Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 10 240

Бързам да споделя поредното ново клипче Hug

ASI - Hasretiyle Savaşan - Demir 06

http://www.dailymotion.com/video/xcm3h4_asi-hasretiyle-savayan-d … mir-06_shortfilms


Благодаря за клипчето!   smile3525 smile3525 smile3525

Какво си мислих като го гледах ? Ще ми се да не повтарят сценария на "Аси". Тая среща под дъжда....
И разликата за мен- Аси изтича под дъжда и се втурна към Демир, цялата бе мокра, но щастлива, истински щастлива.....
Ясемин предвидливо бе взела чадър... да не се намокри....
Но, мокър/ влюбен/ от дъжд / страст/ не се бои.....

А целувките! Не мога да сравнявам.... разликата е космическа.... / поне засега/

# 107
  • Мнения: 22 867

muratuba, гледах го, гледах го и направо видях Туба насреща му с нейната усмивка и царствена осанка. Не ми харесва Бурчи как се пристисква там, прави някакви муцунки, изкуствена ми е. Ако беше Туба срещу него, щеше да има всичко - огън, пламъци, любов, сдържана страст, привличане и онова "душа в душа" което е само между тях двамата. А там Мурат си е за него, Бурчи си е за нея, някак не ги усещам като едно цяло. Фенките на Бурчи да не ми се сърдят, начин на възприемане, това е!  bouquet

# 108
# 109
  • Мнения: 28
Радвам се, че заглавната страница ви допада, днес ме тресна вдъхновението  Laughing Ако имате предложения и искате да поместим още нещо - и най-вече неща за останалите актьори от 'Аси' - давайте ги. Ние с Маги ще я дооправим за следващата тема  Hug Hug Hug
  bouquet

# 110
  • Мнения: 0

muratuba, гледах го, гледах го и направо видях Туба насреща му с нейната усмивка и царствена осанка. Не ми харесва Бурчи как се пристисква там, прави някакви муцунки, изкуствена ми е. Ако беше Туба срещу него, щеше да има всичко - огън, пламъци, любов, сдържана страст, привличане и онова "душа в душа" което е само между тях двамата. А там Мурат си е за него, Бурчи си е за нея, някак не ги усещам като едно цяло. Фенките на Бурчи да не ми се сърдят, начин на възприемане, това е!  bouquet

Идеята ми бе да видим Мурат и как разкошно пее. А за другото съм съгласна. Дори за мен нейният глас не отива на неговия. И накая пак тя се хвърли да го прегръща.
Но Мурат е много  слънчев в клипчето. Докато в днешните дни (две-три години след този клип) ми се струва наистина "преждевременно остарял" (Бала му го каза в "АСИ"), а пък Туба става все по-хубава!
Но нали казват - животът е такъв, какъвто си го направиш! И - Внимавай какво си пожелаваш!

Туба май е избрала онзи девиз - "По-добре ужасен край, отколкото ужас безкрай" - втората част е оставила за Мурат.

# 111
# 112
  • Мнения: 0
Радвам се, че заглавната страница ви допада, днес ме тресна вдъхновението  Laughing Ако имате предложения и искате да поместим още нещо - и най-вече неща за останалите актьори от 'Аси' - давайте ги. Ние с Маги ще я дооправим за следващата тема  Hug Hug Hug
  bouquet

  bouquet   Поздравления и от мен. Аз мога само да ви се радвам и да споделям. Съжалявам, че не мога да съм в помощ, но е така.

И още една молба - ако искате сложете протегнатата ръка на Мурат/Демир, с която толкова пъти казваше на Аси - "ЕЛА"  и малката ръчичка на Асия - когато му каза в книжарницата - "Хвани ме за ръката" -  тези два момента са невероятни - по това "прилича на баща си", а по ината (и не само) - на майка си. Поне според мен.

# 113
# 114
# 115
  • Мнения: 0
За жалост и на мен не ми остава свободно време за да влезна в час как се правят гифчетата и т. н. и мога да кажа ,че аз също се възприемам само като консуматор на вашитепрекрасни идеи.  Но се надявам че ще дойде време когато и аз ще мога да ви забавлявам с някое мое произведение, а дотогава само мога да се радвам, че ви има. Темата е супер. Вие също. Тук се чуствам добре, разпускам, общувам и мога само да съжалявам,че не съм ви открила по-рано.
Голям поклон, пред всички Вас, за усилията, труда, отделеното време, затова че успявате да заредите един непознат за Вас човек!!!
Благодаря Ви от сърце!!!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 116
  • Мнения: 1
http://www.facebook.com/album.php?id=100000723232240&aid=339 … 2dba6b9b99c3b7b7#!
   
ето един албум със снимки на Тюлай Гюнал моля изберете  newsm78

# 117
  • Мнения: 10 240
Аси "зад къдър"



# 118
  • Мнения: 10 240
една от малкото снимки, на които Туба и Мурат са заедно зад кадър  - говорят емоционално ....

# 119
  • Мнения: 10 240
Колко са щастливи на тези снимки!

   

Общи условия

Активация на акаунт