пил ли е някой лактоганен чай?

  • 939
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
ако имате капките "Бебинос", може и тях да ги ползвате; когато трябва да цедя си пийвам по 1 чаена лъжичка от тях

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Купих си вчера от билковата аптека чай за кърмачки - някакви билки. Пише по 3 пъти на ден преди ядене - това означава ли, че непременно трябва да ям по 3 пъти на ден? И ако не ям да го пия, когато ям ли само или да го пия и без да ям?

# 17
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ами хубаво ще е да хапваш три пъти на ден - все пак не искаш да се умориш от глад,нали Laughing
Чаят може да се пие по всяко време - аз го пиех вместо вода(билковия,не този на ХИП) и си правех по литър на ден - но съм го ползвала само когато съм била болна.Не видях особен ефект,но реално не ми е бил и необходим - за лично успокоение го пиех,пък и на мен вкуса му ми харесва.

# 18
  • Мнения: 249
И аз пиех около 6 месеца - все да имам достатъчно кърма  Embarassed Embarassed Embarassed Не че нямах, ама нали като всички се притеснявах дали имам достатъчно...
Пиех от този българския билков, който се вари - и наистина усещах резултата веднага ...
Пиех и от този на HIPP, когато ме мързеше да варя, но мисля че е  с по-слабо действие...Но все пак имаше ефект, за разлика ото този Humana , който не стига че беше по-гаден на вкус , ами и не чак толкова ефективен...

След това започнах да пия бирена мая - 3 х 3 табл. ... хем си има и витамини... но това беше по-нататък...в началото беше чая...

Сега си пийвам от време навреме бирена мая, но само като хранителна добавка...

# 19
  • Мнения: 2 784
Първите няколко дни като се прибрахме от родилното бабите ме шашнаха, че нямам достатъчно кърма и аз посреднощ пратих мъжо за чайче. Докато се върне, гърдите ми бяха на бомба (от недостатъчно кърма ще да е  Wink), но пусто пениш се не пениш, пих няколко дена и си докарах мастит + непреодолимо отвращение към аромата на анасон в чайчето на ХИПП  Sick . След което чайчето отиде в шкафа, където си седи вече 9 месеца.
Между другото, има ли някакъв проблем, че е седяло. Щото, ако няма, да го подаря на някого, че да не артисва...

# 20
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Лактогонен не съм пила до сега.Пия само на HIPP "Natal aktiv".
Много съм доволна от него!

# 21
  • Мнения: 310
в началото пих от българския, после от Хипския. И сега си пийвам от време на време, като реша че ми намалява кърмата

Общи условия

Активация на акаунт