Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 18

  • 46 981
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 371
Наистина забавничък беше епизода.. Шефкет как награби Ферху hahaha

Ех, да му се не види  Crossing Arms Знаех си аз ,че ще изпусна нещо важно , ама ....
Ще трябва да изтрая до утре , нали сутринта чак ги качват?

# 661
  • Мнения: 120

Ще трябва да изтрая до утре , нали сутринта чак ги качват?


В vbox7.com ги качват още вечерта, но са накъсани и мен там не ми е гот да ги гледам. В замунда.нет ги качват с дни закъснение и по няколко епизода накуп обикновено!

# 662
  • Мнения: 1
Вече толкова не я понасям Ферхунде, че няма на къде #2gunfire
И Неджля също ме подразни - какво се е разревала за баща си. Чудя се ако беше заминала с Оуз за Германия, ако не се бяха развили така нещата с тях - дали щеше изобщо да се сети - едва ли....лицемерка. Иначе в нея ми харесва това, че се опитва да си стъпи на краката и успява за сега.

Мъжът, когото най-харесвам за съпруг е...е...АХМЕЕЕТ! newsm44

Ахмет ми е супер забавен  Peace

# 663
  • Мнения: 19
Ахмет ми е супер забавен  Peace
Как хитро се самопокани на рождения ден, а Лейла му помогна, уж че тя го е поканила. Laughing А Лейля и Седеф само му казаха за рождения ден, когато ги срещна на улицата, не са го канили. И пристига в сюблимния момент, когато Нехир та-ра-та-тааа - демонстрира роклята, ушита от Седеф!  Hug Всички бяха весели и добре заедно, само Ферхунделата се спукваше от завист и злоба!  Close

# 664
  • Мнения: 1
Ахмет ми е супер забавен  Peace
Как хитро се самопокани на рождения ден, а Лейла му помогна, уж че тя го е поканила. Laughing А Лейля и Седеф само му казаха за рождения ден, когато ги срещна на улицата, не са го канили. И пристига в сюблимния момент, когато Нехир та-ра-та-тааа - демонстрира роклята, ушита от Седеф!  Hug Всички бяха весели и добре заедно, само Ферхунделата се спукваше от завист и злоба!  Close

И Джеврие също - щеше да се пукне там Mr. Green

# 665
  • Yambol, Yambol, Bulgaria
  • Мнения: 85
в сайта www.nitrobg.org качват серийте ощще вечерта.Даже таз вечершния вече е качен

# 666
  • У ДОМА
  • Мнения: 42
Момичета,аз тази вечер изневерих на сериалчето ни Rolling Eyes.Цъкнах по време на първите реклами на Нова,и останах там.Е толкова идиоти на едно място не се виждат всеки ден Laughing.но е тъжно,тези идоти имат деца  Sad.Утре ще гледам епизода и ще съм в час Hug.

срамота !!! как може бе момичета -да гледате тая простотия наречена биг брадър??
след 9 часа и аз хвърлих един поглед на нова тв!Имам чувството че са събрали цялата измет на
България!!!Кам  може ? Това предаване трябва да се забрани със закон според мен!!!
простащина без край!като се помисля че и децата са въвлечени в тая простотия направо ми се гади!
Сори за спама ама се ядосах много! newsm61

# 667
  • У ДОМА
  • Мнения: 42
Джеврието много хитра се оказа проклетницата-разбра че заради лошотията и няма да я вземат в Истанбул и веднага се изметна !У Али Ръза едвам си сдържаше  проклетията и лошотията!
Много е хитра иска да останат с впечатление че Фикрет я гледат като писано яйце!
Как само похвали  лицемерно Фикрет -направо ти иде да я претрепаш с кеф!И нарочно го прави проклетницата щото знае че Фикрет никога няма да каже истината пред семейството си защото е горда -взела е решение да се махне и трябва да си понесе последствията -добри или лоши

# 668
  • У ДОМА
  • Мнения: 42
ЕСТЕЛ:  Чакам с нетърпение снимки на Левент,защото той /поне за мен/  е единственото      нещо,приличащо на мъж.Ще поживеем и ще видим дали и той няма да е някой льольо.

NİHAT ALPTUĞ ALTINKAYA- Levent-манекен, фотомодел ,актьор









Последна редакция: вт, 23 мар 2010, 00:13 от АЛИ РЪЗА

# 669
  • Мнения: 5 710

срамота !!! как може бе момичета -


Али Ръза, ти съвсем си влязъл в роля.

Обърна ли внимание на в-са ми, много се надявах някой да го забележи  Rolling Eyes

# 670
  • Мнения: 0
 Много ясно беше, че лицемерничи Джеврието (но беше забавно за момента). Те двете с Ферхундето как ще кажат или направят нещо добро/хубаво без задни цели......

# 671
  • Мнения: 135
Али Ръза аз съм една от фенките на Левент,но да видим каква роля ще изиграе,аз залагам на отрицателна,незнам защо такова предчувствие имам.

# 672
  • У ДОМА
  • Мнения: 42

срамота !!! как може бе момичета -


Али Ръза, ти съвсем си влязъл в роля.

Обърна ли внимание на в-са ми, много се надявах някой да го забележи  Rolling Eyes

Ами не съм влязъл в роля а съм разумно мислещ  и разсъждаващ  човек !!!

# 673
  • Мнения: 19
...Това предаване трябва да се забрани със закон според мен!!!
простащина без край!като се помисля че и децата са въвлечени в тая простотия направо ми се гади!
Сори за спама ама се ядосах много! newsm61
Това предаване е пълна извратенящина!  Close

# 674
  • У ДОМА
  • Мнения: 42
най- после дадоха и моята любима песен  от сериала-течеше накрая с финалните надписи!

TAKVIM-КАЛЕНДАР

http://www.youtube.com/watch?v=mLFXSlHatNY

ГОДИНИТЕ ЛИ ЗАПОЧНАХА ДА МИНАВАТ  ПО-БЪРЗО
КОЛКО БЪРЗО  МИНАХА  ДЪЛГИТЕ ДНИ И НОЩИ
НАЛИ КАЗВАТ -СЯКАШ ВЧЕРА БЕШЕ
А ПЪК ТО ВСЕКИ КАЗВАЛ ТАКИВА ДУМИ

А ВСЪЩНОСТ ВРЕМЕТО НЕ МИНАВАШЕ
КОГА СЕ ОТКЪСНАХА СТРАНИЦИТЕ ЛИСТ ПО ЛИСТ ОТ КАЛЕНДАРА
НАЛИ КАЗВАТ ДОКАТО ТЕЧЕ СЕ СЪБИРА
КАСИЧКАТА МИ Е ПРАЗНА,СЪРЦЕТО МИ Е  НАРАНЕНО,
В РЪЦЕТЕ МИ ОТНОВО  Е ТЪГАТА

СЪЖАЛЯВАМ -АМА МНОГО СЪЖАЛЯВАМ ВСЪЩНОСТ
НО МНОГО СЕ СТРАХУВАМ ДА НЕ МЕ ОТБЛЪСНЕШ
ОТ ГОРДОСТ ЛИ ОТ КАКВО ЛИ ВЕЧЕ
ТИ ЕЛА АКО ОТСТЪПИШ

ДОМА СИ ,ОГНИЩЕТО СИ,ТОПЛИНАТА НА ГНЕЗДОТО СИ
СКУТА НА ЛЮБИМАТА СИ ОСТАВИХ
ВЪВ ВСЕКИ ГРЯХ, ВЪВ ВСЯКО БЛАТО НА СВЕТА
ПОТЪНАХ ДОКОЛКОТО МОГА ДА ПОТЪНА...

ВСЪЩНОСТ ВСЕКИ  ЕДИН ДЕН СЕ ЗАПОЗНАВАЛ
НЕПРЕМЕННО СЪС САМАТА ИСТИНА
ЧОВЕК И С ТОВА  Е СВИКНАЛ
ЧОВЕК ИЗДЪРЖАЛ И  НА ТОВА СЪС ЦЯЛАТА СИ СИЛА

Последна редакция: вт, 23 мар 2010, 01:39 от АЛИ РЪЗА

Общи условия

Активация на акаунт