Власинското езеро в Република Сърбия

  • 2 321
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 626
Моля, тези от вас, които са ходили на Власинското  езеро в Сърбия, да ми подадат информация къде точно е добре да се къмпингува, от къде да минем, изобщо ще съм благодарна на всякаква информация, която ми споделите! Ще ходим в събота и ще минем през ГКПП Стрезимировци.

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 105
Здравей, миналата година си празнувах там рождения ден! А отделно мъжът ми ходи по 4-5 пъти в годината с приятели. Минава се точно от там,както си написала. Но не мога да ти кажа нищо за къмпинг:( Нашето ходене е във Вила Бест при Горан и е 14часа ядене и пиене на маса.Т.е. ходим на трапезен туризъм, а не на природен.То и там не знам къде може човек да се разходи,защото е едно езеро и нищо повече.няма забележителности. Просто тази Вила е станала много популярна, защото готвят много вкусно и е с оркестър до сутринта. И май е само с резервации,защото винаги е пълно. Не знам друго какво те интересува?

# 2
  • Мнения: 3 626
Много ти благодаря! Ние ще ходим за един ден! Ще минем и през тази вила. Просто  питах за място, където да се спре за отмор и нещо интересно да се разгледа! Мъжът ми даже иска да отидем и до град Ниш, но ... ще видим!

Последна редакция: чт, 05 май 2016, 14:21 от koki1

# 3
  • София
  • Мнения: 6 360
нищо интересно няма около това езеро, даже не може много да се обикаля около него, защото е заблатено, няма пътека околовръст. не съм видяла места за опъване на палатки, а имайте предвид, че там е на голяма надморска височина и е още бая студено за палатки. миналата година по 1 май добре се намръзнахме там, а времето беше много по-хубаво от сега.

снимките доста лъжат.


# 4
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
нищо интересно няма около това езеро

И моето впечатление е такова. Но е и истина, че не търся ядене, пиене  и сръбска музика Mr. Green

# 5
  • Мнения: 28
нищо интересно няма около това езеро

И моето впечатление е такова. Но е и истина, че не търся ядене, пиене  и сръбска музика Mr. Green

И аз съм на това мнение.
Миналата година минахме от там за малко и не ми хареса особено.

# 6
  • Мнения: 3 626
Благодаря ви,  значи много да не се пренавивам за нещо интересно!

Общи условия

Активация на акаунт