Ето, Март се появи - дъжд от бебета вали!!!

  • 23 052
  • 768
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 313
Nova Tema, честито. Бъдете много щастливи!!!
Камаче, на мен док ми обясни, че може да се надуят гърдите й, както и да има течение отдолу и това е нормално. Не знам при вас как е, но може би не е толкова страшно. Горе главата, миличка. Скоро всичко ще се оправи. Стискам палци. Дано и баткото оздравее скоро!

# 16
  • Мнения: 2
Добро утро мами!
Честита принцеса на Нова Тема-да ви е жива и здрава.На мама бързо възстановяване!
slun4o и при нас е такава ситуацията.После и двете ще се оплакваме,че ни е тежко.
Камаче, бързо оправяне на детенце. Hug Hug
Хайде лек и слънчев ден на всички. Hug Hug Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 46
Добро утро,
Честито бебче на нова тема!

Ние изкарахме тежка вечер малката от вчера е с хрема и й текат сополките в гърлото и неможе да се храни и спи и се изнервя - физиологичния разтвор и кърмата не помогнаха та сме се стегнали да ходим на лекар.
Отгоре на всичко аз вдигнах температура снощи 38.2 и сега ходя с маски в нас, та в тази връзка Смин (или Бу, или Else), интересувам се кога се приемат лекарства, в моя случай пих течен аналгин /това имах само в 3 сутринта/ да смъкна температурата, спрях да кърмя и се цедя.Разбрах че аналгина минава в кърмата, колко време е необходимо да се изчистя и отново да започна да давам и кърма?
Благодаря

На всички лек ден и до после

# 18
  • Мнения: 2
slun4o относно капките за колики- тези от Англия са доста по-добри от българските.Българските са произведени в Холандия мисля и трайността им е 28 дни от отварянето.Аз имам гръцки Infacolic, коеот е същото като Infacol. Гръцките са правени в Англия също.А и от познати знам ,че българския вариант не е сполучлив толкова,колкоот английския.
 Hug Hug Hug Hug
Аз почнах в началото  още при първи признаци за колики да давам българските,без да съм говорила с доки.След това трябваше да отида до него и той ни изписа sab simplex,който до определено време действаше(4-5 дни).Ползвахме го повече от седмица-9 дена.Днес пробвах гръцки infacol.Надявам се ефектът да е по-добър.Simple Smile)

# 19
  • София
  • Мнения: 275
Честито на Нова Тема!   bouquet
На Коко коликите му започнаха на 5-ят или 6-ят ден след раждането. Не съм говорила с педиатърката, самосиндикално започнах да му давам Инфакол вече цяла седмица преди всяко хранене, понякога сутрин пропускаме, и смея да твърдя, че доста добре му се отразяват. Детето е много по-спокойно вечер, като знам как с часове не можехме да го успокоим с нищо. Така, че аз ще продължа с Инфакол докато му действат.  Peace

# 20
  • Мнения: 5
Звездичка,забелязвам,че я изболява коремчето като се нахрани преди да заспинка за кратко и като виждам,че успява да мине бързо все отлагам капките..Давам и чайче на Хип и тя с голяма охота го пие. Но щом не е проблем да се дават, ще започна и аз като забележа силните колики.
Днес моята Дара има имен ден и ви черпя за нейното здраве:) Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 9
Дрешки и играчка се подаряват, естествено, но ако бебето е момиче има една много интересна колекция на  ПИБ - http://www.fibank.bg/bg/page/380/tab/706 - медаьлони от злато и сребро. Като бях на Екскурзия в Египет народа се избиваше да си купува подобни и да си изписва името - личен подарък и добра инвестиция за детето.

# 22
  • София
  • Мнения: 313
Слънчо, да ти е жива и здрава именничката!!!  newsm18
Момичета, не качвам снимки на Вики в нашия албум, защото ги качвам на 2 други места и не ми остава време и за трето. Ето ви линк към албума (въпреки че го има в подписа ми) да видите новите снимки на моето ангелче http://ahoney.snimka.bg/baby/baby-victoria.481772.17762444

# 23
  • Мнения: 2
Днес моята Дара има имен ден и ви черпя за нейното здраве:) Hug Hug Hug

Слънчо, да ти е жива и здрава малката, сладка Дара и с гордост да си носи името.  bouquet

# 24
  • Мнения: 24
Добро утро и от мен   bouquet Hug     bouquet
Честита дъщеричка на мама НоваТема!!! Да е жива и здрава и много, много да Ви радва!!!

Честита нова темичка! Пожелавам на Бобитка, Титито, Бони, Магдалин, Голди и всички още необебили се мами, които чакат тези дни да се запишем и ние тука със сигурност  Hug Hug Hug
Вени  Hug стискам палчета да се справиш с гърдата и да нямате проблеми!!!  Hug
Титито  Hug имаш палчета за днес!  Hug
На мамите Нинчу_м, Стеллее и Сусалинда съчувствам за изкараната тежка вечер! Да минават бързо коликите на бебе Ивет и бебе Алекс, а Суската да се оправя бързо!
Камаче  Hug и аз знам, че при момиченцата може да се случат тези симптоми, както ти е казала и Ахони. Дано бързо да минава и да не се мъчите с бебка!  Hug
Аз съм възхитена от хубавото време на вън! Ей сега си отворих очичките - спах си като порче  Mr. Green и тази нощ. И днес няма да се ражда както върви  Joy
Ще се поразходя да се порадвам на слънчицето!

# 25
  • София
  • Мнения: 313
darida  Hug Hug Hugоще малко търпение, миличка. Ама сега си поспи, че после сън няма.

# 26
  • Мнения: 24
slun4o  Hug да Ви е жива и здрава малката Дара!!! Много и най-искрени благопожелания към малката принцеса поднасям от сърце!!!

Всъщност можете да празнувате и на Тодоровден - както си избирете.
Виж тук: http://www.angelfire.com/ca6/ivayla/D.html

# 27
  • Мнения: 24
ahoney Hug Hug Hug

Страхотна е малката Вики  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2
ahoney, влюбена съм в твоята голяма, малка принцеска Вики - ама много е сладка. Да ви е жива и здрава, и все такава хубавица!

# 29
  • Мнения: 2
Здравейте мамчета!   bouquet

Честита дъщеричка на мама НоваТема!!! Да е жива и здрава и много да радва мама и тати!!!  newsm51

Слънчо, да ти е жива и здрава малката Дара и с гордост да си носи името.  newsm51

Камаче  fingerscrossed бързо да се оправи малката бебка.

За всички много  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт