Тема: Ангел пазител (Genco) - НОВА ТВ - ТЕМА 2

  • 25 926
  • 180
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 6 219
Елизабет, повечето неща, които ставаха ги коментирахме миналата година, но заради часа си на излъчване не беше толкова популярен. Сега пък по Диема...  а и много станаха турските сериали.

На мен Аси и Генджо не ми харесват като двойка. Тя ще изглежда до него като кака му, а и той ми се струва, че е по - нисък от нея. Не знам какъв сериал трябва да снима Туба, за да премахне образа на Аси от съзнанието на хората. Може като приключи Пленителката да стане...  

# 136
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
На мен Аси и Генджо не ми харесват като двойка. Тя ще изглежда до него като кака му, а и той ми се струва, че е по - нисък от нея. Не знам какъв сериал трябва да снима Туба, за да премахне образа на Аси от съзнанието на хората. Може като приключи Пленителката да стане...  

Това за "кака му" ми хареса и искренно ме разсмя! Peace Hug
Незнам, аз харесвам много Туба, а този актьор също ми допада, даже повече от МЙ. Има нещо топло в излъчването му на тоя Генджо! Пък нали затова е филмовата индустрия толкова развита - да измислят начин ако е по-нисък да го покажат като по-висок.... Wink

# 137
  • София
  • Мнения: 6 219
Ами да - просто тя изглежда по - зряла от него. В никакъв случай не искам да кажа нещо лошо. Любима ми е и на мен Simple Smile
МЙ е класика  Heart Eyes
Напоследък не съм в настроение за турски сериали трябва да видя кой до къде е стигнал  Grinning

# 138
  • Мнения: 2 171
Я ме светнете кой е МЙ? Blush. Аз пък чисто визуално не харесвам Генджо. И не ми изглежда никак млад. Дори като двойка с Пънар не ми харесват точно по тази причина - че той изглежда много по-възрастен от нея. Хазал Кая ми е любимка, страшно чаровна, с много нежна красота и нетипични черти Heart Eyes

# 139
  • София
  • Мнения: 6 219
Мурад Йълдъръм - Демир в Аси и Саваш в ЛиН

Генджо иначе ми е любимец. Въщност той и в сериала си е по - голям от Пънар

# 140
  • Мнения: 2 171
Мурад Йълдъръм - Демир в Аси и Саваш в ЛиН

Благодаря  bouquet Значи споделям мнението ви за МЙ Wink. Много красив мъж, бяха страхотна двойка с Туба в Аси Heart Eyes

# 141
  • Мнения: 1 501
А този Мурат Йълдъръм май бил съпруг на Азад от "Езел" . Просто в темичката за "Езел" май го бях мернала това като инфо.

# 142
  • София
  • Мнения: 6 219
А този Мурат Йълдъръм май бил съпруг на Азад от "Езел" . Просто в темичката за "Езел" май го бях мернала това като инфо.

Ами съпругата му играе в Езел - Бурчин Терзиолу мисля беше актрисата.

# 143
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
За химията между Туба и Мурат Йолдаръм в "Asi" две мнения по въпроса няма! Peace
"Asi" за мен е най-хубавия турски сериал излъчван в България. Heart Eyes
Историята в "Genco" ме трогна. Играта на актьорите е много добра по мое мнение. Незнам защо в България такива хубави сериали като "Гордата Аси" и "Ангел пазител" като че ли остават леко незабелязани от масата български зрители?! Rolling Eyes

Ваня, така като го гледам Генджо не ми изглежда никак нисък. Момичето, което играе Пънар също е доста височко, може би колкото Туба, а изглежда по-ниска от Генджо, като застанат един до друг....Той просто е по-едър и по-широкоплещест в сравнение с Тибет примерно - който е дълъг и слаб /все пак Фаик Ергин е един от най-известните модели на Турция Wink/ или в сравнение с Мурат Йолдаръм, който също е средно висок и слаб, но с Туба бяха долу-горе на еднаква височина. Grinning Апропо Туба е висока 1.71м., а Мурат Йолдаръм пише, че е 1.82м.

Някъде в нет-а мярнах информация, че Алпай Аталан и Селен Сейвен преди да се снимат в "Genco" са играли в някакъв докторски турски сериал и пак са си партнирали. Има ги с едни сини дрешки облечени,  на такива клипчета попаднах в туби-то, мисля че и в профила на Аталан във Фейсбук. Я кажете, знаете ли нещо за това им участие? Thinking

Този младеж, който играе Джунейт доста дразнещ и един такъв със странно телце - късокракичък и с тая притворната физиономийка...Той между другото не играе ли в новия сериал на Мурат Йолдаръм - "Любов и наказание" - един от колегите на момата в рекламната агенция - май името на персонажа е Алпай? Rolling Eyes Познат ми е и мисля, че е оттам....

Последна редакция: сб, 26 мар 2011, 16:44 от Sindarella The Spy

# 144
  • Мнения: 2 171
И на мен "Гордата Аси" ми е от любимите сериали. Дори мисля да си го изтегля и да го гледам втори път. Не съм гледала много турски сериали, но след абсолютния ми фаворит "Мелодията на сърцето", Аси нареждам на второ място. "Ангел пазител" също ме грабна много. Генджо не ми се струва никак нисък newsm78

# 145
  • София
  • Мнения: 6 219
Аси-то хич не мина незабелязано. Доста фенове има. Както и Мелодията.

Джунейт е същия, който е и в ЛиН

# 146
  • София
  • Мнения: 15 486
   Аз пък Аси не можах да я изгледам, стори ми се ужасно досаден филма, после и другия с Туба също не ми беше интересен и не го гледах. На мен Туба ми е със студена красота и безизразно лице, на флегма ми прилича.

# 147
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
   Аз пък Аси не можах да я изгледам, стори ми се ужасно досаден филма, после и другия с Туба също не ми беше интересен и не го гледах. На мен Туба ми е със студена красота и безизразно лице, на флегма ми прилича.

Аааааааа, не така! Naughty Не с този грубия тон, особенно сред аудитория, която харесва Туба определено!

# 148
  • София
  • Мнения: 6 219
  Аз пък Аси не можах да я изгледам, стори ми се ужасно досаден филма, после и другия с Туба също не ми беше интересен и не го гледах. На мен Туба ми е със студена красота и безизразно лице, на флегма ми прилича.

Аааааааа, не така! Naughty Не с този грубия тон, особенно сред аудитория, която харесва Туба определено!

Айде да не правим и тази тема за и против Аси. Не виждам груб тон. Всеки си има право на мнение. И за мен тя е студена и не особено изразителна в лицето - това не я прави по - малко красива. Друг е въпроса, че сериала е прекрасен. В Под липите не можех да я понасям, както и останалия актьорски състав.
Гледала съм Аси 5 пъти.

# 149
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
  Аз пък Аси не можах да я изгледам, стори ми се ужасно досаден филма, после и другия с Туба също не ми беше интересен и не го гледах. На мен Туба ми е със студена красота и безизразно лице, на флегма ми прилича.

Аааааааа, не така! Naughty Не с този грубия тон, особенно сред аудитория, която харесва Туба определено!

Айде да не правим и тази тема за и против Аси. Не виждам груб тон. Всеки си има право на мнение. И за мен тя е студена и не особено изразителна в лицето - това не я прави по - малко красива. Друг е въпроса, че сериала е прекрасен. В Под липите не можех да я понасям, както и останалия актьорски състав.
Гледала съм Аси 5 пъти.

Никой не превръща темата в "За" или "Против" Аси, просто си изказахме мненията. Не ми допадат категорични квалификации от типа на направените от Тайна, а и от теб Ваня не само относно актьори, но и в живота по принцип! Не ми допадат и изречения по повод на постовете ми, които ме карат да се чувствам като бита през ръцете или устата защо съм казала едно или друго нещо. Това е и причината да се дистанцирам от писане в разни теми тук в тази секция. Виждам, че обстановката не се е променила и все се намира някой, който да те накара да се чувстваш не на място и нежелан! Беше ми интересно да науча нещо повече за актьорите, ама като гледам така - това няма да ми се случи в тази тема. Останете си със здраве, а аз ще си остана с надеждата да видя Алпай Аталан и Туба Буюкюстюн заедно на екрана! Peace
Ваня, повече няма да те притеснявам нито с присъствието си тук, нито с неуместните си коментари! Дерзай!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт