Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 18

  • 46 962
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 669
soya-fen, мерси за вкусотиите!
И на мене ми е забавен Ахмет.И Нехир го харесва, все гледа да не се издаде да не стане "за срам...".Само не разбрах,защо като разбра Ахмет и за двата рожденни дни подари и двата букета на Али Ръза?
А Шефкет е абсолютна шматка-прощава на жена си непростими неща,после го удря хормона да се прави на мъж....
А"краставите магарета"-Ферхунде и баба пепелянка се надушиха.Като бяха на рождения ден дъртата се чудя как не умря от собствената си отрова....

# 691
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Само не разбрах,защо като разбра Ахмет и за двата рожденни дни подари и двата букета на Али Ръза?

За да не се издаде, че знае, че Нехир също има РД. И оттам - да си помисли (което, всъщност бе истината), че именно тя бе причината да се "самопоканят".  Wink А така изглеждаше, че бе отишъл само да уважи Али Ръза.

# 692
  • Мнения: 6 669
Малкия вдига толкова шум вечер,че се чудя как изобщо съм разбрала нещо от филма.Друго си е човек да гледа на спокойствие,но няма как.....
Мерси за коментара....

# 693
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Малкия вдига толкова шум вечер,че се чудя как изобщо съм разбрала нещо от филма.Друго си е човек да гледа на спокойствие,но няма как.....
Мерси за коментара....


 Tired Дааа.... познато....

# 694
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Май само на мен не ми харесва този Левент. Сори, но ми е много далеч от представата за красив (даже средно хубав) мъж. А той каква роля ще играе във филма, че не разбрах?

А не е само на теб. И на мен не ми харесва като визия този Левент. Stop
За роля не знам, защото още не се е появил във филма, ама на външен вид не ме впечатлява много.   Naughty
Ама разни хора-разни идеали.  Flutter

Слагайте и мен в списъка  Peace
И аз все се чудя какво, аджеба, чак толко му е хубавото.
Но...  "на вкус и на цвет товарищи нет"

# 695
  • Мнения: 1
Този Ахмед  е толкова елементарен, любопитко, радио клю-клю и не знам още как да го нарека, обаче страннотое,  че не ми е неприятен. newsm78

# 696
  • Мнения: 107
Ох,и аз да се включа,че снощи да си призная гледах ББ Embarassed,и то не ,че толкова сам му фен ,а з-то една съученичка играе там/надутата фльорца дето е женена за италианеца/и просто любопитство.

Аз също не съм доволна ,че филма продължава да го снимат.Наистина става "Дързост и красота".Тоя филм за мене си е, извинявам се за думата "курвенски".Сменят си ги мъжете помежду си както си искат.
То и тук така почна с открадването на мъжа на Лейля,ама само да не се улеят,че ще си загубят феновете.
Ето примерно този дето го дават "Лице на заем"/не го гледам/,ама си бил май 60 серии.Ами нормално,какво толкава да разтягат локуми,то става вече банално.
Ей,че ми се прияде локум като казах.Ето, ама само по едно ,че да не си развалим фигурката Grinning

# 697
  • Мнения: 19
И на мене ми е забавен Ахмет.И Нехир го харесва, все гледа да не се издаде да не стане "за срам...".
Ами нали Нехир се заблуди при първото сватовничество, като си помисли че кандидатът е Ахмет, и после разбра, че става дума за оня дядко, дето се спомина на връх сватбата.  Mr. Green И за това сега внимава. Тази вечер рожденият ден продължава, ще има още емоции. Peace

# 698
  • Мнения: 339
Този Ахмед  е толкова елементарен, любопитко, радио клю-клю и не знам още как да го нарека, обаче страннотое,  че не ми е неприятен. newsm78

Предполагам, че е защото внася глътка свеж въздух в нажежената обстановка в семейството на Али Раза.  Flutter

# 699
  • Мнения: 107
Този Ахмед  е толкова елементарен, любопитко, радио клю-клю и не знам още как да го нарека, обаче страннотое,  че не ми е неприятен. newsm78
На мен ми е много досаден ,като дърта клюкарка е.

Оная Мадам май нещо се опита да пробута оня дъртак на Неджля,ама нещо не му се отвори парашута.
Е,как ще влязат и няма да и се обадят родителите и,как търпят незнам.Ако Али Ръза и Хайрие седнат да си поговорят и си споделят,че съжаляват за думите  и клетвите ,които са изрекли по адрес на дъщеря си и, че съжеляват,няма сега да надничат като престъпници.Просто и двамата са толкова горди,няма това разбирателство и споделяне.На пръв поглед изглежда ,че са сплотено семейство,но липсва при тях говорене за проблемите и чуствата им.

# 700
  • Мнения: 4
И на мен Ахмед ми е забавен. Между впрочем имахме такъв колега - страшен любопитко , но не  лош човек . Просто обича клюките , не влага лоши чувства в коментарите си . И двамата ми напомнят времето на моето детство . Тогава живеех в къща , всички съседи се познавахме. Та тогава възрастните жени сядаха пред къщите на "конушмак" и не можехме да минем край тях без да поздравим . Те знаеха всичко за всички и даже някоя от тях да не довижда , останалите веднага ще я осведомят кой е минал , на кого е дете , какво работят родителите , кога последно някой ги е видял , какво казал и т.н. до безкрай. Образа на Ахмед точно по тази причина ме довежда до умиление и забава Grinning

# 701
  • Мнения: 6 669
Първото сватовничество беше много комично-Нехир тъкмо се нави и се оказа,че жениха е друг...Ахмет и мене ме дразнеше много с качествата си на женска клюкарка,сега обаче ми е смешен...На Седеф добре че и оправиха външния вид,че в началото беше за резил....

# 702
  • Мнения: 19
Е,как ще влязат и няма да и се обадят родителите и,как търпят незнам.Ако Али Ръза и Хайрие седнат да си поговорят и си споделят,че съжаляват за думите  и клетвите ,които са изрекли по адрес на дъщеря си и, че съжеляват,няма сега да надничат като престъпници.Просто и двамата са толкова горди,няма това разбирателство и споделяне.На пръв поглед изглежда ,че са сплотено семейство,но липсва при тях говорене за проблемите и чуствата им.
Е, и да се обадят, как ще седнат да говорят, като тя е затрупана от работа на бара? Ще видите тази вечер, най-късно утре, ББ Али Ръза и Хайрие намират пансиона и отиват там, само че Неджля я няма и попадат на мадам.

# 703
  • Мнения: 1
Направо се чудя Ферхи как  се стърпя да не тръгне да   следи Али Ръза и Хайрие, като се направи че отива да спортува. Тя усети, че тръгват целенасочено за някъде,   едва ли имат намерение ей така да се разхождат хванати за ръка. Simple Smile

# 704
  • Мнения: 339
soya-fen готвиш ли новата тема, че почти сме накрая на тази  Hug

Общи условия

Активация на акаунт