СЕРДИКА center - Мола на бул. Ситняково

  • 114 290
  • 533
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 001
Детски магазин и на последния етаж има един, но не ми хареса, при заведенията за бързо хранене някъде беше.

# 286
  • Мнения: 22
Бенетон и Фокс си имаме и ние, надявах се да има нещо по различно Laughing

# 287
# 288
  • София
  • Мнения: 1 752
Като отявлен фен на ZARA да споделя, че се стопи радостта ми, че вече ги има и в България след неделното ми посещение в мола. Да - нещата са същите, както и в магазина им в Малага (където бях преди 10 дни), но цените тук са с по 20-80% по-скъпи. Най-фрапиращият случай е с две блузи, които на 18.03 си купих от Малага за по 17,95 евро едната, а тук същите са на цена 59,95лв  Shocked Три пъти проверих, за да повярвам. От всичките 7-8 артикула, които сверих нямаше разлика по-малка от дестина-двадесет лева, което за мен не е нормално. Пазарувала съм за детето, за мъжа ми и за мен от ZARA в Испания, Англия и Франция и никъде не ми е правило впечатление да има такова разминаване в цените.

Явно, пак имаме побългаряване и за мен поне ще си остане само алтернативата - ZARA единствено от чужбина Sad

# 289
  • Мнения: 413
Milenita  и на мен такова впечатление ми остана от цените Crossing Arms
Купих на малката една тениска за 25 лв,същата майка ми я изпрати от Гърция вчера на етикета пише 10 е.
Леко завишени са им цените в сравнение с другите страни Peace
Но пък останах приятно изненадана от дрешките и цените във Фокс Peace

# 290
  • София
  • Мнения: 1 752
Леко завишени са им цените в сравнение с другите страни Peace

даам, като за мен не е никак "леко". Сметнах, че тез 7-8 неща, които си купих от Испания с по 20лв средно разлика са ми поне още няколко парцала  Wink

Но най-ми е кофти, че за лудо се радвах толкова много, че си имаме вече ZARA.  ooooh!

# 291
  • София
  • Мнения: 13 153
По същия начин реагира и дъщеря ми зимата за New Yorker в пловдивския МОЛ. Неща, които преди дни беше виждала по за 9 -15 евро, тук бяха 40-50 лева.  Grinning   А цените върху етикета уж ги има и в евро за другите държави. Явно е само за замазване на нашите очи  Grinning.

# 292
  • Мнения: 5 062
И аз най- после стигнах до този мол и съм много впечатлена. Най- вече от това, че чисто архитектурно не прилича на никой от съществуващите досега. В Зара нищо не ме впечатли честно казано. Повече неща в Бершка харесах. А Ню Йоркър е по- неприятен от Терановата. И цените са по- високи. Единствено приятно изненадана останах от Cache Cache и от Six.

# 293
  • Мнения: 6 713
Момичета, да ви попитам за Овиес - имаше ли го това в новия мол, или само в центъра беше? newsm78 Hug

# 294
  • Мнения: 1 167
Овиес не видях.

# 295
  • Мнения: 4 785
Почти съм убедена, че има. Гледах го на картата мисля, но не влязох, че не остана време.

Ето магазините, извинявам се за "чаршафите", не се вижда всичко, но вижте дали има Овиесе, да не се бъркам:





Последна редакция: вт, 30 мар 2010, 23:33 от •ºtreisyº•

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
Няма Овиесе

# 297
  • Мнения: 4 785

Значи съм се объркала  Peace

# 298
  • София
  • Мнения: 208
Моля опишете ми точно къде се намира Мола-Сердика?!??? newsm78 newsm78 newsm78

# 299
  • София
  • Мнения: 2 858
Моля опишете ми точно къде се намира Мола-Сердика?!??? newsm78 newsm78 newsm78
На ъгъла на бул. Ситняково и ул. Оборище. Така най-точно мога да ти го кажа. Тоест като се движиш по Ситняково посока Румънското посолство, сградата му ти се пада от дясната страна.

Общи условия

Активация на акаунт