Незабравима(unutulmaz)-тема- 20

  • 30 776
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 914
Аз да ви каза гласувах за Харун


То ясно че повече са хората виновни ама той е улегнал, мъж, взел си хляба в ръцете няма от какво да се уплаши че ще загуби толкова и да не може после да се съвземе веднага след това. Така че клони повече към това вината да е негова щото то с тая Еда студентка дето се казвала студенка и яде само кренвирши и в студенски стол Гюляюви (няма да споменавам марката че точно нея не я харесвам) не става.

Да, мъжете пак най-виновни ще излязат, а в случая Харун е най-виновен. Понеже първо трябвало да се раздели с Мелда и чак после да ходи до Ава със сестра й евентуално, ако последната вече не беше тръгнала с някой друг междувременно, вкл. и Толга. Да, ама не. Хубаво - срещаш човек, който харесваш или поне така ти се струва, но още преди да напреднете много, срещаш и друг човек, който ти харесва много повече. И няма нужда да го търсиш специално или да се оглеждаш. Ако е рекла съдбата сам ще те намери край някоя крайпътна локва. И се влюбваш до уши в него и веднага консумирате любовта и т.н. Не стават ли такива работи в живота? Не че оправдавам напълно Харун и не му намирам много кусури и дори вини. Но все пак да му влезем и на него в положението.

аБЕ ТЕ НЕКА СИ ГИ ИЗГИВЯВАТ КАКВО ТОЛКОВА АМА чАК ПЪК ДО ТАМ ВЕчЕ БАХТЪН щЕ СТАНЕ НА ВСЕКИ МЪГ КОЙТО Е С ВСИчКИЯ СИ.

нЕ ВЕРВАМ ТАКИВА МЪГЕ Д АНЕ ЗНАЯТ КАКВО ИСКАТ ОТ ЖИВОТА

# 61
  • Мнения: 914
иавинявам се за правописа

Който е свикнал д аползва латиница е малко кофти с това жжжжж на клавиатурата и някои други букви

# 62
  • София
  • Мнения: 1 395
Здравейте мили момичета!
Видяхте ли вече кокичета?
Видяхте ли как са засмени
в своите бели премени?

А знаете ли защо е така,
защо се усмихват от заранта?
Защото се радват и те на Еда
и силно подкрепят я в любовта.

Наведох се леко ,нададох уше
да чуя какво си шептят.
-"Еда и Харун ще имат дете
и трудния път ще извървят.

Каквито и пречки да имат в живота
ще бъдат завинаги двама
ще носят в душите си свойта Голгота
очаквайки радост голяма.

А тя ще настъпи, защото се знай,
че болката винаги има край.
След дълги терзания и много вреда
ще видим усмихната вече Еда. "

Какво друго мога да кажа,
щом и цветята говорят за тях,
освен нещо, което е важно,
че любовта не е грях.

Тя е която ни дава крила
и ни изстрелва като харпун,
да бъдем обичани като Еда
и да обичаме като Харун.

Здравей и ти мило момче!
Оставам на теб да прецениш в кое тематично направление / ако въобще има място там /трябва да е това стихотворение.



Невероятна си! Нямам думи. Това наистина е поезия и то сериозна. Ще намерим тема, ако трябва и нова ще измислим. Браво! Продължавай в същия дух.

# 63
  • Мнения: 0
Сега за Харун се заговорихме, но аз днес се замислих пак за Мелда и за това какви свръхчовешки качества трябва да притежаваш, за да можеш да не се издадеш, че знаеш за Харун и Еда и после да продълржиш да играеш играта все едно нищо не е станало. Имал съм подобен случай в миналото с мой приятел, който тръгна с гаджето ми и когато разбрах, ми идеше веднага да отида и да ги удуша и двамата, започвайки с приятеля ми, а гаджето ми/ни - за десерт. Е, не го направих, но моментално им казах и станаха големи скандали. Доста първосигнално сигурно, но човек просто не може да се удържи и изскрейзва в такивам моменти.  Или поне аз не мога.

Аз затова в миналата тема казах ,че се възхищавам на хладнокръвието й. Трябва да си много стабилен човек,както Мелдата се показва, за да успееш да се контролираш и да не се издадеш.
Мисля ,че Аблата трябва да проведе няколко сеанса на останалите шматки в сериала ( мъже и жени) как човек ,като иска нещо го постига. Даже да й платят затова ,че ще ги научи на нещо,защото тя от тях научи какво е да си предаден, да те лъжат ,да ти замазват очите .Евала на Мелдата- каза че ще е нейн Хару и е на път да постигне заветната цел .

# 64
  • Мнения: 32
Абе ако бешеедин БГ Мачо - досега и двете да са дали фира.  Grinning Треба малко да се удари по масата - той пич ли е или лукова глава!  Peace
А тъй! Крайно време е да удари по масата иначе е егати женчото тати ме сгоди за Мелда иаз ще я взема щото тати каза.          Grinning

# 65
  • Мнения: 0
Сега за Харун се заговорихме, но аз днес се замислих пак за Мелда и за това какви свръхчовешки качества трябва да притежаваш, за да можеш да не се издадеш, че знаеш за Харун и Еда и после да продълржиш да играеш играта все едно нищо не е станало. Имал съм подобен случай в миналото с мой приятел, който тръгна с гаджето ми и когато разбрах, ми идеше веднага да отида и да ги удуша и двамата, започвайки с приятеля ми, а гаджето ми/ни - за десерт. Е, не го направих, но моментално им казах и станаха големи скандали. Доста първосигнално сигурно, но човек просто не може да се удържи и изскрейзва в такивам моменти.  Или поне аз не мога.

Аз затова в миналата тема казах ,че се възхищавам на хладнокръвието й. Трябва да си много стабилен човек,както Мелдата се показва, за да успееш да се контролираш и да не се издадеш.
Мисля ,че Аблата трябва да проведе няколко сеанса на останалите шматки в сериала ( мъже и жени) как човек ,като иска нещо го постига. Даже да й платят затова ,че ще ги научи на нещо,защото тя от тях научи какво е да си предаден, да те лъжат ,да ти замазват очите .Евала на Мелдата- каза че ще е нейн Хару и е на път да постигне заветната цел .


Да, но на каква цена ! Ако загуби сестра си, това малка ценали е ? А лъжата й- Харун никога няма да й прости, ако го направи не е никакъв мъж. Но то като гледам може и така да излезе накрая.

# 66
  • Мнения: 0
- момента с пистолета, готов да се самоубие – е един от най смешните / забавните в сериала (можеха да ни го спестят)
- разговора с Тюркян и решението, което взе след него – отново смешка (гледам и не вярвам на ушите си)
и т.н
т.е образът му започва да ме дразни, става смешен, защото се очаква мъжко поведение което при стеклите се обстоятелства, каквото и мекотело да си все ще намериш сили и средства да кажеш “Край” и да разрешиш проблема реално създаден от теб.

# 67
  • Мнения: 0
Абе ако бешеедин БГ Мачо - досега и двете да са дали фира.  Grinning Треба малко да се удари по масата - той пич ли е или лукова глава!  Peace
А тъй! Крайно време е да удари по масата иначе е егати женчото тати ме сгоди за Мелда иаз ще я взема щото тати каза.          Grinning

Хахаха  и да натупа или нокаутира някоя от тях,че БГ мъжете са всеизвестни ,че тормозят жените си - психически и физически- но това е тема ,която не се коментира много в обществото.  ooooh! ooooh! ooooh!

# 68
  • Мнения: 0
Цитат
Да, мъжете пак най-виновни ще излязат, а в случая Харун е най-виновен. Понеже първо трябвало да се раздели с Мелда и чак после да ходи до Ава със сестра й евентуално, ако последната вече не беше тръгнала с някой друг междувременно, вкл. и Толга. Да, ама не. Хубаво - срещаш човек, който харесваш или поне така ти се струва, но още преди да напреднете много, срещаш и друг човек, който ти харесва много повече. И няма нужда да го търсиш специално или да се оглеждаш. Ако е рекла съдбата сам ще те намери край някоя крайпътна локва. И се влюбваш до уши в него и веднага консумирате любовта и т.н. Не стават ли такива работи в живота? Не че оправдавам напълно Харун и не му намирам много кусури и дори вини. Но все пак да му влезем и на него в положението.

съгласна съм, такива неща се случват непрекъснато и на мъже и на жени, да не споменавам, че с поведението си Мелда / като не му отговаряше на предложението / го подведе да си мисли ,че не го иска и няма да приеме......е защо тогава човека да не се забавлява, и проблема не е дали " върти очи" някой от геройте в началото, а неправилната им позиция и отношение  на последващите събития, че бяха супер безхарактерни и Харун и Еда..... но тогава нямаше да има сериал , а игрален  филм Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 115
Аз затова в миналата тема казах ,че се възхищавам на хладнокръвието й. Трябва да си много стабилен човек,както Мелдата се показва, за да успееш да се контролираш и да не се издадеш.
Мисля ,че Аблата трябва да проведе няколко сеанса на останалите шматки в сериала ( мъже и жени) как човек ,като иска нещо го постига. Даже да й платят затова ,че ще ги научи на нещо,защото тя от тях научи какво е да си предаден, да те лъжат ,да ти замазват очите .Евала на Мелдата- каза че ще е нейн Хару и е на път да постигне заветната цел .

Да, но на каква цена ! Ако загуби сестра си, това малка ценали е ? А лъжата й- Харун никога няма да й прости, ако го направи не е никакъв мъж. Но то като гледам може и така да излезе накрая.
Въпреки, че е кораво копеле Мелда, няма благородство в действията и! Те са малко злобарски и "Защото така искам, пък!!!!"  Naughty

# 70
  • Мнения: 115
Абе ако бешеедин БГ Мачо - досега и двете да са дали фира.  Grinning Треба малко да се удари по масата - той пич ли е или лукова глава!  Peace
А тъй! Крайно време е да удари по масата иначе е егати женчото тати ме сгоди за Мелда иаз ще я взема щото тати каза.          Grinning
Хахаха  и да натупа или нокаутира някоя от тях,че БГ мъжете са всеизвестни ,че тормозят жените си - психически и физически- но това е тема ,която не се коментира много в обществото.  ooooh! ooooh! ooooh!
Важното е, че има ред и дисциплина, а не ела си ,иди си!!!  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 71
  • Мнения: 3
Здравейте иот мен.
Гласувах за Харун,защото мисля,че ако той беше стабилен и отговорен мъж би трябвало  да приеме отговорността си за това дете,което е създал и за момичето,чийто живот обърка.Еда е малка,слаба,зависима от другите,на нея й е простено да е объркана и да се лута от единия полюс до другия.Но Харун досега нямаше смелостта да признае истината,мънкаше като хлапе като разговаряше с Тюркян и Джемил.Що за мъж е,за който терзанията на Тюркян са по-важни от това детето му да познава баща си.

# 72
  • Мнения: 0
Благодаря bganioI
Оценката от колега икономист е много важна и специална за мен , но четейки твоите стихове и разсъждения си мисля ,че  и ти като мен първо си кандидатствал с литература, разбира се аз много отдавна и затова по-трудно ви настигам.
Не знам защо все още обсъждате бъдещите събития в толкова черни краски. Аз и вчера ви писах ,че смърт на главен герой не е логично да има.Доверете се на интуицията на човек с доста житейски опит. Мисля ,че е по-приятно да се обсъжда анатомията ,тоалетите , интериорът, колите ,природата , както и постъпките на героите, но нека бъдем по-големи оптимисти за развитието на филма.

# 73
  • Мнения: 0
Аз затова в миналата тема казах ,че се възхищавам на хладнокръвието й. Трябва да си много стабилен човек,както Мелдата се показва, за да успееш да се контролираш и да не се издадеш.
Мисля ,че Аблата трябва да проведе няколко сеанса на останалите шматки в сериала ( мъже и жени) как човек ,като иска нещо го постига. Даже да й платят затова ,че ще ги научи на нещо,защото тя от тях научи какво е да си предаден, да те лъжат ,да ти замазват очите .Евала на Мелдата- каза че ще е нейн Хару и е на път да постигне заветната цел .

Да, но на каква цена ! Ако загуби сестра си, това малка ценали е ? А лъжата й- Харун никога няма да й прости, ако го направи не е никакъв мъж. Но то като гледам може и така да излезе накрая.
Въпреки, че е кораво копеле Мелда, няма благородство в действията и! Те са малко злобарски и "Защото така искам, пък!!!!"  Naughty

Така е ,но аз не коментирам коравосърдечието й ,нито манията -Харун ,която ясно индикира ,че Мелдата е социопат.
За мен тя успя да се овладее( независимо ,че хуманното изчезна при нея) и излезна на глава спрямо Хару и Еда.
Има контрол ,който почти никой досега не е показал в този сериал.

# 74
  • Мнения: 0
Цитат
Има контрол ,който почти никой досега не е показал в този сериал


ами как няма да има контрол, те всички вманиачени хора обладани от фикс идея са железни и последователни в намеренията си, не мисля ,че в останалия живот е такава, те и лудите изключват ума и се водят само от емоции, което си е страшно, а тя е класически пример за това ,че целта не оправдава средствата

Общи условия

Активация на акаунт