Отговори
# 720
  • Мнения: 1 350
Mechopooch,гледам доста работа ти създаваме напоследък ,не е лесно да си вестителка  Laughing Като видя твой пост и настръхвам ,така се вълнувам  Hug
Честита дъщеря Алина на froh!,Честит син Йоан на alex_shu,Честита дъщеря Дария на ASITA5!  bouquet
Какъв хубав ден за бебевалеж,а е само 16 часа ,до довечера кой знае още колко бебета ще има ,а утре е още по-хубав ден за раждане според мен - Цветница  Grinning Grinning Grinning
Marini,аз залагам на 30 март Naughty Във вторник се пада ,добра дата е според мен ,а и е по-скоро  Laughing

# 721
  • Мнения: 30
Еее колко бебета днес  Crazy
Честито на ASITA5 и на Froh Hug Hug Да са ви живи и здрави съкровищата а на вас бързо възстановяване



winnie the pooh радвам се че сте си у дома Hug
Марини аз съм за 1 април   Peace Хайде да видим кой ще познае

# 722
  • Мнения: 107
Хайде още две бебчета сме си имали. Simple Smile

Честити дъщерички на ASITA5 и Froh! Да са живи и здрави!

Аз искам да попитам варненските мами откъде мога да си купя ваничка, най-обикновена за къпане на бебчето, да не е анатомична или с някакви други екстри и да е мъничка, защото днес обикалях, но не намерих нищо подходящо, само няколко по-големи, от които някои с чупки вътре. В Търново бях гледала точно такива, каквито искам, за около 15 лв, но не си взех, че беше още рано, пък и не може тук да няма някъде. Споделете, моля, вие какви и откъде си купихте.

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 31
Колко хубаво в темичката всеки ден има нови бебчета. Heart Eyes
Честито на всички мами сдоби ли се с бебоци!Да са им живи и здрави!!!
Marini аз пък залагам за понеделник  29 март. Laughing

# 724
  • Мнения: 127
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ С БЕБЧЕТА!!!! Днес изведох Кая на терасата за първи път  Flutter Спинка сладко сладко вече 2 часа  Grinning Момичета, а после къде ще си пишем за бебоците ?  newsm78

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 31
Гери ще се премести темичката ни в родени 2010 , но това няма да стане докато не родят всички момичета. Hug

# 726
  • Мнения: 20
честито на всички мамчета, обебили се днес, много здраве и щастие ви пожелавам!!!!!!!!!!!!!!

добре дошли на всички мами у дома и в нашия форум!!!!!!!!!!!!!!

много ви са сладки бебенцата, като бонбончета !!!!!!!!!!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 727
  • Мнения: 1 380
Честито бебе Йоан на мама Алекс Шу!
Честита принцеса Дария на Асита5! 
Честито бебе Алина на Фрох!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 728
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета!
Честити рожбички !Да са живи и здрави , да радват мама и тати!
Благодаря Ви за поздравите !  1stroller slingДоста време не съм влизала да ви чета!(
Стана така , че получих мастит преди 3 дни и съм много зле - не мога да стана от леглото . Cry
Моничка е добре , налага се майка ми да ми помага.Дано да се възстановя по- бързо ,че е много лошо да не можеш да гледаш бебчето си.Болките са адски. Sick
Имам въпрос към родилите мами -Давате ли вода на вашите бебета?Моята бебка не иска да пие.Сега се храним с фризолак 1 .
Добре го понася.
Поздрави и леко раждане на мамчета , които чакат своите бебчета!  easter  bouquet

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 315
Честити бебенца на всички нови майчета  newsm30 !!!
Много, много да ви радват, да са здравички и да растат щастливи   bouquet
Марини, аз залагам на 29  Wink

# 730
  • Мнения: 351
Честити бебчета на alex_shu, ASITA5 i froh!!! Mного прекрасни емоции да ви донесат малките съкровища!!!

Марини, аз залагам за 1ви Април (не на шега  Laughing )!  Hug Спокойно, няма такъв феномен - вечно бременна!

Аз днес бях на записи. Нямам индикации за раждане още  Cry. Мен още не ме е гледал д-ра за разкритие. Каза в петък да отида за по-обстоен преглед. Има ли други като мен, които още не знаят имат ли разкритие, нямат ли?  newsm78

# 731
  • Мнения: 1 380
look_ani аз бях така с Кал. Sad
Голяма мъка с кърмата-само по 20 мл от двете гърди,последва зачервяване на лявата гърда, АБ, висока Т няколко дни, втрисане и накрая хапче за спиране на кърмата.
Но щом си стигнала до тук и няма друг начин си давай АМ.
Знам, че на кърмените деца не се дава вода, но тези на АМ се дава....аз поне давах....
Очаквам и още да се включат.
Успех и не се вини...на всеки може да се случи! Hug Hug Hug

# 732
  • Мнения: 351
look ani, и аз мисля, че след като сте на АМ е добре да даваш и водичка! Аз моя син го храних смесено (и кърма, и АМ) и му давах вода, но и тогава още не се говореше толкова за НЕдаването на вода до 6-ти месец. Дано бързо се оправиш! Чувала съм, че много боли маститът...  Hug

# 733
  • Мнения: 1 350
Look ani и  аз знам ,че се дава водичка ,ако сте на АМ,ако не иска с шише ,пробвай с лъжичка !Поне  2 ,3 лъжички след хранене ,така съм чувала.Ще се научи да пие и вода ,все пак е мъничко още  Party Ти оздравявай бързо ,хубаво е ,че имаш помощ от мама Hug

Zar4e  и аз като теб не знам имам ли разкритие ,нямам ли ....няма и откъде да знам ,защото приключих с ЖК по здравната каса ,а  в клиниката ,в която ще раждам ,ми казаха да отида като тръгне да излиза вече или евентуално до термин няма бебе още  Confused
Изобщо не знам имам ли ракритие ,нямам ли ,никога не ми е правен такъв преглед Confused

# 734
  • Мнения: 326
Страхотни новини ни донесе днес Мечопух!!  Hug
Честити съкровища на Фрох, Асита5 и Алес шу! Да са ви много здрави и усмихнати бебоците!!!  Hug Hug

Аз мисля, че вторник 30 Март е добър ден за Марини да роди своето така дълго чакано от всички нас малко съкровище  Peace Peace Peace Hug

Много се зарадвах на новите снимки и на мамите, които са в къщи и пишат вече.  Hug

Лок Ани, много неприятна случка, дано само бързо се оправиш!!! Силна прегръдка от мен!  Hug Hug Hug

Мами, вие като започнахте да раждате една през друга, аз днес реших да изгладя поне комплекта за изписване на Коко. Вчера му изпрах всичките дрешки и ще ги гладя полека, полека. Днес обаче изгладих само комплекта за изписване, приготвих си и моите дрехи за изписването. Викам си, нека всичко е готово, че после да му е по-лесно на мъжа ми, нищо че има поне 3 седмици до събитието  Grinning
Коко днес се криви много, не седи на едно място, криви ми корема и е голям сладур  Hug Нямам търпение да си го видим вече  и гушнем!

Общи условия

Активация на акаунт