Жената ЛЪВ-23 част!

  • 15 693
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 577
Ей мамка му.Миленка,кво ще му даваш сега?
Таман едно се пооправи на Тед и Кам,друго тръгне да се разболява.Айде да идва лятото та да прекъснем тази` верижна реакция`.
Мацо,аз предпочитам да е дебело от колкото под вола да търси теле.Вчера ми гледа много подозрително сърмите.Те постнички и лучец бях сложила.Каза ми,че виждал това`лукът`  Rolling Eyes и му приличал на червеи,така обаче-червеите били доста и нямало да яде  Sick Кво да готвя........хем на  вид,хем на вкус да му хареса.Вечно намира кусур на манджите.После жена му ще каже-`Майка му е виновна-много го е разглезила!`Пък то си е таковаааа ,бе от как се   е пръкнало.Аз кухня не съм вземела!Всеки божи ден аз му готвех-различно-1,2,3-то.Телешко,пилешко,риба.........всичко прясно аз му ги забърквах.И пюрета не  е ял.То от 20 вида 1-о да е харесал и то силно казано със зор ги е опитвал.И плодовите пюрета аз ги бърках.  ooooh!

# 61
  • Мнения: 71
О, Джес, това не е рахатлък никакъв, .....

Абе и ти си права  Thinking Hug Лошото е че щерката хем злояда, хем беше станала 35, което за нея е много. Щом чак доки рече  Naughty Диета! ...И как го прави тоя номер...  newsm78 Обаче намалихме пиците и вафлите, изобщо всичко сладко до минимум ( не без хич - дете е) и вече е 31-2. Ама и майка й се заяде да я "изнасилва" с яденето  Crossing Arms Ама ха!

На някой да му требят крилца днеска, че са ми в повече   Mr. Green 1swing

# 62
  • Мнения: 5 001
Добро Утро на всички лъвички!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Децата са ви уникални ... Joy Joy Joy Joy Пак ме разсмяхте сутринта  Laughing Laughing Laughing Laughing
И моята племенница ги ръси едни....Трябва да си записвам,че то.... hahaha
"тралалеж"(таралеж),"веселопед"(велосипед) и "гУщерини"(горещини).....И т.н. бисерчета Mr. Green

П.П. И на мен вчера ми беше нещо отпаднало...мА и днес не е по-различно де.... Mr. Green Да видим как ще се добута и тоя ден  Whistling

# 63
  • Мнения: 668
Добро утро. И у нас е същата картинка с големия.  Crazy
Вчера сутринта уж облечен вече, готов за ДГ, стои 5 мин. в детската стая. Отивам аз крещейки и го питам. Хайде бе, какво правиш тук толкова време? -  Ами обмислям коя играчка да си взема за детската.  ooooh! Големи мислители са всички.  Mr. Green
Сладури, да са ни живи и здрави.
Дес, да ми донесеш подарък, ще дойда да си го взема от Ямбол, пък и ти си ми обещала кафенце в Молааааааа.
Жу, голям кеф да караш по магистралата.  smile3521 Моя мъж все ми се кара, че карам по бързо от него, ама то човек губи представа за скоростта.  Crazy

Вени  Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 6 210
И моята племенница ги ръси едни....Трябва да си записвам,че то.... hahaha
"тралалеж"(таралеж),"веселопед"(велосипед) и "гУщерини"(горещини).....И т.н. бисерчета Mr. Green

Joy  Joy  Joy
Мастерче, колко е голяма племенницата ти?

Жу, те кат не щат да ядат не червеи, ми всякакви гадории им се привиждат в храната  ooooh!!
Марти почна друг номер да ми прави! Примерно сервирам кюфтета със зелена салата. С една вилица трябвало да яде кюфтаците, с друга салатата  Shocked! Брех, мама му стара, човек ше си помисли, че в Бъкингамския дворец съм го хранила сутрин, обед и вечер първите седем години!
Вярно са големи мислители, дет вика Ками  Joy!

# 65
  • Мнения: 668
Миленка, гадно. Дано се оправи бързо детенцето. Praynig
Аз все още пера в несвяст о...кани дрешки.  Mr. Green
Дано утре вече няма.  Crossing Arms

Деси, литни до Бургас дееееее.

Жу, аз пък съм гадна майка  Twisted Evil. Правя му нещо което обича и яде 2-3-4 дена от него.  Mr. Green Писна ми да отделям, лук, гъби, чушки и др. подобни.

# 66
  • Мнения: 577
Вярно е,Кам.Като се отприщих с 140 хич не се усетих.По едно време навлизайки в Софето намалих на 80,после 60 и имахчувството ,че пъпля едвам -едвам.Аууууууу  взема ли си кола трябва да е бръмбарче ,че като отида на 80 да си мисля,че летя  Blush

# 67
  • Мнения: 5 001
И моята племенница ги ръси едни....Трябва да си записвам,че то.... hahaha
"тралалеж"(таралеж),"веселопед"(велосипед) и "гУщерини"(горещини).....И т.н. бисерчета Mr. Green

Joy  Joy  Joy
Мастерче, колко е голяма племенницата ти?

Почти на четири годинки е....
Ма и твоя Марти с вилиците направо ме уби Shocked  hahaha

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Моята пък яде с ръце. Като едно прасе се заравя, навиваме ръкавите, че освен до ушите и до лактите се омазва  Animal Pig

Ако знаете как ви завиждам за смелостта да карате...

# 69
  • Мнения: 5 001

Ако знаете как ви завиждам за смелостта да карате...
Що бре?  Rolling Eyes Теб какво те плаши?

Вярно е,Кам.Като се отприщих с 140 хич не се усетих.По едно време навлизайки в Софето намалих на 80,после 60 и имахчувството ,че пъпля едвам -едвам.Аууууууу  взема ли си кола трябва да е бръмбарче ,че като отида на 80 да си мисля,че летя  Blush
А Жу,не ти трябва таквоз бръмбарче Laughing Колата трябва да си има ряз,ако се наложи бързо да реагираш или да изпревариш...Иначе има да пъъплиш след някой камион с километри и да му дишаш отровните пръдливи изпарения...или да му се молиш да те пусне.... Sick

# 70
  • Мнения: 71
Деси, литни до Бургас дееееее.

Дес, да ми донесеш подарък, ще дойда да си го взема от Ямбол, пък и ти си ми обещала кафенце в Молааааааа.
...
А де!  Mr. Green  Да не се каня много...но Бургас ми е сред скорошните цели... Стъпя ли на Б-ска почва ша сФиркам  Whistling

ама то човек губи представа за скоростта.  Crazy

Пусто и на мен много ми тежи крака. А като катастофирах карах с 30  ooooh!

# 71
  • София
  • Мнения: 6 210
Мацо, наличието на две вилици изобщо не значи, че лявата ръка не се ползва  hahaha! Понякога, когато държи прибора с дясната ръка, обаче не може да си "хване" храната, веднагически бръква в манджата с лявата, гепва каквото там ще яде, набожда го (или го поставя в лъжицата) и тогава си го носи до устата. Свинщината е пълна и повсеместна! И после ми вика дай друга вилица за салатата...

Мастерче, ТРАЛАлеж ми звучи като да е в твоя чест, лееекинко музикално стои  Heart Eyes!

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Що бре?  Rolling Eyes Теб какво те плаши?

Много съм разсеяна и не мога да се съсредоточа. Вечно съм нещо недовидяла. Освен това, нали нямам опит, не знам къде трябва да застана при ляв завой... Само при мисълта, че трябва да карам, почва да ме боли стомаха... Абе ужас некъв, ви казвам. Неспасяем случай съм. То един човек или става за шИфьор, или не става. Аз определено не ставам  Confused

# 73
  • Мнения: 5 001

Мастерче, ТРАЛАлеж ми звучи като да е в твоя чест, лееекинко музикално стои  Heart Eyes!
А,виж за тва не бях се замисляла..Да го погледна от друг ъгъл  Joy Joy Joy Joy Joy


Маце...по-добре да се возиш в твоя случай...Мдам.... Hug Hug Hug Hug
Ама все пак си поддържай карането,че не се знае в каква ситуациа можеш да попаднеш....
Кат мене преди...Млад шИфьор,бе никакъв опит.....Попадам на студентски купон и едно момче получи апандиситна криза.Бърза Помощ отказа да дойде и...Всички пили-само аз НЕ!  ooooh!
И се качихме с болния и още колкото можеше да събере колата хайванчета и се понесохме към Пирогов.....На Орлов Мост виждам патрулка и заковах до нея  hahaha hahaha
-Аман-заман...такава и такава е работата....Страх ме е да карам още сама...помагайте  Flutter Flutter Flutter
И ония кат включиха буркана и пред мене....И така стигнахме благополучно до болницата....С ескорт.... Mr. Green
После ми се смяха и полицаите и компанията,ма важното е,че спасихме момчето.... Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 699
Яяяяяяяяяяяяя как сте се разприказвали. Добро утро.

Дари, мойта лекарка винаги ме предупреждава, че като оздравява детето спи много, така че не се притеснявай това е добре.

Много ме развеселихте с бисерите не вашите деца  Joy Joy Joy

Аз от сутринта съм под пара, малкото се събуди, реееееееееееев не ни пуска на работа - гадно било да ходиш на работа. Знам, ама трябва. Тръгнах, паля, слагаме кабелите да запалим на мъж ми колата, палим и нея, тръгвам и мойта се счупи. Викнах колегата да дойде да ме вземе, сега обмислям как да се прибера довечера.

Джес, дай малко крилца, че да литна до вкъщи довечера.

Ааа и мъжа ми пак ще ходи да работи събота и неделя и ще съм сама с детето. Нито ще свърша нещо вкъщи, нито ще можем да се разходим хубаво. А времето ще е топло и хубаво.  Crossing Arms

Върнах се да ви допрочета, че сте изписали света за 5 мин. И се редактирам.


Мастерче, браво на теб, това е много адекватна реакция, Хубаво е, че сте се посмяли после, но по-важен е резултата.

А мен никога не ме е било страх да карам кола, ужасно пристрастена съм към колата и сега съм като болна, защото се счупи, а нямаме пари за ремонт. Дано повредата е дребна и това което си мисля, че ще мина тънко и ще стане бързо.

Последна редакция: пт, 19 мар 2010, 09:43 от hayasy

Общи условия

Активация на акаунт