Новите ни козметични похождения 8

  • 58 068
  • 672
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 74
Момичета, ползвали ли сте скоро някакъв продукт, който успешно подтиска омазняването в Т-зоната? Че идва лято и лъщенето започва..  Grinning

Ето този серум - за мен е най-доброто, което съм пробвала... а не съм пробвала малко... Mr. Green



А комбинация с измиващия гел и тоника направо си изсушава яко.

Да, според мен са излишно агресивни и не видях никакъв добър ефект от тях...

# 661
  • Мнения: 1 114
От серията DNAction на Дева си взех околоочния крем и серума, шампоана с манго и тиаре, маска на Евелин с орхидия и хиалуронова киселина.
      

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 20:27 от Lilotti

# 662
  • Мнения: 850

и  подаръче към него до сега не съм ползвала марката , но определено подаръчето е страхотно с едно движение си почистих грима ... утре ще дам отзиви за фондьотена !

# 663
  • Мнения: 12
Момичета, ползвали ли сте скоро някакъв продукт, който успешно подтиска омазняването в Т-зоната? Че идва лято и лъщенето започва..  Grinning

Ето този серум - за мен е най-доброто, което съм пробвала... а не съм пробвала малко... Mr. Green



А комбинация с измиващия гел и тоника направо си изсушава яко.

Да, според мен са излишно агресивни и не видях никакъв добър ефект от тях...

Мерси! bouquet А за колко взе серума?

# 664
  • Мнения: 702

и  подаръче към него до сега не съм ползвала марката , но определено подаръчето е страхотно с едно движение си почистих грима ... утре ще дам отзиви за фондьотена !
Може ли отзиви за фон дьо тена?

# 665
  • Мнения: 850
  ами днес го пробвах леко на лицето и много ми хареса ,  аз по принцип не търся много силно покрите , предпочитам естествения вид ! Утре ще мога да кажа как стои на цялото лице  Hug

# 666
  • Мнения: 1 114
За каква кожа е?

# 667
  • Мнения: 1 416
   и полираща пила за нокти Fing'rs

# 668
  • Мнения: 373
mmmshushy80, за колко ги взе, че и аз съм се зачудила дали да си взема  newsm78

# 669
  • Мнения: X
           +   

# 670
  • Мнения: 8
Ще споделя кои продукти си взех вчера (и колко мн съм доволна от тях  thumbsup)

Извинявам се за голямото изображение, обаче нямаше друго :/

на снимката, която намерих са показани Лосион с ягода и Лосион с гуава, аз си взех Лосиона с ягодката и Душ гела с гуава, за да не трупам няколко лосиона  Embarassed
Пробвах ги вече и мога да кажа, че са аромата е страхотен и лек след като се намажеш, а самите продукти са мн икономични.

Като подарък получих една малка мостра (50 мл) от тези:
- лилавото, което е с боровинка

и още един подарък - панерка, но не ратанова, а от нещо като прозрачна твърда мушама - аз си избрах в оранж, но имаше и други свежи цветове за избор.

Въобще супер мн съм доволна от Сефора, настрани от подаръците към покупките, обслужването е на мн високо ниво.

От Мак пък си взех само това балсамче за устни

но съм си набелязала още поне 10 неща. Joy
Балсама за устни е страхотен, поне на мен ми стои мн свежо и нямам нужда от червило или друго. Кожата ми е много светла и ми е напълно достатъчно. Толкова съм доволна, че вече откриха Мак и при нас!

# 671
  • Мнения: 222
Каква е цената на балсама за устни на MAC?

# 672

Общи условия

Активация на акаунт