Отговори
# 45
  • Мнения: 65
Добро утро и от нас!
Кърли, това което описваш прилича на атопичен дерматит. По принцип минава от кортикостероиди, но за кратко. Пази кожата от студа, гледай да не използавш много сапун. И двете ми деца са с такива проблеми, но общо взето ми е помагала само почивка на морето и минералната вода във Велинград и Костенец.  Храната също е от значение -шоколади и др. алергени / Данониното веднага ни изостря проблема/. Все пак  е добре да го види лекар.
 Пъпчето на Борис е наместено отдавна, но на Кирил все още е вкъщи. Искам в Сорбоната Laughing, но нямаме път на там... Joy Joy Joy

Пролетното тържество мина добре, не съм правила снимки, защото трябваше да удържам Кирил през това време. Борис казваше стихчетат на всички, а като дойде неговия ред пак блееше на някъде, но ние сме си такива.

Фети, радвам се,че сте по-добре, пролетна умора нямам, само пролетно безсъние..
Приятен ден!

# 46
  • Мнения: 498
Сладкиш, това ме разби. А аз мислих в тази криза деца да отглеждам. Това е абсурдно, после искат да раждаме, е как , нацията ни застарявала, то никой няма да остане, след 50 години сигурно няма да има и кой да погребва  hahaha/ сори за черния хумур рано сутрин, но това е истината/.
И като сме почнали на тази тема, много ме е яд на фонда за асистирана репродукция отпускат само 5000лв, а познайте как се намира още 5000, особено ако е втори или трети опит и как сме затънали в кредити и пари събират цялата рода, ако се остави само на двойката не ми е ясно. Нямало пари в държавата и това е, ако подпомогнат тези семейства поне половин милион бебета ще имат. Ама няма кой да мисли за бъдещето... newsm78

# 47
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Чухте ли ги тея сутринта по новините #2gunfire #2gunfire #2gunfireДа си заврът антикризисните мерки...........направо съм бясна.От пенсионерите и майките,пари ще събират....А от тея дето окрадоха държавата-да ги осъдят,да им пресушат сметките в чужбина и ще стигнат парите сигурно и външният дълг да си изплатим.Гадове мръсни.ако продължават така,май няма да име се размината паветата и огньовете Crossing Arms

На Ивон пъпчето си е у дома.Чакам сега да се появи и вторият наследник и ще ги дам на някой познат да ги хвърли в чужбина,но да са заедно.В тая Джунгла тук,айде няма нужда Confused

Аз отивам на фризьор,доживах LaughingСамо дано не ме зплиска някой дъжд,че като гледам небето какъв лилав цвят е.........

Лек ден на всички Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 3 845
Здравейте  Hug.
Ох, и мен ме е налегнала една умора, но не мисля, че е пролетна, а от всичките проблеми, дето ми се струпаха. Не мога да спя по цяла нощ и през деня съм като пребита Tired.
Пъпчетата, (аз бях писала и преди) и на двамата ги хвърлих в една банка в Германия, но ние така и така след няколко години ще се връщаме и поне докато са под нашето крило ще живеят там. След това ако решат може да си изберат и друго място за живеене, например татковината Mr. Green.
Ще свършвам, че мойте се дърпат за едни кубчета и ще ходя да въдворявам ред, а и на вън нещо времето се разваля и ще ни се размине излизането Whistling. Добре, че от утре Дани е на градина, за да успея поне малко да си отпочина, че като са и двамата е невъзможно ooooh!.

# 49
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Хей, никаква пролетна умора не давам да ви гази. Я, да бяга надалеч.... Naughty То не че и мен не ме гази де, ама аз не й се връзвам за момента. Mr. Green
Рожденият ден вчера мина уникално. Довечера ще кача снимки и от тържеството в градината, и от клубчето. Диванетата само дето не събориха клуба. Представете си 17 деца накуп във вихъра си. #Onfire nuts moresmile perko yesyes clean balloon dancing birthday Tada
На финала естествено: счупена чаша от фурията рожденичка.
Абе много весело беше и децата останаха страшно доволни. Бяхме им поръчали куклен театър - комбинация от живи актьори и кукли и с участието на самите деца в спектакъла - в случая "Красавицата и звяра". Актрисата, която го водеше беше невероятна - така заплени децата. По едно време бяха забравили да дишат даже. Grinning

# 50
  • Мнения: 1 380
Лулу, браво че сте се забавлявали.
И аз не страдам от пролеттна умора, даже съм заредена с огромно количество енергия....
Вижте тук:
http://www.facebook.com/topic.php?uid=301127915243&topic=16199

# 51
  • Мнения: 361
Опа,вече съм подстригана и почти като нова Laughing

Сладкиш,и аз изразих мнение по този въпрос,ама силно се съмнявам това да стигне до Дянков.Пък и да стигне,трябва екзекуция,на всички тея гадове. #2gunfire

Пролетна умора-все още нямам,ама явно защото и пролетта я няма LaughingНавън е отврат ooooh!
Моята умора идва от 9 кг на шкембето и гъзето,ама не си ги давам Laughing

# 52
  • Мнения: 564

И аз не страдам от пролеттна умора, даже съм заредена с огромно количество енергия....


Пролетна умора-все още нямам,ама явно защото и пролетта я няма Laughing


Бременна умора НЕМА  Joy Joy Joy Joy Joy  Wink Hug Събирайте сили за бебоците новите  Heart Eyes





# 53
  • Мнения: 3 388
Здравейте сладурки  Grinning

Честит рожден ден на Теди и от мен! Да е винаги здрава и красива принцеса   bouquet

Каква пролетна умора! Ние откакто сме дошли, ще ни извее вятъра и не можем да си оправим запушените носове от студ и разни вируси. Тази сутрин пак сняг прехвърчаше. Едва се разходиме 2 часа  да свърша някои неща, все едно бомба паднала в центъра и разкопано навсякъде   Tired  Нещо не ми понася гостуването този път и само се изнервям. И за да не ви досаждам с моите оплаквания, изчезвам  Whistling Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 3 845
Ади, честита прическа. И аз съм за фризьор, ама кога ще стигна до него не е ясно Mr. Green.
Лу, радвам се, че РД е бил хубав. Колкото по - големи стават, толкова по - хубави им стават и РД.

Да ви се оплача, как за 5 минути моята свекърва успя да ме изкара извън нерви Close. Дойде преди обяд да ми донесе една карта и вади от торбата си една книжка и я дава на Дани с думите: "Ето, нали ти обещах буквар." След което сгъва плика и го прибира, а Ани се залепила до нея и тя чака нещо да получи. Да, ама не Close. И детето: "Ами за мен." При което свекърва ми и отговаря като на голям човек. " На теб ще ти донеса следващия път, защото баба нямаше пари и затова не ти е купила." ooooh! Ани естествено се разстрои и се тръшна на пода, а свекърва ми започна да се тюхка, че не е постъпила правилно, но когато е купувала книгата не е имала в себе си достатъчно парии затова е взела само на Дани, защото му била обещала Twisted Evil. Ми като не е имала пари, да не е взимала тогава само за едното или пък да не е давала 7 лв. за тази, ами да е взела 2 за тези пари. На мен без малко ми остана да й покажа вратата барабар с книжката, ама успях да се овладея. И това го прави за втори път #Cussing out. Миналата година пак беше взела само на Дани блуза, но Ани беше малка, не разбираше и не се стигна до такива грозни гледки ooooh!.
Сигурно се, чудите защо прави така. Ами много просто. Дани прилича много на нея, както се казва й е "одрал" кожата, а пък Ани прилича на майка ми и тя него го "носи" на ръце, докато с Ани се държи за съжаление по съвсем друг начин Confused.

# 55
  • Мнения: 564
Марти, много тъпо  Confused Горката Ани  Tired Ей, аман от простотия  Tired А пък за причината да се държи така с децата просто NO COMMENT  Sick

# 56
  • Мнения: 361
Милото Ани CryНе ми се коментира просто......

# 57
  • Мнения: 25
 Марти - много кофти случка............уф #Cussing out Да я хванеш и да я  smile3511 направо ужас!!! А, дано да нямате повече такива сценки, другият път като дойде я питай още на вратата  smile3521 и ако идва със стария номер направо  bash box #Sniper

# 58
  • Мнения: 1 554
как мразя такива делби #Crazy

# 59
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Марти, оф че тъпо ми стана за милото детенце. Confused Ако имаш възможност заведи я утре на сладкарница или просто в някое кафене на сокче. Направи й специална покана и я покани. Но й обясни, че трябва да бъде с кавалер, затова двете най-тържествено поканете Дани да ви придружава. Хем и той ще се почувства голям - да бъде кавалер на две дами едновременно, хем на Ани ще й бъде приятно от специалната покана. Само давам идея, за да не се почувства засегнато детето. Thinking
Между другото на имения ден на Теди бяхме предвидили малко подаръче и за Сашко - една количка. Но той като видя големите пакети за кака си, погледна после своята количка и каза: "А на мен колко е малко...". Така че този път се бяхме подготвили с един по-големичък автобус, в който той е от снощи влюбен. А и получи изненадващо подаръци и от някои от гостите, и това от което се опасявах - да не се почувства пренебрегнат, не се случи - той беше също толкова щастлив, наравно с кака си. Ле-ле, още нямат 3 години и вече започват да усещат нещата. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт