Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 61

  • 21 942
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Здравейте Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug


Оф,ако знаете как ми се припътува в това слънчево и топло време. Mr. Green
Я да ви подразня малко Grinning



аз съм се снимала тук  Whistling Whistling

Индира Mr. Green Mr. Green Mr. Green Hug Hug Hug
 Whistling Whistling Whistlingискам и аз де се снимам там Cry Cry Cry
Синеч кога ходи бе душо Hug Mr. Green Hug Rolling Eyes

# 676
  • Мнения: 5 140
турски не разбирам и затова не гледам новите, а чакам Сидова  Heart Eyes да ги качва в Бокса

# 677
  • Мнения: 5 140
Пламииии отдавна беше, преди 6 г. искам паккккккккккккккккккккккккк Crossing Arms

# 678
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Пламииии отдавна беше, преди 6 г. искам паккккккккккккккккккккккккк Crossing Arms

Благородно ти завиждам Hug Hug Hug,все пак си ходила Hug Hug Hug,може пак да отидеш Wink

Аз в София не съм ходила.... ooooh!(но това е друг въпрос)

# 679
  • Мнения: 5 140
Пламииии, Ша са върна там със сигурност.  Peace Пожелавам ти и ти да отидеш някой ден, това е моят град  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 1 064
И на мен ми се ходи.... Sad Sad Sad Sad

# 681
  • Мнения: 0
Здравейте!  bouquet и на мене много ми се ходи  Sad  и аз да ви подразня  Mr. Green

# 682
# 683
  • Мнения: 1 064
Аха, разбрах! Първо е мястото, после - обектът.  Embarassed Embarassed Embarassed Ако ще правим групова екскурзия, горко мууууууу  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 684
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Здравейте!  bouquet и на мене много ми се ходи  Sad  и аз да ви подразня  Mr. Green

А Елмира Босфора е страхотен   newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Cry Cry Cry Cry

# 685
  • Мнения: 0
хайде да заминаваме travel   

# 686
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Ако не се лъжа снимката е от двора на Долма Бахче Сарай.Невероятно красиво място.
Искам паааааааааааккккккккк!!!!!!!!!

# 687
  • Мнения: 0
Емели благодаря за резюмето   bouquet     
Peace
Аз гледам едновременно почти преведените и новите и ставам  #Crazy , ама пусто любопитство, не мога да се откажа от новите
Виви и аз съм така  #Crazy

# 688
  • Мнения: 5 140
да попитам Нил също е наш човек нали? А защо Езел и каза, че се виждат за последно? Как е истинското име на Шебнем?

# 689
  • Мнения: 40
да попитам Нил също е наш човек нали? А защо Езел и каза, че се виждат за последно? Как е истинското име на Шебнем?

Нил е човек на Езел със задача да прелъсти  Дженго, да изневери на Ейшан с нея, или поне така да изглежда в очите на Ейшан

Общи условия

Активация на акаунт