ако искаме да помогнем на деца от 1г до 7г - КОЛЕДА ИДЕ

  • 3 378
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Леле мами, супер сте. Добре, че има такива добри хора като вас останали...все още. Hug Hug Hug
И мен ми се иска нещо да дам, нямам детски дрешки, но имам за възрастни. Надявам се да успеем да го уредим с catnadeen.
Поздрави на всички вас.  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 777
Директорката е невероятна!!!

Страхотна жена, дай боже всички да са такива.  Hug

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Много мерси на всички, които дават дрешки! Мерси!
Ако някой има нужда от помощ с транспорт - моля да ми пише на ЛС!

# 18
  • Мнения: 532
Как може да се помогне от по-далеч?
Мога ли да изпратя колет директно до ОДЗ-то или  newsm78

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 375
Аз също мога да помогна с транспорт, когато е необходимо. Също така нямам против да получа колет от провинцията и да го занеса, ако това не може да става директно до градината. Скоро ще нося неща и ще попитам, ако не е отговорено тук .

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
днес занесох дрехите за възрастни, детските и млеката, който някои много симпатични настоящи и една бъдеща мама ми дадоха.
Предавам ви на всички благодарностите на персонала!
Мерси ви и искам да ви кажа, че не съм вярвала, че може да има толкова много млади симпатични и добре хора!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 114
Тази сутрин и аз занесох, каквото бях успяла да събера вкъщи. По една много приятна случайност се засякохме (и съответно запознахме Simple Smile) с catnadeen, която преди това на бележка ми беше обяснила как точно да стигна до градината. И двете си имахме помощници- моят син Косьо и нейният 11-месечен сладур Даниел.  newsm10. Директорката я нямаше, прие ни друга жена, също много любезна и симпатична. Тя каза, че всичко е добре дошло, нищо не връщат и използват всички дрешки, обувки и пр. Смятам отново да отида, когато понасъбера още неща.

# 22
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МАМЧЕТА!
Всички знаем, че коледа иде. Хайде който може да даде - стари или нови детски играчки за малките деца от яслите в 19 ОДЗ - те са 22-25 деца.
Най-евтини мънички дрънкулки по левче - са добре дошли. Аз уви съм притеснена финансово и не мога много да направя. Имам няколко играчки чисто нови, които стават и няколко СТАРИ-НО НОВИ, които също ще станат.
Директорката изрично спомена, че и да не са чисто нови ако са ЗАПАЗЕНИ и опаковани - ще бъдат прекрасен подарък, за деца чиито родители не могат да отделят средства за коледното ясленско парти!
Който иска да иде лично - койтоо не може да ми пише!
Мерси ви предварително!
Нека бъдем замалко като дядо Коледа!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 114
МАМЧЕТА!
Всички знаем, че коледа иде. Хайде който може да даде - стари или нови детски играчки за малките деца от яслите в 19 ОДЗ - те са 22-25 деца.
Най-евтини мънички дрънкулки по левче - са добре дошли. Аз уви съм притеснена финансово и не мога много да направя. Имам няколко играчки чисто нови, които стават и няколко СТАРИ-НО НОВИ, които също ще станат.
Директорката изрично спомена, че и да не са чисто нови ако са ЗАПАЗЕНИ и опаковани - ще бъдат прекрасен подарък, за деца чиито родители не могат да отделят средства за коледното ясленско парти!
Който иска да иде лично - койтоо не може да ми пише!
Мерси ви предварително!
Нека бъдем замалко като дядо Коледа!

Чудесна идея! newsm10 Непременно ще занеса нещо! Първо ще поразровя в играчките на децата- имат страшно много плюшени, с които въобще не си играят...иначе за другите се боя, че няма останали здрави за подаряване.  newsm78 Ще гледам и да купя нещичко...

Кога е коледното тържество? От опит знам, че ги правят някъде около 20.12,  дали и там ще е така?

# 24
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И аз ще приготвя играчки,ако е необходимо бих могла и да отделя поне няколко левчета за да им купим нещо сладичко или сокчета и за самия ден.

Последна редакция: вт, 22 ное 2005, 16:15 от Vivi

# 25
  • Мнения: 3 506
Преди време занесох (или по-точно изпратих) дрешки в детската градина и мога само да потвърдя общото впечатление, че директорката е една много приятна жена, ангажирана с проблемите на тези семейства в трудно положение.
Catnadeen, ти явно скоро си ходила. Търсят ли още дрешки и храни?
По отношение на коледа - какво имаш предвид под най-малките дечица? Там нали са от 1 до 7 год. - по-големите няма ли да участват в тържеството? Не може ли наистина да се приготвят пликчета с някакви лакомства, които да са еднакви за всички или някой ще се погрижи за това?

# 26
  • Мнения: 1 512
Можем да съберем по няколко левчета и да им напълним торбички с лакомства за Коледното тържество- напр. плодове, бисквити, вафлички...
Обаче нямам идея как да стане - в смисъл всички ли да се срещнем и да разговаряме с директорката, или ... newsm78

# 27
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мамчета, говорих с директорката - тя каза, че лакомства общо взето се намират - затова се набляга на играчките - разбира се никой няма да откаже ако решите и лакомства. Аз имам мами дето обещаха играчки, и така погледнато сме събрали за яслата. Но никой няма да върне вашите играчки - така, че ако имате и искате да дадете - децата ще са щасливи! Все пак е ДГ за соц.слаби деца и съм сигурна, че материалната й база не е перфектна.
Пишете който няма превоз - аз утре съм на акция из Сф да събирам нещата от мамите дето са ги приготвили.
Мерси на всички тях!
Лека и успешна, хубава колдно-настроена седмица, ви желая!

# 28
  • Мнения: 431
А от дрешки имат ли нужда още? Приготвих и малко играчки - предимно плюшени, че мойте зверове много трошат  Embarassed Кетнадийн, обади се и на мен

# 29
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Темпи сега видях - ми пиши ми на ЛС данни и някой ден ще се обадя предварително и ще мина да ги взема
Приемат всичко

Общи условия

Активация на акаунт