Незабравима(unutulmaz)-тема- 20

  • 30 750
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Харун също има вина,въобще не го пренебрегвам. Ходи и следи Еда- къде какво прави, целува я , обяснява й се и тнт.- после ходи при Мелда и с нея фамилиарничи и говори едни ,каквито Аблата не е слушала досега. Колко била важна за него, как щял да се погрижи за нея. newsm78 newsm78 newsm78 После Мелдата си помисли нещо и всичко се обърка.Аз незнам как стои и се гледа в огледалото този мъж ?  ooooh! ooooh! ooooh!
Ако съм на него- ще се забия в някоя Шеруудска гора и няма да се покажа.
Мелдата ,че не я слуша главата - е ясно. Има нужда от психотерапия,но тези двамата я докараха до това състояние.
Не Хару да ми се пери с Мерцедеси и BMW-та, а да си оправи бъркотиите със сестрите. newsm78


Гласувах “Харун”
От поведението му до момента единствения извод който си правя, че има страх от жените (като се почне от майка му –обяснимо и т.н.). Горкия и дъщеря ще има ........

# 46
  • Мнения: 1 321
  bouquet
Гласувах за Еда -според мен тя има като че ли най-голяма вина....с това какво иска в крайна сметка и какво не. ooooh!

# 47
  • Мнения: 914
А що се отнася до притискането дето му оказват двете сестри. Отдавна да ги е поставил всички на място особенно както го представят с тая визия на преуспял.
То верно че серии трябва да има ама то е малко като иди ми дойди ми.
И пак Сценаристите сценристите Нарде????

# 48
  • Мнения: 0
Харун - не му отива на осанката, на годините, на образованието , на парите и тнт. да се държи ,като някой пъпчив пубер. ooooh!
Зрял мъж, в разцвета на силите си ми показва какво ?  #Crazy
Нерешителност, офлянкване, слаб характер. Е това ли трябва да ми е идеалът за мъж ?
Голяма работа ,че кара последни модели баварки и мерцали,голяма работа ,че носи костюми на Армани,Клайн и някой друг снобарски дизайнер, кипри се той с пуловерчета и дънчици , а после Аблата му била виновна?!
Водят го за носа ,а той от добро възпитание и да се прави на кавалер -стана СМЕШЕН.
Мисля че дъртият Феяз вече ми е по- симпатичен от прехваления си син.Той поне постъпки мъжки спрямо Толга и не се остави на
умопобърканата Саадет да го манипулира.

# 49
  • Мнения: 914
БРАВО НА ВСИчКИ ТУК ЗА ТВОРчЕСТВОТО

чЕ АКО НЕ БЕшЕ ТО ОТДАВНА ДА СЪМ СЕ ОТКАЗАЛА ДА СЛЕДЯ С ТАКЪВ ЕНТУСИАЗЪМ.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 395
Аз да ви каза гласувах за Харун


То ясно че повече са хората виновни ама той е улегнал, мъж, взел си хляба в ръцете няма от какво да се уплаши че ще загуби толкова и да не може после да се съвземе веднага след това. Така че клони повече към това вината да е негова щото то с тая Еда студентка дето се казвала студенка и яде само кренвирши и в студенски стол Гюляюви (няма да споменавам марката че точно нея не я харесвам) не става.

Да, мъжете пак най-виновни ще излязат, а в случая Харун е най-виновен. Понеже първо трябвало да се раздели с Мелда и чак после да ходи до Ава със сестра й евентуално, ако последната вече не беше тръгнала с някой друг междувременно, вкл. и Толга. Да, ама не. Хубаво - срещаш човек, който харесваш или поне така ти се струва, но още преди да напреднете много, срещаш и друг човек, който ти харесва много повече. И няма нужда да го търсиш специално или да се оглеждаш. Ако е рекла съдбата сам ще те намери край някоя крайпътна локва. И се влюбваш до уши в него и веднага консумирате любовта и т.н. Не стават ли такива работи в живота? Не че оправдавам напълно Харун и не му намирам много кусури и дори вини. Но все пак да му влезем и на него в положението.

# 51
  • Мнения: 115
А що се отнася до притискането дето му оказват двете сестри. Отдавна да ги е поставил всички на място особенно както го представят с тая визия на преуспял.
Абе ако бешеедин БГ Мачо - досега и двете да са дали фира.  Grinning Треба малко да се удари по масата - той пич ли е или лукова глава!  Peace

# 52
# 53
  • София
  • Мнения: 1 395
Харун - не му отива на осанката, на годините, на образованието , на парите и тнт. да се държи ,като някой пъпчив пубер. ooooh!
Зрял мъж, в разцвета на силите си ми показва какво ?  #Crazy
Нерешителност, офлянкване, слаб характер. Е това ли трябва да ми е идеалът за мъж ?
Голяма работа ,че кара последни модели баварки и мерцали,голяма работа ,че носи костюми на Армани,Клайн и някой друг снобарски дизайнер, кипри се той с пуловерчета и дънчици , а после Аблата му била виновна?!
Водят го за носа ,а той от добро възпитание и да се прави на кавалер -стана СМЕШЕН.
Мисля че дъртият Феяз вече ми е по- симпатичен от прехваления си син.Той поне постъпки мъжки спрямо Толга и не се остави на
умопобърканата Саадет да го манипулира.


Тук имаш основание, макар и да си може би крайна. Аз също и досега не можах да разбера как така ще имаш сили да насочиш пищов към челото си, за да спасиш любимата жена (много силна проява на Харун наистина - малцина биха го сторили) и после да не можеш да излезеш на глава с една проста жена с фанатично средновековно мислене, тоест Тюркян. Това не ми се връзва. То с Тюркян трудно се спори, както и разговорът й с Хаят показа, но не е невъзможно да я пречупиш сигурно, а не тя теб.

# 54
  • Мнения: 0
Харун - не му отива на осанката, на годините, на образованието , на парите и тнт. да се държи ,като някой пъпчив пубер. ooooh!
Зрял мъж, в разцвета на силите си ми показва какво ?  #Crazy
Нерешителност, офлянкване, слаб характер. Е това ли трябва да ми е идеалът за мъж ?
Голяма работа ,че кара последни модели баварки и мерцали,голяма работа ,че носи костюми на Армани,Клайн и някой друг снобарски дизайнер, кипри се той с пуловерчета и дънчици , а после Аблата му била виновна?!
Водят го за носа ,а той от добро възпитание и да се прави на кавалер -стана СМЕШЕН.
....................


 smile3521 smile3521 такова животно няма (ако има е от вида на изчезващите)

# 55
  • Мнения: 0
Пък аз се замислих пак за сватбата на Харун с Мелда.
Ако тази сватба стане факт, единственият изходза някакъв край на филма е смъртта на Еда и те двамата да отгледат детето й.
Смърт на Харун, нищо няма да промени. Еда трябва да си намери мъж на детето - това ще е Толга.
Смърт на Мелда, дори и след смъртта й , пак ще е неморално да отнемя мъжа й.
Така че има ли сватба, ще има и нещо друго, което не ми се мисли...

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте мили момичета!
Видяхте ли вече кокичета?
Видяхте ли как са засмени
в своите бели премени?

А знаете ли защо е така,
защо се усмихват от заранта?
Защото се радват и те на Еда
и силно подкрепят я в любовта.

Наведох се леко ,нададох уше
да чуя какво си шептят.
-"Еда и Харун ще имат дете
и трудния път ще извървят.

Каквито и пречки да имат в живота
ще бъдат завинаги двама
ще носят в душите си свойта Голгота
очаквайки радост голяма.

А тя ще настъпи, защото се знай,
че болката винаги има край.
След дълги терзания и много вреда
ще видим усмихната вече Еда. "

Какво друго мога да кажа,
щом и цветята говорят за тях,
освен нещо, което е важно,
че любовта не е грях.

Тя е която ни дава крила
и ни изстрелва като харпун,
да бъдем обичани като Еда
и да обичаме като Харун.

Здравей и ти мило момче!
Оставам на теб да прецениш в кое тематично направление / ако въобще има място там /трябва да е това стихотворение.

# 57
  • Мнения: 0
И още, ако Харун иска да си гледа дъщерята, ще трябва да търпи мелда, иначе семейство Гюлер ще го държат залеч от нея, та той не е никакъв на детето.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 395
Сега за Харун се заговорихме, но аз днес се замислих пак за Мелда и за това какви свръхчовешки качества трябва да притежаваш, за да можеш да не се издадеш, че знаеш за Харун и Еда и после да продълржиш да играеш играта все едно нищо не е станало. Имал съм подобен случай в миналото с мой приятел, който тръгна с гаджето ми и когато разбрах, ми идеше веднага да отида и да ги удуша и двамата, започвайки с приятеля ми, а гаджето ми/ни - за десерт. Е, не го направих, но моментално им казах и станаха големи скандали. Доста първосигнално сигурно, но човек просто не може да се удържи и изскрейзва в такивам моменти.  Или поне аз не мога.

# 59
  • Мнения: 0
Здравейте мили момичета!
Видяхте ли вече кокичета?
Видяхте ли как са засмени
в своите бели премени?

А знаете ли защо е така,
защо се усмихват от заранта?
Защото се радват и те на Еда
и силно подкрепят я в любовта.

Наведох се леко ,нададох уше
да чуя какво си шептят.
-"Еда и Харун ще имат дете
и трудния път ще извървят.

Каквито и пречки да имат в живота
ще бъдат завинаги двама
ще носят в душите си свойта Голгота
очаквайки радост голяма.

А тя ще настъпи, защото се знай,
че болката винаги има край.
След дълги терзания и много вреда
ще видим усмихната вече Еда. "

Какво друго мога да кажа,
щом и цветята говорят за тях,
освен нещо, което е важно,
че любовта не е грях.

Тя е която ни дава крила
и ни изстрелва като харпун,
да бъдем обичани като Еда
и да обичаме като Харун.

Здравей и ти мило момче!
Оставам на теб да прецениш в кое тематично направление / ако въобще има място там /трябва да е това стихотворение.




Тарабас, прекрасно и много оптимистично. Браво, браво !!!!

Общи условия

Активация на акаунт