Отговори
# 60
  • Мнения: 530
 Hug
Марти много кофти случка.Това делене на децата от баби,дядвци лели ипрочие много ме изнервя.За мойта свекърва златен е племенника за мойте деца рядко се сеща а подаръци от дъж на вятър.
Ади честита прическа.

# 61
  • Мнения: 1 554
как се справихте с памперса,от понеделник се треса от нерви #Cussing out направо ми идва да го спукам от бой,всичко разбира,много добре знае кое какво се прави и си знае неговото памперса,до сега 1 час седя в тоалетната да направи 'ако' и нищо не направи,аз го виждам че му се ака #Cussing out сега е оставен по слипчета и му обясних  какво трябва да направи като му се до пишка или доака,сега ще видим какво е разбрал от крясъците ми или ще яде бой ако се е насрал #Crazy

до сега все отлагах този момент,с ясното съзнание ,че той като е по голям ще стане по лесно,но явно съм се залъгвала Cry

искам само да кажа ,че да не си мислите че си изтезавам детето,миналата седмица цяла седмица с добро подхождах не се получи,тази седмица спрях всички любими филмчета, телевизор не е гледал от понеделник Tired

# 62
  • Мнения: 144
Здравейте,

Лулу, аз малко на патерица, но с най-топли чувства пожелавам честит рожден ден на малката ти фея.   bouquet Да ти е здраво и все така жизнено детето и много да те радва.  Heart Eyes

Марти, не обичам и аз такива неща и бих предпочела нищо за никого да не се носи  ooooh! Много е нетактична жената и няма прошка щом и друг път го е правила и не си е взела поука (въпреки, че уж се почувствала виновна). На твое място бих и казала какво мисля, пък нека се обиди, ако ще !

Мамиии, аз минах изпитите тази сутрин. Беше в едно далееечно, забито село, на 1 час път ! чаках половин час, докато вляза, озъбих се от студ и страх (не знам от що треперех повече). Като видях че сме 1400 кандидата за 100 места (увеличили са бройките), голяма надежда не остана, но нейсе. От единия изпит съм много неудовлетворена, не успях да се концентрирам и това си е ! Аз още четях един текст, докато тези около мен започнаха да дращят по листята и това много ме стресна  Outta Joint На другия май добре се справих, но сигурно няма, ще видим оценките през май. Поне сега владея френската граматика по-добре от някои французи, че и сметките си преговорих, за да не затъпея съвсем.
Ади, на теб честита прическа. Аз днес се сдобих с нови очила и се зарекох да ги нося постоянно, да видим до кога.

Друго май няма. Ех, много ми олекна, сега мога да се отдам на пианото, че в последните дни го позанемарих.

...............................................
Морска и аз започвам. Досега си мислех като теб, че като е голям ще стане по-лесно, да ама и навикът му е по-дълбоко вкоренен, та не съм толкова сигурна. Ще пиша отзиви в следващите дни.

# 63
  • Мнения: 1 554
Направо се чувствам ужасно като трябва да викам и да се карам,той е толкова послушен ,но това пусто ходене до тоалетната Cry

# 64
  • Мнения: 144
Абе, всички около мен казват, че ставало за три дни  Thinking Дано наистина да е така !

Иначе аз така или иначе си викам, сега съвсем без глас ще остана  Joy Най-ме е страх да не ми осере новото килимче  Sick

# 65
  • Мнения: 1 554
втора седмица се мъчим,какви три дни Tired

# 66
  • София
  • Мнения: 5 753
Вале,дано имаш по скорошен успех с памперса!  Hug
Райън също късно го махна но от раз почти и дневния и нощния  Grinning  много рядко ми прави фалове нощно време примерно ан 15 дни един път и то все по едно време към 4,00 ама се понася Simple Smile Поне успяхме да го махнем да направя една кратка почивка от взимане на памперси,че его след някой друг месец пак  Mr. Green Laughing
Аз на Райън не се карах то не помогна това дойде един ден просто и сам каза: Мамо пишка ми се! Помогна ни и това да гледа как друго детенце наше приятелче пишка на гърне и май от там прихване Mr. Green Laughing

# 67
  • Мнения: 1 554
Димяни,и той казваше,че му се пишка и то не веднъж и после спря,а доколкото до децата всички ги гледа как пикаят на вън,но той не иска Tired

# 68
  • Мнения: 361
Добър вечер!!!

Тонинедей да скромничиш.Каквото и да си направила на изпита,ти си нашата гордост,само за дето си се явила.Тук,дето сме си у наше село треперим като листя пред кабинетите за изпит,а пък в друга държава..........смела си,признай си HugВажното е да си удовулетворена Heart Eyes

Вале,какво да ти кажа.По-принсип е добре памепрс да махаш през лятото,но щом си започнала сега,давай твърдо и не се отказвай.Ивон ходи 2  седмици с напикани гащи-кога нарочно,кога без да иска,но явно видя,че пмаперс повече няма да получи  се научи.Оставях я да си стой с мокрото дупе,после ми казваше,когато вече го е свършила,но пак вече осъзнаваше,че така не и е добре и накрая се научи кога се казва.Сега обаче има друг проблем-стиска до последно и понякога ме е страх да не я заболи коремчето,ама и това ще мине.Сега нощем спим с гащи на Либеро,че иначе и е студено.Не ги напикава,но за мое успокоение.Нямаме фалове,като и се пишка се събужда и си казва.Тея нощи към 3 ч се случва това.Обяснила съм и,че това са ДЕБЕЛИ ГАЩи за спане когато е студено,че иначе се обижда,че не е бебе,та да спи с памперс.Много са хитри,нямам думи #Crazy

# 69
  • София
  • Мнения: 5 753
Вале,Райън лятото имаше период от близо 3 седмици в които си казваше,че му се пишка  и зиведнъж спря и започна да си пика в гащите и аз пак сложих пампа  Rolling Eyes сега от 3 месеца близо сме изцяло без! Пожелавам ти бързо да стане,а ти не се ядосвай!  Hug  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 25
 Тони - ще стискаме палци за резултатите.... newsm10 Качи някое клипче, да те видим как музицираш на пианото...няма да сме много строги  smile3534 Айде пък ти за едно килимче ли си...ще ти дам от моя нов вълшебен препарат за килими....
 -
Вале - ще стане и вашата работа, ама нали трябва да се нервим все за нещо   smile3505
Лу - страхотно парти сте си спретнали...цели 17 малчугана   bigdance2
П.П.Абе какво стана с мадам Анаморф - да не са се преселили...........................?

# 71
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 934
Айде на снимковия материал от вчера. Mr. Green

Купонът в детската градина http://lulumba.snimka.bg/children/shesti-rojden-den-na-tedi-dets … ta-gradina.483867
Партито в клубчето http://lulumba.snimka.bg/children/shesti-rojden-den-na-tedi-parti-v-klub.483874

Тони, браво за изпитите!  Peace Важното е, че се чувстваш удовлетворена в това, което си научила. Стискам палци през май да се похвалиш и с добри вести. fingerscrossed И бегом към пианото. Heart Eyes
Морска, не го насилвай по-добре. Със заплахи или лишения по-трудно ще стане, а може и да го стресираш. Остави го за известно време и той сам ще си каже. Явно изпитва някаква нисигурност, затова и не иска сам. Но щом е имал добри опити, няма начин да не се случи скоро. Може би му трябва още съвсем мъничко време. Аз хич и не се тормозя за Сашо - ходи си с пампа, макар че пиша на голямото гърне в банята вече, а и си казва. Но пък тежката работа си я върши в пампата. Ще го изчакам още. Най-вероятно ще правя някакви по-сериозни опити за отказване през лятото, не сега. Но се надявам той сам да узрее дотогава за идеята. Grinning
Ади, честита прическа. Покажи се де. Grinning
Ей, ама съвсем забравих да ви се похваля - и аз съм с нова коса. Mr. Green Вече не съм блондинка, а люта брюнетка. Mr. Green Ама снимки - нямааааа smile3534 Като си харесам на някоя, тогава. Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 554
мдааа Grinning определено викането не помага,снощи бях бясна като писах,но бързо ми минава,ще се научи няма къде да отиде Flutter единственото нещо което ме притеснява,че не ходи по голяма нужда редовно за него това е три пъти на ден,сега изведнъж спря,или по 1 път на ден или въобще,дано днес е свърши тази работа,че да не си докараме проблеми Praynig

# 73
  • София
  • Мнения: 5 753
Лу,страхотни снимки  PartyКупона е бил на 6  Crazy Party Heart Eyes
Да са ти живи и здрави! Hug

Вале,не ака често защото е без памперс!
Райън нали има проблем по принцип с акането и сега хептм откакто е без памперс още по трудно стана положението и му давам един сироп!

# 74
  • Мнения: 1 380
Марти, случката дето описа ми е много позната.
Баба ми по бащаина линия винаги толерираше брат ми-  с играчки, храна, поведение.
Винаги съм била на 2-ро място.
За него винаги имаше, но не и за мен.
А съм кръстена на мъжа и, а брат ми на другата ми баба.
Но понеже в родата ми мноог хора с буквата Г, тя твърдеше, че аз не съм кръстена на съпруга и, а на вуйчо ми и пра-дядо ми и за това така се държеше.
И сега ми е неприятна. Просто никога не съм се разбирала с нея.
Лу, дечицата са страхотни. Peace

Общи условия

Активация на акаунт