободни часове?
А ехото задължително ли е за прегледа,да го правя ли и него тука?

# 584
  • Мнения: 817
И моите са стари от Св. Екатерина - от преди 2 години със заключение за Ефи, но в НКБ искаха ново Ехо, ЕКГ и холтер. Те ми направиха Ехото и Екг-то, а холтерът ми казаха да го направя в Бургас. Но, тъй като забременях, всичко се отложи. А след бременността се оказа на Ехото, че сърцето ми е по-добре и тъй като желаем второ - пак се отлага ЕФИ-то. Часовете са свободните възможни, но ако се обадиш в НКБ те ще ти кажат с точност дали може да избираш. Освен, ако не говориш лично с доки и не се разбереш персонално с него. Поне при нас с бебо е така. Успех, pepka_ !

Общи условия

Активация на акаунт