Незабравима(unutulmaz)-тема- 20

  • 30 758
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Абсолютно съм съгласна...Милият той - все едно от ГУЛАГ излиза. Много измъчен бе ! ooooh!
Чак Бурак и Керем излъчват свежест и сескапил ,пред Хару . Shocked Shocked Shocked Такива едни...лъснати и мазнички ,а Харуснки смачкан и побелял.
Вече ни мавзолея му доствя удоволствие , нито баварките, нито мерцалките ,нито костюмарките...

Ами то бива на сухо - ден-два, ама те го умориха. 8 месеца без секс - не да се смачкаш, ами и ще изкрейзиш тотално. Не му е лесно на човека - дайте да му помогнем да излезе от тая депресия, че ще се погуби.
ами кога тръгваме .. трябва да е скоро щот ще изперка тутално  Whistling Whistling Party Party
За вас незнам...но аз утре ще съм там... Party Party Party Party Party Party

Зизу, ако видиш Хару му дай боя да си направи косата,че вече ще заприлича на Дядо Коледа. #Crazy #Crazy #Crazy
И малко протеинче и витаминки,че заслабна човека- явно плуването, фитнеса и федербалчето го изтощават доста ,освен Гюлеровите женици- кръвопийки...

# 736
  • Мнения: 27
ами кога тръгваме .. трябва да е скоро щот ще изперка тутално  Whistling Whistling Party Party
[/quote] За вас незнам...но аз утре ще съм там... Party Party Party Party Party Party
[/quote]
Прати му нашите специални поздрави и му кажи, че се тревожим за здравето му! Ако иска, нека да дойде на оздравителни процедури у нас - има мнооого подходящи местенца и мнооого мераклийки (терапевтки) да му помогнат!

# 737
  • Мнения: 0
На мен днес ,само налудничави идеи ми идват.Какво ще кажете по въпроса за дневника?Защо ни го врът всеки път  в очите?
Май нещо се замисля покрай този дневник.
Или някой ще го намери и прочете и това ще бъде от съществено значение за по нататъшното развитие на сериала
Или пък точно този дневник е НЕЗАБРАВИМОТО което Еда оставя на дъщеря си , след като нея вече я няма.
До момента дневникат не е свършил нищо по конкретно.ХАРУН го прочете-никаква промяна
ТЮРКАН го прочете-пак нищо ,е само дето се опита да убие Харун.ЗА това си мисля ,че от там може да изхвърчи някое птиче.
ТЕМАТА НИ Е НА ПРИВЪРШВАНЕ.ДАЛИ, БИНЗИ НИ Е ПРИГОТВИЛА НОВА?


така си контактуват.чрез писма.

# 738
  • Мнения: 0
ами кога тръгваме .. трябва да е скоро щот ще изперка тутално  Whistling Whistling Party Party
За вас незнам...но аз утре ще съм там... Party Party Party Party Party Party
[/quote]
Прати му нашите специални поздрави и му кажи, че се тревожим за здравето му! Ако иска, нека да дойде на оздравителни процедури у нас - има мнооого подходящи местенца и мнооого мераклийки (терапевтки) да му помогнат!
[/quote] амаа многооооооо  Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed Embarassed Grinning Grinning

# 739
  • Мнения: 32
 
 Преди и след    Grinning

# 740
  • Мнения: 0
На мен днес ,само налудничави идеи ми идват.Какво ще кажете по въпроса за дневника?Защо ни го врът всеки път  в очите?
Май нещо се замисля покрай този дневник.
Или някой ще го намери и прочете и това ще бъде от съществено значение за по нататъшното развитие на сериала
Или пък точно този дневник е НЕЗАБРАВИМОТО което Еда оставя на дъщеря си , след като нея вече я няма.
До момента дневникат не е свършил нищо по конкретно.ХАРУН го прочете-никаква промяна
ТЮРКАН го прочете-пак нищо ,е само дето се опита да убие Харун.ЗА това си мисля ,че от там може да изхвърчи някое птиче.
ТЕМАТА НИ Е НА ПРИВЪРШВАНЕ.ДАЛИ, БИНЗИ НИ Е ПРИГОТВИЛА НОВА?


Мдааа! Както правилно отбеляза и да четат и да не го четат тоя дневник - файда - йок!
Ами а дано се хванат за тази сламка тия слабоумници сценаристите, та да пощадят детето - нали е за него дневника!
Ако може и майка му - ако го направят, обещавам публично да си върна всички думи за тях обратно............ама съм им толкова бясна, че не съм сигурна!

# 741
  • Мнения: 0
Ау нямаше ме малко и вие изписахте темата.Радвам се ,че отново прописахте стихчета и все повече от коментарите стават като моите .Браво на стихоплетците! Нови томчета трябва да се пълнят.Ще се включа и аз с нещо ново по-късно.Продължавайте в същия дух. А гласувате ли?

# 742
  • Мнения: 0
Или пък точно този дневник е НЕЗАБРАВИМОТО което Еда оставя на дъщеря си , след като нея вече я няма.
И на мен това ми мина през акъла.  Cry

И аз така мисля. Затова и написах, че сценаристите ще уморят Еда.
Харун ще покаже тогава на всички чувствата си, чак тогава, дали ?
Писах, че това е край , който ще се хареса на всички, имах предвид останалите герои във филма.
Не се налага да взимат трудни решения, да разберат и помогнат на любовта им...
Един съсипан Харун накрая , и може би госпожа Хаят, защото тя ще загуби и втората си дъщеря.

# 743
  • Мнения: 115
е значи колко си гадна!!! Само се дразниш с нас! Joy Laughing Joy Laughing Joy

# 744
  • Мнения: 2
извинете къде мога да гледам серията от снощи

# 745
  • Мнения: 11
Ревността на Харун

Отново за брак се заговори
в дома на бай Джамил.
Еда и Толга се подготвят
да се задомят.
Веднъж Харун успя да спре Еда
да каже да.
Но ще успее ли сега,
да осуети играта на Еда.
Харун усеща в душата си,
че може да загуби този път
и стана подозрителен,
стана раздразнителен.
Не харесва той Толга
още от първия път
щом го видя,
и му каза директно в очите му,
че не одобрява идеята
с Еда да се съберат.
При всяка нова среща с Толга,
Харун става гневен, агресивен.
Обладан е  от негативна емоция
и искри от омраза бълват очите му..
Той не може да приеме,
че друг мъж ще милва косите и,
ще прегръща нейните рамене
и нежно ще целува лицето й.


(Аз продължавам да разказвам филма)

# 746
  • Мнения: 0
Хора, Бинзи я няма ,така че ,който може да копира темата и да пуска с нова анкета.

# 747
  • Мнения: 27
Абе и след си го бива, ама ме притеснява това, че пак дойдохме на темата за "пакетите". Много опасни снимки!

# 748
  • Мнения: 115
Хора, Бинзи я няма ,така че ,който може да копира темата и да пуска с нова анкета.
BELL_ оде си душо, със SON BAHAR добре се справяш!  Hug Hug Hug

# 749
  • Мнения: 0
Ревността на Харун

Отново за брак се заговори
в дома на бай Джамил.
Еда и Толга се подготвят
да се задомят.
Веднъж Харун успя да спре Еда
да каже да.
Но ще успее ли сега,
да осуети играта на Еда.
Харун усеща в душата си,
че може да загуби този път
и стана подозрителен,
стана раздразнителен.
Не харесва той Толга
още от първия път
щом го видя,
и му каза директно в очите му,
че не одобрява идеята
с Еда да се съберат.
При всяка нова среща с Толга,
Харун става гневен, агресивен.
Обладан е  от негативна емоция
и искри от омраза бълват очите му..
Той не може да приеме,
че друг мъж ще милва косите и,
ще прегръща нейните рамене
и нежно ще целува лицето й.


(Аз продължавам да разказвам филма)


Браво ! Много хубаво !

Общи условия

Активация на акаунт