Тема: Ангел пазител (Genco) - НОВА ТВ - ТЕМА 2

  • 25 945
  • 180
  •   1
Отговори
# 120
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Не само го спряха, но го спряха и по средата на една оригинална серия. Много се радвам, че са го пуснали пак. Тъкмо преди време, в една друга тема, бях писала, че покрай популярността на Хазал със Забранения плод, могат да вземат да го пуснат пак. Ако качват новите серии във вбокс (дано!!!  Praynig) - ще го гледам...

# 121
  • Мнения: 8
Здравейте, не съм гледала филма миналата год., но сега започнах да го гледам.Нямах търпение и за 2-3 дни изгледах сериите които са излъчвани по Нова. Иска ми се да изгледам и останалите, дори и само картинки /не знам турски език/ и ако някой има линк в YouTube или Vbox7 нека го сподели.
Предварително благодаря.   

# 122
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Колко епизода е този сериал в оригинал? На едно място прочетох, че е 51, на друго че е 58?
В колко ли ще го разтегнат при нас? Rolling Eyes

Това много хубаво :


# 123
  • Мнения: 8
Sindarella The Spy, миналата год. са излъчени 44 серии. Турските са 51, но никъде не намерих на турски останалите серии. Изгубих си почти 2 дни да търся, има само клип с финала.

# 124
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
Sindarella The Spy, миналата год. са излъчени 44 серии. Турските са 51, но никъде не намерих на турски останалите серии. Изгубих си почти 2 дни да търся, има само клип с финала.

Заповядайте моля всички серии на турски.
http://www.ddizi.com/izle/5683/Genco-51.-Bolum-FINAL.htm#

# 125
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Sindarella The Spy, миналата год. са излъчени 44 серии. Турските са 51, но никъде не намерих на турски останалите серии. Изгубих си почти 2 дни да търся, има само клип с финала.

Заповядайте моля всички серии на турски.
http://www.ddizi.com/izle/5683/Genco-51.-Bolum-FINAL.htm#

guga51, благодаря ти!  Hug
Ааааааа, не издържах аз и изгледах последния епизод.... Wink
Жалко само, че Сибел я няма на сватбата, тя ми е голям сладур..... Grinning
А Йозге как избяга, хахаха..... Laughing
Дано да ги видим преведени тия епизоди по Диема Фемили. Въпреки, че не разбирам езика, гледайки действието се ориентирах за какво става въпрос. Най-много ми хареса, че на двойната сватба се слушаше хард рок! Peace

# 126
  • Мнения: 8

Заповядайте моля всички серии на турски.
http://www.ddizi.com/izle/5683/Genco-51.-Bolum-FINAL.htm#

guga51, много ти благодаря  bouquet

# 127
  • София
  • Мнения: 6 219

Дано да ги видим преведени тия епизоди по Диема Фемили. Въпреки, че не разбирам езика, гледайки действието се ориентирах за какво става въпрос.

Може би беше добре края да го разкажеш в ББ. Чудно ми е то толкова писане по форуми за сериали как още потребителите не са се научили, че може останалите да не искат да знаят финала

# 128
  • Мнения: 1 501
Аз така или иначе нищо не разбрах относно финала по думите на Sindarella The Spy. То е почти ясно , че сватба ще има накрая , както в повечето сапунки Grinning. Относно двойната сватба се сещам коя е другата двойка. Абе те нещата са толкова предвидими и без да знам финала ще го отгатна Grinning.

# 129
  • София
  • Мнения: 6 219
Ами не всички сериали завършват така. Няма да изброявам тези, в които главните герои умират...

# 130
  • Мнения: 1 501
Е , казах повечето сериали. Иначе е ясно , че не всички свършват със сватба и т.н. Повечето , обаче за мен са си предвидими , а и аз докато започна да гледам един сериал и ми е ясно дали ще е от тип драматични или ще е с банален край. Например този е точно такъв и без да му знам финала. Даже отдаавна знаех какво ще стане с всеки един от героите без да съм гледала филма и после , докато търсех малко инфо за артистите попрочетох някои неща за филма и за по - нататъшното му развитие и се оказах права Grinning. Иначе например "Мелодията на сърцето" още в началото ми изглеждаше доста драматичен , много се изненадвах , че не е като останалите сапунки. Много хора изпоизмряха , а на финала просто всичко беше адски непредвидимо за мен.

# 131
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273

Дано да ги видим преведени тия епизоди по Диема Фемили. Въпреки, че не разбирам езика, гледайки действието се ориентирах за какво става въпрос.

Може би беше добре края да го разкажеш в ББ. Чудно ми е то толкова писане по форуми за сериали как още потребителите не са се научили, че може останалите да не искат да знаят финала

Ваня,
моля да бъда извинена. Просто не съобразих. Подходих емоционално. Друг път ще внимавам. Peace
Elizabett, благодаря за подкрепата! Hug

# 132
  • Мнения: 1 501
Sindarella The Spy   Hug.
Момичета на кой епизод сме в момента? Понеже знам , че не е от най - дългите този сериал (50 и няколко серии беше) няма да го влачат дълго. На мен взе да ми става все по - интересен . Само Генджо много ме дразни с това, че сакън да не нарани някой не казва истината нито на сестра си , нито на Пънар относно това какъв е баща й. От заформящите се двойки мноого ме кефят Ахмет и Йозге и Селин и оня от квартала , не му помня името Grinning. Май , обаче няма голям интерес към филмчето , защото никой не пише newsm78.

# 133
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Elizabett
Не знам до къде стигнаха епизодите по Диема Фемили, но със сигурност са около 20-ти. Аз гледам в интернет и вече съм на 34-ти. Съгласна съм с тебе, че Генджо е много праволинеен, но въпреки това ми харесва като образ - хубаво е да има повече добри хора в този свят. Актьора са го подбрали също много добре - с едни такива добри очи. Wink Все си мисля, че когато човек изразява доброто у себе си със своите действия, независимо какви трудности и препятствия се налага да преодолее, рано или късно връща към себе си доброта от околния свят. Лично на мен любимка ми е Йозге - Хазал Кая е голямо сладурче, мисля че ще стане много добра актриса, все пак тя е все още само на 20 години, може да се каже в началото на кариерата си. Много ми е сладка също и Сибел - с това "Мадър", "Брадър" и когато им лепеше табелки с думите на английски по дрехите и по стените на апартамента. Laughing Филмчето е много свежо, кара те да се замислиш за доста неща, много ми харесват всички актьори които участват и играта им. Много ми се иска да видя този актьор, който играе Генджо във филм/сериал/ с Туба Буюкюстюн - мисля, че биха били хубава екранна двойка - двамата с хубави зелени очи. Peace

# 134
  • Мнения: 8
Sindarella The Spy   Hug.
Момичета на кой епизод сме в момента? Понеже знам , че не е от най - дългите този сериал (50 и няколко серии беше) няма да го влачат дълго. На мен взе да ми става все по - интересен . Само Генджо много ме дразни с това, че сакън да не нарани някой не казва истината нито на сестра си , нито на Пънар относно това какъв е баща й. От заформящите се двойки мноого ме кефят Ахмет и Йозге и Селин и оня от квартала , не му помня името Grinning. Май , обаче няма голям интерес към филмчето , защото никой не пише newsm78.

Elizabett , снощи гледахме 19 епизод , довечера е 20.
Аз също изгледах всички серияли на компа, но сега ги гледам и по телевизията, самата картина е по- хубава от таз на компа. Вече много турски серияли гледах, но и този ми харесва, не натоварващ младежки сериял, хубави артисти, хубава музика. Генджо ми харесва, възпитано момче,  чувства се виновен, наистина гледа да не нарани никой.

Общи условия

Активация на акаунт