LOST - сезон 6 / тема II

  • 25 868
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 321
Запис... Hug
Тая вечер ще гледам ...

# 16
  • Мнения: 0
Не че издавам нещо от серията но: Изгледах серията и някъде по средата започнах да се чудя: да не би смисълът на всичко да е Черния пушек да не трябва да се измъква от острова?

# 17
  • Мнения: 633
Не че издавам нещо от серията но: Изгледах серията и някъде по средата започнах да се чудя: да не би смисълът на всичко да е Черния пушек да не трябва да се измъква от острова?
За да не се вихри по останалия свят ли?

# 18
  • Мнения: 907
На този сериал май ще му оставят всичките отговори за последния епизод. newsm78 Колкото повече нови епизоди гледам, толкова повече се разочаровам, че не получавам почти никакви отговори на хилядите загадки в сериала. А на всичкото отгоре, те с всеки нов епизод докарват и още и още нови загадки, за да се обърка човек още повече. Наистина се надявам скоро да започнат да се разясняват нещата, защото след толкова сезони вече наистина нямам търпение да разбера нещо по-ключово за острова и за това кой е добрият и кой- лошият.

# 19
  • Мнения: 2 908
Mомичета, пуснете друг линк за субтитри,че с този не мога да се справя! Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 5 830
На този сериал май ще му оставят всичките отговори за последния епизод. .... А на всичкото отгоре, те с всеки нов епизод докарват и още и още нови загадки, за да се обърка човек още повече...


Ами че то това му е интересното, иначе ще е като всеки друг филм/сериал  Wink


субтитри

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Как си мислех, че приятелката с която Майлс ще уреди Сойер е Джулиет, ама уви... отвратителната Шарлот беше.

# 22
  • Мнения: 2 786
И този епизод не ме впечатли  Tired На мен Шарлот ми харесва, особено акцента й  Heart Eyes А Джулиет ми опротивя от самото начало, както вече писах в темата, дано не се появи повече  Praynig

# 23
  • Мнения: 6 555
Не можах да разбера Уидмор на страната на Джейкъб ли е, че иска да убие ФЛок.. и тъй като винаги съм го свързвала с Бен, ако приемем, че Бен е бил лошият, но се подчиняваше винаги на Джейкъб, то Уидмор би трябвало да е защитник на Черния  Thinking

# 24
  • Мнения: 6 713
Аз съм много доволна от новата серия! Simple Smile Все пак е за Сойър Grinning, пък и не само затова, въобще ми хареса как почна да играе номера като тях, и дори още по-добре - казва истината. Mr. Green
И на мен Шарлот много ми хареса, а да, акцентът особено много.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 555
Според вас какво имаше предвид ФЛок като каза, че е имал луда майка ?  newsm78

Сойер беше страхотен и в двете реалности  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 201
Да не ви изгубя  Simple Smile Все още устисквам с чакането да излезе целият сезон и така да го гледам, но отвреме на време надничам в темата  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 48 060
Мисля че Уидмор, като водач на другите, е знаел нещо,нещо повече за острова, плановете на Джейкъб или МИБ или нещо друго, но когато Бен го изгонва, той не го споделя с друг, освен може би с Елоиз, и затова Бен макар и водач на другите, никога не е виждал Джейкъб, прави някои неща, които изобщо не е трябвало да стават и обърква всичко
А пък той самия, явно ако ги нямаше изобщо нашите хора, нямаше да бъде на острова, защото щяха да са сее върнали с баща му, нямаше да е прострелян, нямаше да го занесат при другите и т.н., нямаше изобщо да участва в живота на острова, всичко щеше да си е по план и МИБ да си остане затворен от Джейкъб(примерно, нали това е най- общоприетата теория, че Джейкъб пази пушека да не избяга)
Уидмор пък се връща на острова много по- късно, отколкото е очаквал, и съответно се залавя:а/или директно с пушека и каквото там трябва да се дооправи, или б/ с отмъщение(но той не търсеше бен, а директно ФЛок  newsm78
Мисля че това ще се поизясни и около епизода за Ричард, защото той е съветник някакъв, но самият той също знае част от информацията, а и не се намесва много много, като че ли по- скоро само следи какво се случва

# 28
  • София
  • Мнения: 6 262
Какво е МИБ?  Blush

# 29
  • Мнения: 48 060
man in black, мен ин блек, МИБ
а Флок= фалшивия Лок

Общи условия

Активация на акаунт