На три годинки вече стана, АПРИЛската банда голяма!

  • 26 366
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Ламичке, ти ме шашна с тази цена....
Морето, аз като едно гларусче, си го предпочитам точно юни, ной-много началото на юли. Водата е студена да, но пък бистра, а морето е като тепсия...по цял ден. Плажовете празни, кеф. Мога да си лежа спокойно без да се притеснявам, че Борис ще зарине някои  Wink Другият плюс няма го още гадния следобеден бриз и става за плаж по цял ден.

Марини, малко остана. Ти си нашата гордост. Искааам и аааз!

За ученето малко ме е срам  Embarassed Embarassed Докарала съм една магистратура до последните 4-5 изпита и до там. Всичко е платено, само трябва да отида да си ги взема, ама нещо все не стигам до там. Пък толкова се тръшках да запиша пустите "Финанси" Embarassed

# 16
  • Мнения: 3 091
Ели, няма нищо за шашкане - мога и фирмата да ти кажа веднага. Получават отстъпка за ранна резервация и 10%, че са редовни клиенти на туристическата агенция. Родителите ми пътуват с автобус, офертата е за Кушадасъ. Те ходят от няколко години. чудеха се за Айвалък, но там цената беше с 20 евро повече и само заради това се отказаха.

Аз планирам море края на май пак в братска Турция. Щом се спра на оферта, ще ви разкажа. Но аз ще искам със самолет, т.е. Анталия.

# 17
  • Мнения: 1 925
Море - тази година съм решила да водим  Мая с Гури - семейно, но още обмислям идеята да не е в БГ Wink Майка ми има мераци да води Мая на БГ море, но ще видим, че тя си мени мнението през 1 час. Аз съм много за извън БГ, тук е невероятна простия и скъпотия. Последните 2 години ходим в Гърция с Гури и съм страшно доволна от цялото искарване, чисто море, плажове, обслуване, всичко на 6. Мая я заведохме на година и половина на море на Алебена с баща и и едно, че тя ни подлуди двамата и се върнахме капнали, второ, което може би повече ни изнерви е обслужването насвякъде и как едва ли не ти се карат, че седнал в това заведение. Плащаш безумни пари за шезлонги, чадър и масичка  #2gunfire на някакви цигани. Няма да си причинявам повече такива неща. Crossing Arms Обмислям да е началото на юни, защото не търпя жеги. И планирам едно моренце края на август, но да видим Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 6 268
Айде и аз на залозите - залагам на 24 или 26 март Simple Smile

Я, да ви питам, запътилите се на море в Турция - не ви ли е страх от тези земетресения? И аз много искам, въпреки че с детето не знам дали бих тръгнала за Турция, но сега предвид земетресенията наоколо нещо ме хвана шубето.

# 19
  • Мнения: 3 091
Кати, и тук може да тресне земетръс, и в Анталия, и в Гърция. Аз разчитам на съдбата. Доминикана и Хаити са на един и същ остров и по тази логика изобщо не трябваше да ходим.

# 20
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Ламичке, спомних си, коя е фирмата. Ти си ми ги споменавала, че сте редовни клиенти.

На мен лично Гърция не ми допада, кой знае колко.

# 21
  • Мнения: 1 114
Да се запиша и аз.
Аз ще заложа на 30 март. Пък може и априлче да си е:)
За море - аз мисля да отидем юни и септември живот и здраве. В по-топлите месеци на планина. Проекти много имам къде - само стискам палци да се осъществят.
Ученето -  след адвокатския изпит, мисля да чета и уча само за собствено развитие, на изпити повече не ми се стъпва.

# 22
  • Мнения: 3 091
Още веднъж да напиша и тук, в новата тема:
на 27.03. вечерта в бившия Сандор, по настоящем новата Алба
във Варна ще има разширена априлска ложа. Потвърдили участие с доклади и презентации са: Илит, Ламята, Страчун и Гури, заедно с Лина, Све, Смут и Хриси.

Кой друг ще идва?

# 23
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
здравейте и от мен в новата тема!
влизам и аз да не ме забравите!
За срещата,на линия съм на 27-и!
Аз залагам на разпети петък-02.04:)

# 24
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 166
Марини, аз залагам за 3-ти или 4-ти април! Peace
Море - отново на Свети Влас живот и здраве страшно сме доволни от затвореният комплекс с басейн , страхотно апартаментче със огромна тераса и гледка към яхтеното пристанище и не на последно място на 50 метра от плажа! Laughing Направо се влюбих в това място!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 400
Ма кък подхванате тъз тема с морето, Божкееей!! Close Искаааам. На тихо, спокойно и пенсионерско изкарване... Лам, уби ни с тия снимки, С Васил само подсмърчахме и точехме лиги у дома.

Марини, 26 март, или най-късно 27-ми, че да се почерпим с варненки за ваше здраве! Wink

Учене, Изпити. Да не чувам за тях. Тъкмо щях да кажа, че на който му се струва готско да учиш, да вземе да запише едно право и ще му се отще и Поли се е включила с пресен опит по темата. Учене вече само за удоволствие, без никой да ме препитва, моля. Naughty

Още не съм организирала РД за Калина, дали не закъснявам... Thinking

# 26
  • Мнения: 354
Охоо о о ! Здравейте,

Нова тема сме избутали, чудесна е  Hug
Първо да се включа и аз в морската тема, резарвирахме за Иракли-бунгала са с климатик и хладилник. За юни 21 до 30 цели 10 нощувки, УРААААаа, сега остава да сме живи и здрави  и сме на любимия бряг. Препоръчвам за спокойна, чиста , пенсионерско-хипарска почивка.

Имам да се хваля, след 2 седмици избиране, днес с мъжлето станахме собственици на голф4, не търсехме това, но така стана.
И още за хвалба , Монко има своя стая , легълце с пързалка и картинки с къртичето по стените, и 2 ДНИ СПА ТАМ Wink, което е страхотно постижение за нас. това е от нета, като снимам ще пусна неговата стая.

ЛамичСтрахотно е , че сте успяли да се докоснете до такава екзотика и да си починете Wink

За Варненската среща така ви завиждам Embarassed

Ларсен
Добре ли са дребните вече?
МариниА при вас?

Аз на 1 април залагам Simple Smile

Целувам ви!

# 27
  • София
  • Мнения: 6 268
Да ви е честита колата, лека и безаварийна както се казва  Laughing

Детската стая изглежда мнгоо готино, как си мечтая да спретнеми на Бобъра една, но няма да е скоро.

Сподели, моля те, за тези бунгала на Иракли, ако може линк? Страшно ми хареса плажа там.

# 28
  • София
  • Мнения: 9 111
Момичета, с тази морска тема така се отнесох, че сега само за море си мисля и хич не ми се работи...  Flutter
Неци, честита кола и стая за Монко. И аз искам да чуя за бунгалата.

# 29
  • Мнения: 354
За бунгалата http://www.bulrest.com/obzor/index.php?oID=1471&cID=5
Прекрасно е , не сме ги ползвали още, преди винаги сме били на палатка на Иракли , а последните год. на квартири и хотели наоколо.
   Знам ги обаче, съвсем са на брега на 2 крачки ти е плажа Simple Smile, спокойно , диво няма туристи , с които да се буташ за място, може да си бучнеш четири пръчки и отгоре да опънеш едно чаршафче и имаш чудесна тента, която никой не ти бута.
   Децата търчат на воля, има рекичка която се влива в морето и е доста по-топла от морската вода, става за къпане и през юни Wink. Обзор е на 7 км. и там има всичко(даже педиатри). На бунгалата казаха, че има барбекю, така че  нашия месояд ще можем да го прехранваме лесно.
   Нямам търпение..., ако някой иска ще се радвам да се засечем там от 21 до 30 юни ще сме там с 2 сем. с бебета. Монко ще е по-доволен да има някое , или няколко връсничета , с които да тича там. Резервирах на първия тел. над снимките. Хайде грабвайте телефоните Laughing

Общи условия

Активация на акаунт