Любители на котки - тема 36

  • 43 520
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 373
охо изтървала съм много, Joy,искам да ви покажа моите бебета как ме разнежват,макар, че чакам с нетърпение да пораснат и да ги подарявам, боже какво творение на природата са http://prikachi.com/files/1539980O.jpg

# 706
  • Мнения: 70
Много са сладки.Да ги помилваш от мен.

# 707
  • Мнения: 1 910
охо изтървала съм много, Joy,искам да ви покажа моите бебета как ме разнежват,макар, че чакам с нетърпение да пораснат и да ги подарявам, боже какво творение на природата са http://prikachi.com/files/1539980O.jpg

Ох, Боже  Heart Eyes

# 708
  • София
  • Мнения: 1 825
Ох, как искам и аз.  Hug Целуни ги по тумбачетата от мен.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 25 291
Наистина са големи сладкиши Heart Eyes

# 710
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ей момичета, днес Мърчо, ме шашна, такова ядене просто няма, умряхме си от смях със сина ми. Взима с лапа от яденето и после си ближи лапата. Направих му 10мин. клипче, голям образ, по едно време хапката му падна от лапата му във водата, и той се опитва да бръкне да я вземе, но лапата му се мокри той я дърпа, тръска я и пак опитва. За първи път го прави този номер. Може би защото яденето му беше горещо, а той е гладен и да не си пари езика.  hahaha Joy

# 711
  • Мнения: 2 898
Сладури! Хапваме си на масата - Маца е с нас,  изправена на предните лапички и души всичко. Докато се усетя - пийна вода от чашата ми.....

# 712
  • Мнения: 1 910

И моят Мишо така яде. Чела съм теория, че, по подобие на лъвовете и другите големи котки, които не изяждат плячката на мястото, където са я убили, а я занасят някъде на скрито, така и котките си вадят манджата от купата.
Много са забавни, аз умирам от смях като го видя колко сериозно вади и яде. С нокти закача мръвката и така я изяжда  Joy

Ние снощи имахме бурна нощ /не, не съм си купила котешка четка   Blush /. Малкото диване хванало нещо, така и не разбрах какво и дали е било живо, или някоя домакинска гъба, и го разнасяше из цялата къща, а останалите двама- след него. Бяха изпаднали в еуфория и тропаха като коне до сред нощите Crossing Arms

# 713
  • София
  • Мнения: 13 220
Ей момичета, днес Мърчо, ме шашна, такова ядене просто няма, умряхме си от смях със сина ми. Взима с лапа от яденето и после си ближи лапата. Направих му 10мин. клипче, голям образ, по едно време хапката му падна от лапата му във водата, и той се опитва да бръкне да я вземе, но лапата му се мокри той я дърпа, тръска я и пак опитва. За първи път го прави този номер. Може би защото яденето му беше горещо, а той е гладен и да не си пари езика.  hahaha Joy

Щом е било топло - задължително правят така. Мъро дори 2-3 пъти подхвърля, за да изстине по-бързо  Mr. Green.

sauron, много са сладки! Да ги нагушкаш и от мен  Hug.

Днес пред входа ни имаше една сладурана с шарка като Кетя, но с бяло личице. Галеше се на всеки, който и обърне внимание. А аз носех торба с боклук, в която най-отгоре беше празната консерва от котешка храна. Покатери ми се по торбата. Жалко, че нямаше какво да и дам. Сигурно е била някоя изгубила се или изхвърлена котка. Прекалено контактна беше. Дано да оцелее, че нашата улица е от най-оживените софийски Sad.

# 714
  • Мнения: 520
Момичета,с известно закъснение ви благодаря за отговорите! Hug

# 715
  • Мнения: 4 116
Тайно се промъкнах тази сутрин у Таня и гледайте как ми позира Мъро  -   Laughing

# 716
  • София
  • Мнения: 13 220
Тайно се промъкнах тази сутрин у Таня и гледайте как ми позира Мъро  -   Laughing


 hahaha Но май си го подложила и на диета  Mr. Green.

И нещо от нета http://www.facebook.com/photo.php?pid=5686845&id=205062428708

# 717
  • София
  • Мнения: 98
Да, прилича на Мъро, само малко по слабичък ми се вижда  Wink, снощи се прибирам, купих лефер готов на скара, леле като го надуши Мери , на песен го докара  hahaha а едно време не ядеше риба  Flutter тя и рибата я вади от чинията и я яде отвън, май всички го правят  Simple Smile

# 718
  • Мнения: 4 116
Тука по-  достоверен ли съм го докарала ?

 

А тука са с Мацо -

# 719
  • София
  • Мнения: 7 158
Теди, като преял и препил е  hahaha Drunk и после с колегата по чашка са захъркали заедно  Joy

Елиас, мерси за съчувствието  Hug ужасно много ми липсва наистина...

Последна редакция: ср, 28 апр 2010, 22:55 от elix

Общи условия

Активация на акаунт