Мартенското ни дете от сега си мисли за море!

  • 27 513
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 428
Ели, да кажеш каква е процедурат за операцията на носа. Че май и моя мъж е за там  Rolling Eyes И той е имал много лошо счупване, като малък. И от няколко години започна бая да похърква, а преди въобще не хъркаше. Та може и при него да е нещо от това  Rolling Eyes

сиа, много лошо  Sad Това не се ли оправя с рехабилитация или нещо такова  Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 49
Относно общия рожден ден!
Изчаквам тази вечер, който не е гласувал за клубче и утре пускам анкета - дървена или пластмасова. Какъвто е резултата, това ще е за всички!  NaughtyНовата анкетата ще е активна до 21.03 вкл.

Ето я темата

# 17
  • София
  • Мнения: 263

Срещата е в 14,00ч., така, че ако някой желае да дойде - там сме. И не само заради каузата де  ......

 Само че къде ще е срещата?
Иначе много хубаво го измисли, 22, ще се радвам да се "запознаем".Пиши ми гсм на лични. И аз ще иставя моя.
Аз имам 1-2 играчки, които мога да дам. Мария си използва всички- а тези са, които не съм й ги давала Rolling Eyes
Аз дано успея де, че ще ходя и за кръвни изследвания...

Честито на проходилите!

Момичета, пишете наистина за клубче за Рожденния ден, досега 15 бр. са гласовете.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 755
Да се запиша в темата.

# 19
  • Мнения: 361
СИА- мойта майка има колежка, на чиято внучето беше по същия начин. То пък си беше родено съвсем в термин. Доколкото знам пиеше нещо, биеха му инжекции и ходеше на рехабилитация. Сега си е ок детето.
Стискам палци да се оправи. Hug

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
здравейте момичета. прибрахме се преди малко, изпратихме го във вечния му път. много съм изморена и ще си почина малко сега.  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 263
Слънце  Hug Hug

Този уикенд Калина прави поредната си благотворителна кампания с фотосесии. Както и още някои фотографи. Средставата ще отидат за детенце Вики.
Варненки и при вас има такава фотографка.
Тук е инфото Peace

Аз не знам дали ще се доредя  Confused

# 22
  • Мнения: 276
 Нашите снимки тези дни ще са готови и ще ги кача да ги видите. Simple Smile
Аз ги имам вече, но са в необработен вид.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 285
Честит рожден ден на Даниел на Викито!!!

22, бих дала играчки, но сме далеко  Sad

Сиа, не-пълзене на 7 месеца толкова ли е опасно? Калин пропълзя на 11  Shocked Shocked Shocked И сигурно ще проходи последен  Embarassed

# 24
  • Мнения: 1 734
Зелено човече, самото не пълзене не е страшно, някои деца не пропълзяват преди да проходят, но когато е съпроводено с други фактори - както е в случая - вече си е притеснително.
Елг, поста ти е много оптимистичен. Дано и детенцето на моята приятелка има този късмет, както на приятелката на майка ти - изоставането му да е в лека форма и с редовна рехабилитация и наблюдения нещата да се подобрят. Аз за съжаление съм се нагледала на доста тежки случаи, които не се подобряват въпреки всичко и за това реагирах така емоционално. Но важното е да не се губи надежда и да не се отчайваме предварително.

# 25
  • София
  • Мнения: 673
пльос и от нас

# 26
  • Мнения: 246
Здравейте и от нас!

Честит рожден ден на Дани (със закъснение, но от сърце!)! Да е жив, здрав, умерено палав и задоволително послушен!

Като четох последните страници от миналата тема, та се сетих да ви позавиждам за спящите дечица! Моето момче заспива в 10 вечерта, буди ме по 3-4 пъти и в 6 е кукуряк. С големи усилия успявам да го накарам да постои при мен в леглото до 7, като той си играе, а аз дремя и накрая се размрънква, аз се предавам и ставам. През деня спи по 2 часа сутрин (10-12), но ако периодично го гушвам и го полюлявям, когато нещо сънума и се размрънка на сън. А преди да се роди бях от поспаливите!!! Сега имам чувството, че и да ме оставят да се наспя, пак ще подскачам по навик през два часа.

# 27
  • Мнения: 276

Сиа, не-пълзене на 7 месеца толкова ли е опасно? Калин пропълзя на 11  Shocked Shocked Shocked И сигурно ще проходи последен  Embarassed
На 11 месеца не е толкова късно, Кали пропълзя на 10 и също още не е проходила. Аз изобщо не я насилвам. Да я водя или държа превита в кръста до момента не се е случвало. Оставила съм я на смотек. Тя си се изправя, когато й е кеф ходи, но винаги се държи - я за уокъра, я за нещо друго, но не й за мен. Simple Smile Навън още сме с количката.

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 20:26 от stasi8510

# 28
  • Мнения: 361
Елг, поста ти е много оптимистичен. Дано и детенцето на моята приятелка има този късмет, както на приятелката на майка ти - изоставането му да е в лека форма и с редовна рехабилитация и наблюдения нещата да се подобрят. Аз за съжаление съм се нагледала на доста тежки случаи, които не се подобряват въпреки всичко и за това реагирах така емоционално. Но важното е да не се губи надежда и да не се отчайваме предварително.
СИА- ако искаи питай приятелката ти дали да разпитаме повече за това детенце и ако искат кординати да питаме. То няма как да не реагираш емоционално.
Това детенце (Кали се казва) е 1 месец по-голямо от Елия. И понеже е едричко, та не забелязвали, че крачетата му не го държат нещо. Бабата даже казвала на майка, че е като мекотело. Но сега си е доста добре. Е нали се сещаш, че не е тръгнало да търчи или нещо подобно, но ако не знаеш, че е имало проблем няма как да разбереш.
Те милите толкова го изстрадаха това. На всичкото отгоре и таткото се разведе с майката, защото нямал сили.  #Crazy Но пак казвам Калинчо си е ок.
 Hug

Слънце-  Hug

Хайде аз мойта я хоризонтирам, че полудях

# 29
  • Мнения: 170
Оки4, при слончето е срещата, извинявай, мислех, че съм написала вече. Дадох номера на мобилния.

Сиа, много тъжно това. Дано се оправи детенцето!  Praynig

Зеленко, знам, че много можем да дадем, но понеже е спешно (щото аз вчера разбрах, а е за петък), обърнах се към софийските мами, че да можем да се организираме. А твойте ги пази за някоя друга акция  Hug

Слънце, много  Hug

Аз се хоризонтирам..  Tired

Общи условия

Активация на акаунт