FarmVille - 20-та тема

  • 46 161
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 58
Току що и на мен ми даде да съживя посевите на един съсед и след като се върнах в моята ферма абсолютно всички квадратчета ми бяха наторени,незнам дали е от това. newsm78

# 76
  • Мнения: 4 111
Току що и на мен ми даде да съживя посевите на един съсед и след като се върнах в моята ферма абсолютно всички квадратчета ми бяха наторени,незнам дали е от това. newsm78

Не е от това, аз току-що съживих посеви и нямам нито едно наторено квадратче даже  Laughing съседиии, моля, вземете се в ръце  Joy

# 77
  • Мнения: 97
момичета, 32 ниво съм а имам са 1FV / ей това си е бъг #Cussing out /   кажате как да слагам балите една върху друга като за стълби

# 78
  • Мнения: 2 325
Не е от това, аз току-що съживих посеви и нямам нито едно наторено квадратче даже  Laughing съседиии, моля, вземете се в ръце  Joy

Взехме се ,взехме се....  Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 58
момичета, 32 ниво съм а имам са 1FV / ей това си е бъг #Cussing out /   кажате как да слагам балите една върху друга като за стълби
Балите ги редиш не плътно една зад друга, а през ред.

# 80
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
Кажете за въртенето на конете как става за да си взема медалите?

# 81
  • Мнения: 4 111
Кажете за въртенето на конете как става за да си взема медалите?

Аз обясних в миналата тема и риск да стана досадна на останалите пак ще обясня. Имам 20 коня в конюшнята и още около 50 коня извън нея. Първо обирам конюшнята - обикновено не дава нищо. Изваждам конете, те стават на 0%. Слагам един кон в конюшнята, който е на над 33% и той вътре става готов - розовата капчица отгоре се появява. След това слагам още 5 коня, които са на 0%. Обирам конюшнята и това упражнение го правя с всички коне, които са над 33%. За 50 въртенета максимум на ден прибирам 14 неща. След това пак пълня конюшнята (когато всички коне са вече на 0%) и на другия ден по същото време, когато е готова и всички коне навън са на над 33%. Правех това всеки ден докато взема синия медал. Някои дни ми е давало към 7-8 неща и няма значение цвета на конете при мен. Успех!

# 82
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
Кажете за въртенето на конете как става за да си взема медалите?

Аз обясних в миналата тема и риск да стана досадна на останалите пак ще обясня. Имам 20 коня в конюшнята и още около 50 коня извън нея. Първо обирам конюшнята - обикновено не дава нищо. Изваждам конете, те стават на 0%. Слагам един кон в конюшнята, който е на над 33% и той вътре става готов - розовата капчица отгоре се появява. След това слагам още 5 коня, които са на 0%. Обирам конюшнята и това упражнение го правя с всички коне, които са над 33%. За 50 въртенета максимум на ден прибирам 14 неща. След това пак пълня конюшнята (когато всички коне са вече на 0%) и на другия ден по същото време, когато е готова и всички коне навън са на над 33%. Правех това всеки ден докато взема синия медал. Някои дни ми е давало към 7-8 неща и няма значение цвета на конете при мен. Успех!
Благодаря   bouquet

# 83
  • Мнения: 12
здравейте помолих вчера да се присъединят съседи че нямах благодаря на всички които се присъединиха но вчера ми даде само 2-3 съседи пратих покани на всички отзовали се а нямам освен тези които споменах пише ми достатъчно за днес и днес същото а исках всичи ви да приема защо е така общо съседи имам 10 newsm78

# 84
  • Мнения: 75
 #Cussing out #Cussing out Ужас тая ферма.
Направих си няколко фалшиви акаунта и за да не са съвсем без нищо добавих за съседи фалшивите си профили.Добре, ама никъде не ми отчита истинския  Crazy .Въобще не фигурирам  Sick като съсед,а имам парите да си пратя тъпите кутии за още по тъпия медал  Close.
А на всичкото отгоре в единия от фалшивите се появи и кучето-Голдън Редривър за 20 ФВ
 smile3511 smile3514 smile3515
Това вместо  запис  Joy
Kally May мерси за новата тема  newsm51

# 85
  • Мнения: 1 207
Трябват ми няколко лози и 5 тухли как да си ги поискам.Не мога да намеря опцията Thinking

# 86
  • Мнения: 28
Здравейте! Някой знае ли как да се снабдя с втори кокошкарник? Благодаря предварително

# 87
  • София
  • Мнения: 4 294
Трябват ми няколко лози и 5 тухли как да си ги поискам.Не мога да намеря опцията Thinking

цъкаш на къщата по-скоро на скелето от греди  Wink и на опция look inside и на всеки материал от долу имаш опция ask for more така може да си поискаш  Wink

# 88
  • Мнения: 416
Ехеее, два дена ме нямаше и даже и нова темичка сте пуснали и ви хващам чак на 6-та страница.
Четох до сега за тези смалените работи във фермата, но на мен всичко ми е с нормалните размери...

# 89
  • София
  • Мнения: 2 361
Четох до сега за тези смалените работи във фермата, но на мен всичко ми е с нормалните размери...
И при мен е така. това зависи ли от покупката на гъсеничката? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт