Бурак Хаккъ - Burak Hakkı нашият любим Кенан ~ тема 3

  • 22 075
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • КиТ
  • Мнения: 2 490

Без него на къде Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Greenзадължително го включвам Peace,а и в последния сериал кара мотор Sunglasses Wink

Здравейте дами!
От вчера ми се случва следното: Искам да се логна ,защото съм фен и полечавам това-
We need your real email address please don't use proxy email address.
След като попълня ми пише ,че вече съм фен ,но не ми изписва името. Затова сигурно имам малко точки.
След известно време успявам  и започва да ми се броят точките и като фен.
Има ли някой представа ,защо се получава това?

Ами изписва ти,че иска реален адрес,да не използваш прохи емейл адрес
Само,че кво е това прохи  Thinking newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Иначе имаш 21 точки,не са малко Wink Hug Hug Hug Hug Hug
Нещо явно има проблем с пощата ти,и затова прави такива врътки Peace

# 646
# 647
  • Мнения: 1 117
Здравейте дами!
От вчера ми се случва следното: Искам да се логна ,защото съм фен и полечавам това-
We need your real email address please don't use proxy email address.
След като попълня ми пише ,че вече съм фен ,но не ми изписва името. Затова сигурно имам малко точки.
След известно време успявам  и започва да ми се броят точките и като фен.
Има ли някой представа ,защо се получава това?

Изпратих ти обяснение на лични. Дано да съм ти полезна. newsm78  bouquet

# 648
  • Мнения: 1 117

Ами изписва ти,че иска реален адрес,да не използваш прохи емейл адрес
Само,че кво е това прохи  Thinking newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Иначе имаш 21 точки,не са малко Wink Hug Hug Hug Hug Hug
Нещо явно има проблем с пощата ти,и затова прави такива врътки Peace

ако си включите прокси когато опитате да отворите дадена страница вие давате заявка към проксито за дадения саит и то я сваля и препраща към вас т. е използвате чужд IP

# 649
  • Мнения: 7
Elmira това нашия човек ли е на този мотор?

# 650
  • Мнения: 0
Ne samo v seriala,toi i v realniq jivot karal motor  Mr. Green Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 651
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Не ги вдявам,тея неща с прокситата Thinking,някой тука в темите го обясняваше,ама аз така и не го разбрах,как става тая врътка да влизаш с друго IP,не ми стана ясно...имало някви страници от който можеш,но къв е смисъла Thinking newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Elmira това нашия човек ли е на този мотор?

Едва ли Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing

# 652
  • Мнения: 0
Просто моторите са интересни  Simple Smile

# 653
  • Мнения: 640
Днес ще Ви досадя ,но за Хр. Ботев гласувам само аз днес и то два пъти -280т.
За Йовков днес са гласували 3 ма и има 299т, но когато сме започнали да гласуваме преди 4ч.  разликата беше 10т., а сега е 19 - е това ,ако не е загадка...
Има някакъв начин за гласуване по-често и с повече точки, а не само с 1 и 10.

Последна редакция: чт, 08 апр 2010, 20:45 от pavlinaio

# 654
  • Мнения: 7
наистина мотора е много интересен
А той в действителност много добре изглежда върху мотор Embarassed. Като се започне от клипа му със Сибел Джан, до снимката му с малкия върху мотора-много сладки-да ги хруснеш.
Забелязва те ли, как се личи, че наближава 40 и е семеен? Добре го гледа жена му. Много килограми са вече отгоре му, но много му отиват Embarassed
. п.п Да допълня към предложението:волева брадичка тип "К.Дъглас"; сълзи от невероятни сини очи; фин аристократичен нос ; чаровна усмивка под мустак ;много предизвикателно оформени бакенбарди ;според жена му -вежди, а много дълги пръсти с много сладко оформени кръгли нокти

Последна редакция: чт, 08 апр 2010, 22:02 от aniba

# 655
  • Мнения: 7
Хайде момичета да не сте пред "Биг брадър" или свършвате дом.работа ,за да се нагласите пред"Изгубени години"? Къде сте?

# 656
  • Мнения: 343
Останаха ми две серии от Спартак и идвам Hug

# 657
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Гледах Листопад  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green,това Биг Брадър вече не мога да ги трая Sick ooooh!

Мечтание къв Спартак,гледаш пък ти нали и ти следеше Листопад Crossing Arms


п.п pavlinaio явно има няква врътка,не може да няма,но не сме я разгадали Thinking... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78,но спокойно ще го разнищем Peace Wink

А и като си спомня с колко гласа беше в началото Буракчо има няма 300 гласа някъде бяха,а сега са 2115
Което  е благодарение на нашата,неуморима любов към захарчето Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


[/b]

# 658
  • Мнения: 640
Сега вече влизам в профила си на фен и 22т.Изпуснах 4.Няма ли някой ,който да разбере номера с 10 т.
Във фейса също станах фен, но дали е на него или на някой негов фен, кой да ти каже newsm78
Не са много публичните му изяви.

# 659
  • Мнения: 640
С дълги крака.

Общи условия

Активация на акаунт