Отговори
# 15
  • Мнения: 184
Честити бебчета на родилите мами!
И ЗАПИС! Peace

# 16
  • Мнения: 1 710
Честита нова тема!
Да е пълна само с хубави новини и здрави, сладки бебчета!
Марини, страхотна си! Как намери време за темата, като се занимаваш с нещо толкова трудоемко и изморително като преместването?

# 17
  • Мнения: 38
Marini,ти наистина си страхотна!!!!!! Hug Hug Hug
Соня ,страхотен е малкият Ники!!!!! И той е с много коси4ка  Hug да ви е жив и здрав и мнооого да ви радва!!!!!!!да бъде гордостта на мама и тате!
Алис 62,4естит син и на теб!!!!да ви е жив и здрав!по-хубаво щастие на земята,от това да гушеш беб4ето си, няма!!!!4акаме сними4ици и от теб!
прегръдки на вси4ки!!!!!!!!!!!!  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 95
Добър ден, майчета!

Добре дошъл в нашия форум и на таткото.

sonya_yancheva, LOOK_ANI и alice62,  да са ви живи, здрави и с късмет рожбите! Да ви носят много радост и поводи за майчина гордост! 

Соня, искам да те подкрепя за кърменето - упорствай, не се отказвай лесно. Бих ти препоръчала да се чуеш по телефона с някоя от консултантките по кърмене - или към консултативния кабинет към МД или от Ла Лече Лига. Мисля, че има координати във подфорума за кърменето. От всичко, което съм чела и слушала по въпроса, така нарачените "контролни" кърмения не могат да са съвсем показаталелни за количеството, което поема бебето. При всяко дете това е субективно и при всяко от кърменията може да е различно количество - просто нуждите на всяко бебе са различни. Освен това няма нищо по-добро за стимулиране на лактацията от честото слагане бебето на гърда - на поискване, но на не по-големи интервали от 2-3 часа. Така, докато се "напаснат" мама и бебе.  Grinning Доколкото знам, така се регулира и количеството кърма, което е необходимо за детето, но това вероятно ще стане след около 2-3 седмици. Стискам палци да успеете и всичко да е наред. Пиши как се развиват нещата.

Хубав ден на всички.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 904
Мили_ванили, голяма си мацка ей! Пу пу. Наистина имате доста снимици в нета. Аз неуспях да гледам Сблъсък, че бях на изпит. Трябваше да правя курсова работа за някой сайт и естествено това беше БГ-Мама. Като запонах да му говоря на даскала за едни бебета, кореми, кърмене, чудесии и вика: "ооо стига стига - 6 - изчезвай"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Соня, ама Ники много коса има бе!  Mr. Green Да ти е жив и здрав.  Hug

# 20
  • Мнения: 289
Хайде и аз тук,че да не пропусна нещо  Laughing Laughing Laughing
На късмет да ние новата тема  Laughing Меьду другото marini за раждане ли се стягаш  Wink Ако е така желая ти бързо и леко раждане!

# 21
  • Мнения: 20
здравейте мамчета   bouquet

и аз да се запиша в новата ни темичка, тука вече ще имаме доста бебенца baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral

да ви са живи и здрави бебенцата на всички родили мамчета и скорошно възтановяване Hug
и не забравяйте за нас включвайте се когато можете, защото ви чакаме с нетърпение да споделите повечко с нас, а и много искаме да ви видим,
снимчици  Praynig

  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet

# 22
  • Мнения: 38
Galia_5,браво милааааа!!!!шашнала си го изпитващия  Mr. Green  
и аз сега разгледах доста от сним4иците !много сте хубави вси4ки!!!
Милли ванилли,много хубаво 4е таткото е ве4е при теб,4е много неприятно да стоиш сама ,от ли4ен опит  Hug

# 23
  • Мнения: 19
Здравейте!Благодаря,че и нас сте ни добавили на първа страничка Simple Smile
Честити бебчета на всички родили мами!Да са им живи и здрави бебенцата и много да ги радват.
Май се започва вече бебевалежа.....
Аз немога да спя....при нас е 7 часа сутринта,даже няма и 7 и направо.....
Вчера бях и на ехограф.Бебчо е малко по-големичък от това,което трябва да е в тези седмици,ама....Ехографа уж го показа 3,300 и 51 см,ама като се роди ще видим....Пак ми потвърдиха,че е момче,аз всеки път питама,ама никога не получавам отговор по различен от този.....
Иначе вече съм в 9 месец и ми е по-спокойно...Доктора каза,че корма ми е слязъл надолу.Пък и имам подготвителни контракции,болко ниско долу в корема,тапата ми падна онзи ден и доктора каза,че до седмица,най-много 2 бебчо най-вероятно ще е на бял свят вече.
Ходихме и малко да напазаруваме каквото ни остана за бебо и си пригласих и чантата за родилното.Вече имам всичко необходимо и за бебо и само чакам да дойде момента.......

# 24
  • Мнения: 157
Ихуууууууууууу мамчетааааааааа, честита нова темичка не съм вич ела а направо сядам да пиша защото съм много развълнувана.
В сряда влизам в болницата и ще се раждаме каза док днес  newsm44 newsm44 newsm44 много се кефя защото вече много ми тежи, даже сутринта изтървах влака за Плевен защото едва си обух ботите -псувах като хамалка и йквърлях и накрая усепях да се пъхна а са 40 номер, по-големи няма. Малко се разходихме и вече съм труп, та нямам търпение да ми олекне вече и да си видя красавицата. Е щее  преди термин и тя няма да е много голяма - 3 кила е някъде ама с това кръвно дето варира и тез отоци не се издържа.

# 25
  • Мнения: 157
 newsm68 ВНИМАНИЕ!!! ИМАМЕ СИ НОВИНА newsm44
ДНЕС (преди половин час) Биби е родила една прекрасна принцеса Леа с манекенските мерки 3400 грама , 50 см!!! Биби звучеше много свежо, но още беше под въздействието на епидуралната

Честита принцеска мила Биби!!! Да ви е жива и здрава и много много да ви радва!!! Бързо възтановяване ти желая и те чакаме с нетърпение

# 26
  • Мнения: 2
Здравейте мамчета....

Честито и от мен на всичките родили мами. Да са им живи и здрави бебоците и мнооого да ги радват..
И от мен запис.
Аз приключих с Великото чистене и всичко за  бебето и се отдавам 2 дена на мързел.че в понеделник ще се ражда,а такова шубе ме е хванало чеееее не ми се мисли...
Но каквото такова...нема начин.Ще стискаме зъби и това е... Hug
Лек и успешен ден на всички....  bouquet

# 27
  • Мнения: 20
ЧЕСТИТО БИБИ !!!!!!!!!!!!! МНОГО ЗДРАВЕ И ЦЕЛУВКИ НА МАЛКАТА ЛЕЯ !!!!!!!!!!!!



бързо възтановяване Hug

# 28
  • Мнения: 19
Здравейте,

много хубави новини си имаме.

Честити синове на sonya-yancheva и alice26,да са живи и здрави !

Честити принцеси на look_ani и bibi,много да ви радват!

poliville  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 689
Честити синове на sonya_yancheva и alice62 и дъщеричка на bibi!!! 
Да са ви живи и здрави, много кротички и засмяни! Мамите - бързо да се възстановявате и да разказвате как е минало, че чакаме тук с голямо нетърпение да споделите тези моменти!

Аз още се успокоявам с "има време", "далеко е", но... май хич не е така! Време си е да се замисля по-сериозно и да се отдам и аз на четене за кърмене, повиване, къпане и т.н. Ако бебо реши да се появи сега няма да знам какво да го правя и ще разчитам само на персонала в болницата, а доколкото разбирам... това хич няма да е добра тактика! Добре, че сте вие та поне нещичко съм понаучила - много сте ми скъпи да знаете!!!  Hug

Ние днес сме се захванали с милото да разчистваме - голямо местене настана, а и нова мека мебел чакаме да дойде  Simple Smile  Абе всичко в последния момент!!! А аз така се уморявам... Чувствам се като слонче, макар че съм от щастливките с +9 кг (за сега). Не мога да си представя как е с +22, а и май не искам  Crazy Нооооо вижда му се края вече и скоро ще гушкаме малките точки, за които треперихме преди 6-7 месеца  Grinning

anni2002 - малката е станала страхотна!!! Ти също изглеждаш чудесно на снимките - толкова блясък, топлина и любов излъчваш... Пожелавам ти да запазиш този поглед дълго време!!!  Heart Eyes

Galia_5 - честита 6-ца!!! Откъде сили бе момиче да учиш и на изпит да ходиш в този месец?!?!? Браво на теб!!!

Какво ли става с неличкаnewsm78  Дано сестричката пише скоро новини за нея!

milli_vanilli - страхотни сте с половинката! А ти изглеждаш убийствено на тези снимки, на които попаднах в нета!

poliville - дано това да е било мила и скоро се прибереш в къщи! Има време за нас - няма да се пререждаме я!  Wink

Вяра - то не останало и при теб мила! Имам чувството, че вчера трепереше в Албания, а ето на - след 3-4 дена ще гушкаш и ти малкото съкровище... Наслаждавай се на тези последни дни 2 в 1, че... после ще има да ти липсват... Аз така свикнах с моя голям корем, че не мога да си се представя без него. И вътре никой да не шава и да ме подритва за добро утро... Хем много искам вече да си видя и аз бебока, хем като се замисля как няма да ги има тези само наши си моменти и ми става мъчно  Sad

Какъв роман написах!  Embarassed Спирам, за да не досадя много!

Общи условия

Активация на акаунт