Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 18

  • 47 022
  • 728
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 51
Джеврието щеше да е много смешна, ако не беше трагична. ooooh!

# 646
  • Мнения: 0
Аааа! newsm53 Това е най-готиният епизод до сега!  newsm10smile3501 Тотално ме изкефи, страхотен!!! newsm44


Аз мисля същото!   bouquet Разведриха обстановката днес  Joy Joy Joy

# 647
  • Мнения: 743
Момичета,аз тази вечер изневерих на сериалчето ни Rolling Eyes.Цъкнах по време на първите реклами на Нова,и останах там.Е толкова идиоти на едно място не се виждат всеки ден Laughing.но е тъжно,тези идоти имат деца  Sad.Утре ще гледам епизода и ще съм в час Hug.
rozi-maxi, много сбърка тази вечер! Епизодът беше супер интересен и забавен, никога не съм се забавлявала така тотално от началото на сериала! newsm68 А има и продължение в следващия!!! Мъжът, когото най-харесвам за съпруг е...е...АХМЕЕЕТ! newsm44

Ейййй,айде стига сега пък вие.... най-интересният бил  Wink.

# 648
  • Мнения: 438
Ама тая собственичката на пансиона много ме изнерви, бива ли така да води някакъв чичка!!! Дано не я закача Неджлята! А Ферхунделата е голяма, зелена змия  Tired

# 649
  • Мнения: 19
Ейййй,айде стига сега пък вие.... най-интересният бил  Wink.
Жесток, ти казвам! Като го гледаш утре, ще се съгласиш!  newsm10

# 650
  • Мнения: 743
Ейййй,айде стига сега пък вие.... най-интересният бил  Wink.
Жесток, ти казвам! Като го гледаш утре, ще се съгласиш!  newsm10

Щом сте всички така въодушевени,вярвам ви  Peace.Казвате - истински сте се забавлявали,радвам се.Значи и аз ще се посмея утре.
Лека нощ,листопадчетата ми  Hug.

# 651
  • Мнения: 120
Не забравяйте, Джеврието има рожден ден на 12 април! Mr. Green Трябва да го отпразнуваме! Joy

Еее стига де! Simple Smile В крайна сметка съгласете се, че щом на всички толкова много въздейства, значи определено е много добра героиня!  Peace Лично аз много я харесвам, че ролята й е кофти - ок, но талантът й да влиза в лоши роли е неоспорим!  Peace

# 652
  • Мнения: 19
Не забравяйте, Джеврието има рожден ден на 12 април! Mr. Green Трябва да го отпразнуваме! Joy
Еее стига де! Simple Smile В крайна сметка съгласете се, че щом на всички толкова много въздейства, значи определено е много добра героиня!  Peace Лично аз много я харесвам, че ролята й е кофти - ок, но талантът й да влиза в лоши роли е неоспорим!  Peace
Искаш да кажеш добра актриса може би.  smile3521 Несъмнено! Като героиня обаче досега вбесяваше не малко народ, но мисля че еволюира към комичното и започва да забавлява повече, отколкото да дразни. Grinning Ферхундето обаче ... "е те такова животно нема" както казал шопът, като видял жираф в зоопарка.

# 653
  • Мнения: 120
Не знам, ама на мен Ферхунде и Джаврие са ми любимите актриси! Без майтап  Peace

# 654
  • София
  • Мнения: 642
Ей, тази серия наистина беше готина. Джеврието направо ме срази, могла даже да се преструва на добра. Ще вземе да стане приятелка с Фикрет.  Simple Smile Ако не - с Ферхундето със сигурност, приличат си като две капки вода  Joy

Споменавате непрекъснато някакъв Левент, дайте да го видим, какъв е той (може ли ББ?)

Лейля ми се издига все повече в очите, досега ми беше много тъпичка, но взе да става по-разумна, даже не се прави на луда 

# 655
  • Мнения: 0
Извинявам се, може да пише някъде, но не съм на моя компютър- кой номер беше днес епизодът? Благодаря предварително   bouquet

# 656
  • Мнения: 19
Извинявам се, може да пише някъде, но не съм на моя компютър- кой номер беше днес епизодът? Благодаря предварително   bouquet
92 епизод

# 657
  • Мнения: 4 607
Наистина забавничък беше епизода.. Шефкет как награби Ферху hahaha

# 658
  • Мнения: 1 296
пуснете, моля, линк да я гледаме днешната серия Hug Hug Hug

# 659
  • Мнения: 19
Наистина забавничък беше епизода.. Шефкет как награби Ферху hahaha
Хе-хе, успокои я набързо. Mr. Green Голям момент беше! Joy

пуснете, моля, линк да я гледаме днешната серия Hug Hug Hug
Е, сигурно ще го пуснат утре във вбокса или нитро торентите, там най-бързо ги качват. Peace
Коя анкета първо да пускам от трите предложени? Бях навита за третата, ама Ферхундето съвсем ме вбеси тази вечер и много се изкушавам да пусна второто предложение.  Twisted Evil Беше като едно голямо петно на фона на всеобщото пеазнично и весело настроение. Даже ГОСПОЖА Джеврие се направи на добричка, да не заминат без нея за Истанбул.

Последна редакция: пн, 22 мар 2010, 22:37 от soya-fen

Общи условия

Активация на акаунт