Как се обличате в къщи?

  • 14 674
  • 178
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 710
така че си гледаш филмите и т'ва е  Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 3 064
Дънки, пуловер, такива, които не са за навън.
Ама понякога си оставам и с тези от деня.
По принцип си ходя удобно облечена, така че разликата мужду вкъщи и навън не е голяма.
Размъкнати гащи и анцузи не притежавам.
Пижами и нощници - също.

моя близка разведе сина си, защото жена му спяла с тениска, а не с нощница..
това беше единият мотив де, другият беше, че много кафета пие...

Добре, че свекърва ми не е такъв човек. Зимата спя с тениска, като се стопли - без.

# 62
  • Мнения: 349
Сега се разхождам облечена и готова да напусна стаята във всеки един момент. В някои дни, когато ми е много мързеливо, си обличам едно топло халатче и не ме интересува. Когато съм си в БГ при моя приятел зависи от много неща Simple Smile А иначе спя с тениска или по без тениска ( по възможност неговата)  Joy Като цяло гледам да е удобно и да изглежда добре Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 949
айде и бабетата се намесиха:)

моя близка разведе сина си, защото жена му спяла с тениска, а не с нощница..
това беше единият мотив де, другият беше, че много кафета пие...

Аааа, срамота! Тя сигурно и припалва цигарки и секс прави. Аз спя с бархетни нощници, които се закопчават до горе.  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 136
Анцунг или дънки с анорак.Лятото съм с рокличка или къси панталонки с потниче.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 176
Зависи от сезона и настроението ми. Често нося негови блузи обаче. Удобни са.

# 66
  • Мнения: 936
Нося предимно дрехи , които вече не използвам за излизане. Обикновено дънки и блуза. Лятото -рокли.

# 67
  • София
  • Мнения: 986
боксерки и потниче или анцунг и потниче(без значение от сезона) и винаги ходя боса само в банята влизам с джапанки

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Зимата-анцузи и тениски.
Лятото-потник и шортички.

# 69
  • До морето
  • Мнения: 7 156
зимата- памучно боди(да ми топли на кръста), дълъг до глезените клин, тънка блуза с дълго ръкавче и суитчър или само суитчър и шушони Laughing
лятото - клинче (късо или 7/8), потник (от някоя минала колекция Laughing) и джапанки

имам си по няколко от изброените ансамбълчета за всеки сезон и си ги менкам Wink

ПП. косата ВИНАГИ е вързана Naughty

# 70
  • Мнения: 743
Сега в по-студеното време съм с дълъг клин или анцунг и тениска с къс ръкав, рядко слагам суитчър, защото у нас е доста топло.
Лятото с къси панталонки, потник или тениска и чорапки /задължително, не обичам да съм боса/.
За сън използвам няколко потничета, които съм ги определила за тази цел, боксери /купени специално за това, мъжки/, имам и 2 пижамки- комплект - горното е като тениска, а долнищата са къси панталонки. Преди обичах да спя само по гащи /ох как прозвуча Blush/, но след като родих, кожата ми стана по-чуствителна и не мога гола даспя вече.

Косата и при мен е винаги вързана! Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 169
с нещо удобно, в момента съм си взела две долнища от Tera Nova и отгоре с някакво спортно горнище. Лятото с потник отгоре:)

# 72
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 777
есен, зима, пролет - анцунг
лято - къси панталонки и потник

спя неприлично дебело облечена - тениска, половерче и пижама отгоре и задължително дебели чорапи.  Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 7 097
спя неприлично дебело облечена - тениска, половерче и пижама отгоре и задължително дебели чорапи.  Mr. Green

Не ми се мисли какво обличаш за излизане зимно време... Laughing

Лятото - потничета, клинчета и къси панталонки; зимата - клин или анцунг и трикотажни блузки с дълъг ръкав.
С нощници и пижами, по които да се разхождам непосредствено след ставане не разполагам.

# 74
  • Мнения: 1 788
Обличам предимно с нещо удобно от памук, например.
А относно тези uggs, преди няколко месеца, в големите студове влизам аз в болница и предвидливо съм си купила едни такива за там - да не ми е студено в отделение.
Е, няма да ви разказвам какъв смут настана и как се претрепваха да ме овикват защо съм влязла в отделение с ботуши от вън!
Иди обяснявай, че това са си просто пантофки  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт