СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 21

  • 6 296
  • 176
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 277
Аз вчера установих, че незнайно как съм качила 2-3 кила  #Crazy и започнах ограниченията. Атракция я сподели какво правиш с плодовия ден? Караш ли го, заменяш ли го с нещо или директно го пропускаш?
Пише си Криската плодовия ден, ама чета аз, чета вори, трети път... все полов чета и си викам: "брееееей, ква е тая пък диета, тия съвсем откачиха на тема отслабване и изкелифинчени (така ли се пише) диети и диетчици".
 Joy Joy Joy Joy Joy

# 106
  • София
  • Мнения: 1 504
Аз вчера установих, че незнайно как съм качила 2-3 кила  #Crazy и започнах ограниченията. Атракция я сподели какво правиш с плодовия ден? Караш ли го, заменяш ли го с нещо или директно го пропускаш?
Пише си Криската плодовия ден, ама чета аз, чета вори, трети път... все полов чета и си викам: "брееееей, ква е тая пък диета, тия съвсем откачиха на тема отслабване и изкелифинчени (така ли се пише) диети и диетчици".
 Joy Joy Joy Joy Joy
ммдаа и аз така го прочетох, че и два пъти севърнах да видя хахахахаха...ама кой за каквото си мисли.... Wink

# 107
  • Мнения: 56
Ха ха ха полов а? Ами ако заплаша бате, че само така ще стане отслабването, дали ще се навие за полов ден  newsm78 Joy hahaha

# 108
  • София
  • Мнения: 54
Добро утро!
Стефи, мерси за кафето!
Ладида, да са ти живи и здрави рождениците!
Надявам се днес да няма вятър и да можем по-дълго да изкараме навън!
Аз вчера направих списъка с гости за кръщенето, че и се чух с повечето от тях и сега едвам чакам да си ходим вкъщи  Party Дано времето да е хубаво и тогава!
Търся си и лятна количка за там, че не ми се иска да вземем тази, с която сме сега, че от нея няма да има място за нищо друго в багажника. Ако някой може да препоръча малка, лека количка, ще съм благодарна! Искам също така да е с една цяла дръжка и да има борд за майката и детето, а и да е на разумна цена, че не ми се дават 400-500лв сега  Rolling Eyes
Някой има ли информация за Кяра? От много време не е писала, дано всичко да е наред при тях  Praynig

# 109
  • Мнения: 1 701
Добро утро!
ЛаДиДа, честити ти рожденици. Да са ти живи и здрави, да те обичат и уважават и да си гледат децата и внуците! Wink

Утре на кафе, нали? Wink

Аз вчера мислих за нашето кръщене... Пламен беше на година и половина почти и голям рев му дръпна горкия в църквата. Много се уплаши и за него това не беше хубава емоция, а не ми се ще да е така, та сега седя и се чудя кой ли е по-добрия вариант - когато са възможно по-малки и неразбиращи или когато са достатъчно големи и разбиращи?

# 110
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Изобщо не питая илюзии, че тук сме се събрали само да си викаме 'Ох!' и 'Ау!' да си се радваме и все да се харесваме; такова нещо щеше да е крайно неестествено за толкова живи хора на едно място, особено пък всичките - жени Laughing

Все пак си остават нужни някои неща, наложили се като писано и неписано задължителни в тези форуми:
- Да се пише с елементарно уважение към отсрещния
- Да се спазва езикова култура, в т.ч. правопис и пунктоация
- Да се пише за що-годе смислени неща (а не "Аз си лягам!" и "Излизам да пия кафе, мацки!" да е безсмислено и през пост) - все пак тук четат и пишат хора, които искат да споделят и обсъдят нещо и надали толкова ги вълнува другите сто човека в темата лягат ли или излизат да пият кафе.

Такива неща Simple Smile изчезнах някои глупости, така че Уиш няма и да разбере кой я пита наистина ли е толкова мързелива, колкото се струва на лиричния герой, базирано на постовете й (щом го пише в интернет, е вярно!)

# 111
  • Мнения: 1 701
, така че Уиш няма и да разбере кой я пита наистина ли е толкова мързелива, колкото се струва на лиричния герой, базирано на постовете й (щом го пише в интернет, е вярно!)



По дяволите, тъкмо се връщах да чета снощните терзания на съформуките! Но ... ще приема тоза за резюмето, което исках! Wink

Може ли една подсещанка от майките, които помнят или тези, които са питали вече педиатрите си - рибата в кой месец беше?
Мисля на първи април да дам месото и се сетих, че веднъж в семицата предлагах на Пламен риба, ама не помня кога. Веднага след месото ли е? Въвежда ли се и тя или спада към месото...

===
Оф чак сега си погледнах лентата. Боб става на 6 месеца! Simple Smile

# 112
  • Мнения: 279
Добро утро Дами  Hug
Стефи мерси за кафето !

Вчера нямах нет, по-точно мъжо взе лаптопа с него. Тъкмо ми починаха малко очите, но съм ви изпуснала.

Ладида, да ти е жив и здрав мъжа,много да те радва !!
Криската, като писа за приятелката ти сутринта, ми стана гадно. Цял ден се сещах и си мислех за това. Мойта хазяйка в Габрово е оперирана от рак на гърдата, сега й няма едната. Знам колко е гадно. Дано да се оправи !!!
Покахонтас, взе ли подаръци ?
Лъки, недей така бе душа  Hug
Гаци, сега ви гледах във фейса, много сладка Ивайла. Вече и буквите учи  Hug

И а щях да питам за косопада, знам че го бяхте коментирали, но аз тогава нямах. Емир, мерси, ще взема и аз такива, да пробвам.

Честито на днешните месечинки !!!
Хаиде Лек ден !!! / държа Алекс и не мога много много да пиша/

Последна редакция: чт, 18 мар 2010, 08:42 от ivilda

# 113
  • Мнения: 277
Еми да в жив и здрав Боб, щом става на цели 6 месеца   bouquet И другите месечковци и те!
Да кажа снощи, бяхме на съседите на гости и тяхното момичченце, на 3 годинки, дава един дървен пъзел на Еличка с пожеланието: ето, ако пораснеш, да си играеш Simple Smile Как да не го нацелуваш сега...

# 114
  • София
  • Мнения: 1 504
wish еми рибата към годинката...Ам нали знаеш 100 мами 100 мнения...

# 115
  • Мнения: 5 026
Пропуснах купона,даа  Laughing

Ладида,ЧРД на мъжа и свекъра ти, живи и здрави   bouquet

Честито и на месечинките  Heart Eyes

Аз вчера установих, че незнайно как съм качила 2-3 кила  #Crazy и започнах ограниченията. Атракция я сподели какво правиш с плодовия ден? Караш ли го, заменяш ли го с нещо или директно го пропускаш?
Полов,а  Mr. Green Криска, пропускам го директно, но нещо не се харесвам тия дни, уж да съм смъкнала 3 кила, но нещо май не съм . Играят ми 2 кила, което е множо за "играене". Уж карам по правилата, пък какво се получава...Леко съм съм разочарована, но продължавам.
Много неприятно това с приятелката ти, дано й е успешно лечението.

Ох, подфорума ни в нормални разцветки, рахат. Благодаря му, на който е хрумнала идеята да го върне в нормални краски  Laughing

Да се допиша, че се връщах да чета - Уиш, сладурче си ти  Heart Eyes

Риба съм давала след годинка и аз  Peace

Последна редакция: чт, 18 мар 2010, 08:37 от Atrakcia

# 116
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Уиш, към годината я предлагам аз Peace

# 117
  • София
  • Мнения: 54
Покахонтас, взе ли подаръци ?
Още не, че нямам превоз, колата ни е в сервиза  Rolling Eyes Само гледам засега, а още и някаква рокля за мен трябва да намеря, дано да имаме кола скоро  Praynig
За кумата май ще й вземем уред за фондю (мерси за идеята   bouquet) За кумът гледах някакви кутии за вино, ама не ми харесаха особено...ще видим

# 118
  • Мнения: 0
Здравейте,днес ставаме на половин годинка и искаме да почерпим,на кой каквото му се хапва и пийва да знае, че е от нас.Честито и на останалите месечинки и половин годинки.
  bouquet newsm51 smile3525 nbirthday newsm59  bigdance2

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Нат, честита половин годинка на другото ни Бобче!!! Да ни е жив и здрав! Честито и на другите бебоци с  половин годинки!  Party
Рибката и аз след годинката я давах. Семперските рибени пюренца са чудесни.  Peace

йес! Веднага след ваксината грабвам тела и почвам да ти дрънча!  Party

Айде, ставам! Хубав ви ден!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт