СЕРДИКА center - Мола на бул. Ситняково

  • 114 289
  • 533
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 3 797
Ха-ха! Току-що по Нова ТВ казаха, че се е явил инвеститор, който е харесал сградата на Софийския Университет за МОЛ  hahaha.

хахахахахаахахахахахаха Страхотно!!!! Гласувам с три ръце!  Peace
ТОва сериозно ли е Joy

# 256
  • София
  • Мнения: 13 153
Ха-ха! Току-що по Нова ТВ казаха, че се е явил инвеститор, който е харесал сградата на Софийския Университет за МОЛ  hahaha.

хахахахахаахахахахахаха Страхотно!!!! Гласувам с три ръце!  Peace
ТОва сериозно ли е Joy

Обявиха го в края на новините като реклама за вечерните в 19 часа  http://www.novatv.bg/bg/videos/view/2947/  на 14 минута  Grinning

# 257
  • Мнения: X
В Сердика има Бъргър кинг, Nordsee, суши бар, тайванска храна, италианска пица, Subway (отворени ли са вече, че не съм се качвала скоро горе?), 100 грама сладки, Gelati сладоледите, Българска кухня... друго в момента не се сещам.

Subway вече работят, общо взето само Pizza Hut все още не са отворили.  Peace

# 258
  • София
  • Мнения: 1 555
Днес към 2-3 часа следобед изведнъж заговориха по високоговорителите за тревога, всички да напуснат сградата и да не използват асансьори, ескалатори и да оставят колите си на паркинга.  Shocked #Crazy Пък ние тъкмо към Gelati-то се бяхме насочили и ме беше яд, че ще ме оставят без сладолед и се притесних как, ако се срути мола ще ми смачка колата  JoyJoy hahaha  Това последното изречение в рамките на шегата де, повтаряха съобшението около 5 мин., хората тръгнаха да излизат, не настана паника, а изведнъж съобщението прекъсна и след няколко минути казаха, че било фалшив сигнал и се извиниха.  Thinking Какъв беше проблемът не разбрах, може би просто пробваха да видят как ще реагират хората. Но не ми се мисли това да се случи в събота и неделя, а на всичкото отгоре човек трудно се ориентира къде е изходът, има табели за изходите към паркинга само ...  докато бяхме там поне няколко пъти ни попитаха къде е изходът, хората изглежда не се ориентират Thinking

# 259
  • Мнения: 1 296
Е хубава работа, ние понякога като влезем в някой мол се разделяме по интереси към магазини. Представям си това да ми се случи, направо ще изпадна в тотален ужас и паника, особенно ако децата са отишли в книжарницата или на кино, докато аз се мотая насам-натам

# 260
  • Мнения: 5 001
Има си заплеси навсякъде, невиждам как пък толкова неможе да се ориентираш да излезеш? Два пъти ходих неуспях да се загубя  Mr. Green 3 етажа са, да не са 300.

# 261
  • Мнения: 156
някои да знае къде продават БАНАНА РЕПУБЛИК ?

# 262
  • Мнения: 4 428
Все още ли има проблем с комуникациите в МОЛ-а  Rolling Eyes
Аз мисля да отида днес до там, но ще оставя мъж ми с децата в нас. Та да знам дали ще си имам оправдание за липсата на връзка с мен  Whistling  Mr. Green Шегувам се за това естествено

# 263
  • Мнения: 135


Все още ли има проблем с комуникациите в МОЛ-а  Rolling Eyes
Аз мисля да отида днес до там, но ще оставя мъж ми с децата в нас. Та да знам дали ще си имам оправдание за липсата на връзка с мен  Whistling  Mr. Green Шегувам се за това естествено
Веси, има проблем след излизането ми имах три пропуснати разговора .Нищо по -особено от останалите Молове в София ,но разбира се можеш да "убиеш"2-3 часа Simple Smile))

# 264
  • Мнения: 1 217
Днес към 2-3 часа следобед изведнъж заговориха по високоговорителите за тревога, всички да напуснат сградата и да не използват асансьори, ескалатори и да оставят колите си на паркинга.  Shocked #Crazy Пък ние тъкмо към Gelati-то се бяхме насочили и ме беше яд, че ще ме оставят без сладолед и се притесних как, ако се срути мола ще ми смачка колата  JoyJoy hahaha  Това последното изречение в рамките на шегата де, повтаряха съобшението около 5 мин., хората тръгнаха да излизат, не настана паника, а изведнъж съобщението прекъсна и след няколко минути казаха, че било фалшив сигнал и се извиниха.  Thinking Какъв беше проблемът не разбрах, може би просто пробваха да видят как ще реагират хората. Но не ми се мисли това да се случи в събота и неделя, а на всичкото отгоре човек трудно се ориентира къде е изходът, има табели за изходите към паркинга само ...  докато бяхме там поне няколко пъти ни попитаха къде е изходът, хората изглежда не се ориентират Thinking
Е това ако ми се беше случило,сигурно щях да припадна.
Вчера ходихме с мъжът ми до там.Наистина е внушителен,но и ние се заблудихме няколко пъти за изходите.
В интерес на истината се зачудих при екстремна ситуация как ще се евакуират хората.
Общо взето такива огромни сгради ме карат да изтръпвам.
Сега за покупките-само мъжът ми се обзаведе с няколко блузки,за мен не избрах нищо.
Повечето магазини са за слаби жени и мъже.И двамата с мъжът ми не влизаме в тази категория.
Общо взето мола на Стамболийски ми харесва повече./живея зад него/

# 265
  • Мнения: 6 713
И аз днеска се помотах за малко, направи ми впечатление, че има на тавана зелените светещи знаци за изход. Значи по единия коридор като вървях по 1-ия етаж и бяха на всеки 10-тина метра да речем, и са си цяла редичка от тези знаци.
Иначе тоалетни никъде не мярнах. Laughing

# 266
  • Мнения: 3 157
Банкомати ако търсите са срещу тоалетните..доста добре скрити.В тоалетните няма топла вода,само ледена,което си е доста гадничко.
Вчера обикаляхме двамата с мъжа ми,от мъжките дрехи масово нямаше XL-размер.Само М-чета,L-чета и тук там някой XXL.Тия магазини по колко бройки зареждат да им се невиди...
Аз пък само една ризка си харесах от няколко часовото обикаляне,но не се прежалих с 80лв и не съжалявам,де..

# 267
  • Мнения: 4 275
По време на намаления повече би ми харесал молът ... Сега ми идва малко скъпичко. Получавам добра заплата, но като знам какви цени вадят по намаления, не ми се дават 49 лв за ризка ...  Rolling Eyes, даже бих сложила и таки имотиконка:  #Crazy,  Mr. Green

Иначе съм много доволна от касите за личен багаж, до тоалетните.  Crazy Бях по къс ръкав, но имах яке в мен. Минах и си го оставих в една каса, взех си ключето с мен и си обикалях олекотена ...  Mr. Green А нещата, които си бях харесала, си взех преди да си тръгна и така спестих обикалянето с яке и торби ...  Flutter

# 268
  • Мнения: 118
А магазина на Esprit откриха ли го?

# 269

Общи условия

Активация на акаунт