Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 61

  • 21 930
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 40
Аха, разбрах! Първо е мястото, после - обектът.  Embarassed Embarassed Embarassed Ако ще правим групова екскурзия, горко мууууууу  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Шшшш, тихо да не чуе, че ще се покрие smile3503 smile3505 Да го изненадаме   smile3508

# 691
  • Мнения: 5 140
а как е името на артискката играеща Шебнем?

# 692
  • Мнения: 0
Bade Iscil, Баде Ишчил-Шебнем,ако не е правилно Бланка или Емели да ме поправят  Hug

# 693
  • Мнения: 1 064
22 серия

Активиран е линк за публичен достъп:
http://dox.bg/files/dw?a=fc86196d88

# 694
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аха, разбрах! Първо е мястото, после - обектът.  Embarassed Embarassed Embarassed Ако ще правим групова екскурзия, горко мууууууу  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Шшшш, тихо да не чуе, че ще се покрие smile3503 smile3505 Да го изненадаме   smile3508

Нали Mr. Green Mr. Green Mr. Green ,предварително ще му пратим едно празно писмо,което трябва да го разтълкува като:"Феновете скоро ще те преследват smile3508"




Елмира ти вече отпраши а? Hug Hug Hug Hug Sunglasses Sunglasses Sunglasses Hug Hug Hug Hug

# 695
  • Мнения: 0
 smile3521  Така ми се ходи че  Crazy

# 696
# 697
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А Али ли отиди,да го разпъват на кръст  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. GreenHug Hug Hug Hug Hug

Сега да видим,дали е казал нещо интересно..... Whistling Whistling Whistling Whistling Емили Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 698
  • Мнения: 0
Дано е по разговорлив Grinning той пък е женен  Thinking

# 699
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

като е женен,да не е гърбав Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

това пак е Хюлия,нали?

# 700
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

като е женен,да не е гърбав Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Лакунче Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Hug Hug Hug Hug Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да и аз така мисля Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green(за Бурак Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes)
[/i]

# 701
  • Мнения: 1 064
Ах, какви сте вие... Какви работи мислите на чуждите мъже...  #Crazy #Crazy #Crazy

Впрочем, забравих да напиша - и 22 серия започна от надписи и е само 1.28. Не знам има ли, няма ли грешка, ама ако някой знае, да се обажда навреме...

# 702
  • Мнения: 0
а не е гърбав а е хубав Mr. Green

# 703
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
гледах малко от интервюто....тая Хюлия ми се струва,че ги пита едно и също....бабаджънииии.....чуджуцииии......и само му вика -сойле,та сойле!....ама той си слуша де...не е като нашия Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 704
  • Мнения: 0
Ами той май си има чоджук  Thinking та за това ще си говори  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт