СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 21, втори дубъл

  • 26 411
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11
Не също имахме проблем с водата, по точно к пиенето от шише въобще. Не искаше даже да го засмуче, какви ли не за  шишета купувах на Нук, на Авент, на д-р Браун не иска и не иска. В понеделник ходих в един склад за памперси в Бургас и купих някакво шише Прецианс от  дни е изпила  150 мл вода и отделно
сокчета, кажете ми това какво е. Аз дадох луди пари за шишета пък тя от някакво евтино пие ужас направо.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 141
Ние се върнахме от гастроентеролога - даде протокол за Фризопеп, че тия 20 лв на кутия ми идват малко в повече. Вярно, че една кутия я яде почти за седмица, ама пак...
Цвета, мерси за отговора за активната гимнастика. Много смешно ми стана това "отдуто положение" Mr. Green Дано Габчо се оправи бързо, както и останалите болнички дечица Hug
И Никола не ще вода - започнах да я предлагам, като започнах да дохранвам с АМ, ама не възприема и това си е.
Ех, като ви чета и ми става криво - искам и моето дете да яде пюретаааа. Ама с тия темпове на захранване ще настигне вашите към първи клас някъде Crazy
Аз изпаднах в чуденка, снощи видях, че международният ми паспорт изтича в края на май, а пък тази събота ще пътуваме до Белград. Нали имаше някакво правило, че не може да се напуска държавата, ако паспортът изтича след по-малко от 6 месеца? Дали важи още, знае ли някой newsm78 Ще е доста тъпо, ако вземат, та ме върнат от границата Tired

# 32
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И Габи не ще вода. Той лърма в шише не ще, та камо ли вода Crazy Ще пропият. Миша ми припи в една голяма жега. Бяхме в градкия с едно яко задръстване и както не пиеше вода опука 2х250 грама за един час Mr. Green Така ще като им потрябва вода сами ще си искат
Габи драйфа на поразия, само реве, едвам диша, пак е като Дарт Вейдър. Дано в събота започне да се пооправя, че аман Crossing Arms Ей гу, заспа си сам на надутото чудо Joy Тц, събуди се Crazy Поне утре Миша я метам на ясла и ще имам малко повече време за него утре

# 33
  • Мнения: 56
sOnic, те митничарите са страшна работа и дори и да е отменено, пак може да те върнат. Сега да не ми се обиждат митничарските жени, но доста години съм освобождавала пратки на митницата и съм виждала мноооого подкупи, много нещо! Та мисълта ми беше, че не вярвам да се заядат, нали за малко отивате? Но може да се наложи да "почерпите". Аз съм излизала така със изтичащ след 3 месеца паспорт и не съм имала проблем.

А за захранването не се коси! Заедно ще сме в групата на изоставащите  Mr. Green Аз съм накупила едни тиквени и морковени пюрета, кой знае колко време ще ми висят тука  Crazy

Аз предлагам вода тия дни с променлив успех  Thinking Ту пие ту с такова отвращение бута шишето. Ама чая й харесва, та все се чудя дали е добре да давам или не newsm78

Нещо се замотах и не можах да изляза следобед и сега много ме е яд ooooh!

# 34
  • Мнения: 116
Ладида, сега ще ме караш да пазя и аз диета, за да се намъкна в роклятааа CrazyОбувките са уникални, аз когато не съм на кеф, си разглеждам обувки в Ибей и веднага ми се оправя настроението.Странна работа е това, дори само като ги гледам се чувствам щастлива!
Да ви попитам, колко храненета правите 1 или 2?Май ще трябва още да почета за захранването.От днес се опитвам да правя 3-часови паузи между кърменията, защото иначе стават 8-9 кърмения и един път пюре за денонощие.Доста обилно хапване.

# 35
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз давам 1 хранене и кърмя на поискване. 2 пъти - един път пюре и един път каша или кремче ще има към годинката. Зависи как яде, колко кърма имам и т.н.
Бате си дойде, отивам да му мрънкам на него

# 36
  • Мнения: 116
ivilda забравих да благодаря за комплиментите за малката, ти коя си във Фейсбук, много майки са ми приятелки там, ама разпознавам само Весита, арлина, дундито, липстик, горби, находката естествено Wink, цвета, киара и рейвър айви плюс минус 1-2.Всички други веднага да се легитимират! Laughing
Малката обожава книжки и тетрадки.Цял ден може да си играе с 2 смачкани листа от тетрадка Laughing

# 37
  • Мнения: 116
То май ще трябва да питам в някоя тема за захранване, ама аз давам пюрето между храненията.Не кърмя веднага след това.В началото така започнах, но с увеличаване на количеството, започна да отказва гърдата и с цел да не се отбие давам час и половина след кърмене пюрето.Тя така или иначе изяжда максимум 80 грама.Така не ми отказва цоки и си хапва и пюретата WinkА цвета второ хранене чак към годинката не е ли доста късничко?Кога ще даваш кашите, месните, плодовите?Или ще ги редуваш?Голяма си кърмачка ти Laughing

# 38
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
То май ще трябва да питам в някоя тема за захранване, ама аз давам пюрето между храненията.Не кърмя веднага след това.В началото така започнах, но с увеличаване на количеството, започна да отказва гърдата и с цел да не се отбие давам час и половина след кърмене пюрето.Тя така или иначе изяжда максимум 80 грама.Така не ми отказва цоки и си хапва и пюретата WinkА цвета второ хранене чак към годинката не е ли доста късничко?Кога ще даваш кашите, месните, плодовите?Или ще ги редуваш?Голяма си кърмачка ти Laughing
Ами аз до годинка няма идея да измествам кърмене и само ще запознавам Габи с различните храни. Така че имам време да дам от всичко Grinning

# 39
  • Мнения: 23
Криската, да ти обясня мила, че митничарите са корумпирани хора не отричам. Но да ти обясня само, че с паспортния контрол на граница се занимава Гранична полиция, а не митницата. Работя точно тази професия - митничар за това ти ко казвам. Браво за новата темичка, колко е готино без кавга. hahaha Момичета да ви попитам лапад от къде намерихте или го има в готов вид? Вода и ние не пиехме, но откакто взехме да се захранваме пием и доста вода. От началото не искаше, но после като започнах по често да предлагам я пропи.

# 40
  • Мнения: 6
Мами, колко зъбчета имат вече вашите дечица? По колко вода пият бебчетата? Моят прекрасен син пие само чайчета на Хипп.

# 41
  • Мнения: 260
Аз пак съм тук Hug
Ние бяхме при доки и тя каза че ми е много здравичко детето и най-вероятно се е уплашил нещо като е сънувал Laughing и така вече съм спокойна обаче съм капнала пък и 2 часова разходка си направихме ooooh!
За водата и ние от скоро взехме да пием , горе долу след като въведох пюретата!
Благодаря Ви пак за подкрепата   bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 2 141
На Никола днес му проби втори зъб отдолу Mr. Green Егати кефа, чакам с нетърпение да порастнат, много смешни изглеждат тогава Party

# 43
  • Мнения: 6
 Ние вече имаме 4 зъбчета, но мама му помогна като го мажеше с Калгел и генги гел. Ползва ли някоя от вас тези гелчета срещу болки при никнене на зъбки?

# 44
  • Мнения: 2 774
Мони каза ба-ба  Mr. Green .....да се чудиш защо  newsm78, не се виждаше толкова често с баба си и дядо си , ама а де.
..... ама разпознавам само Весита, арлина, дундито, липстик, горби, находката естествено Wink, цвета, киара и рейвър айви плюс минус 1-2.Всички други веднага да се легитимират! Laughing
Polly - Полина , мислех че съм от лесно разпознаващите   Wink.

Тони, и аз няма цикъл......изводите са два...или ми е рано още  или скоро ще пиша в още една тема  Thinking.
Ладида, мерси за инфото, когато реша да правя на Наталина вкуснотията, ще нарежа ябълките, щом ще е по добре  bouquet .
Цвета, дано се оправите бързо...
Ние зъби нямаме, очаквам включване скоро, но все още не са избили .
Не ползвам никакви гелове, прахчета...мъча детето , трябва да се замисля и да взема нещо- крайно време е .

Общи условия

Активация на акаунт