Big Brother Family - Стартът!!! (22.03 - 28.03)

  • 144 974
  • 5 543
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 688
Авче   bouquet

# 16
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
хоп, цоп

# 17
# 18
  • Мнения: 817
Тук. Радвам се, че Ники Кънчев ще е водещ пак.

# 19
  • Мнения: 515
Запис и от мен family
Този сезон май няма кандидати които да се знаят предварително newsm78
Освен онова семейство от Поморие ...

има едни от ботевград имаше ги пуснати в предната тема...

# 20
  • Мнения: 4 435
Мерси на всички. Hug


Да знаете, вече темите са седмични, т.е. от понеделник до неделя, без значение колко страници са.

Още малко :

Всички семействата пристигнаха изолирани едно от друго и влязоха в хотела облечени с пелерини. С изключение на най-капризния участник всички са настанени в еднакви стаи с големи прозорци, които за сметка на това не се отварят. Нямат телевизор, нито телефон, но им е позволено да пушат. Всички стаи са с големи спални, покрити с ленени чаршафи. Едно от семействата обаче пожела да спи на отделни легла.Друга семейна двойка също изрази своите претенции. Техните желания приятно изненадаха екипа на Big Brother family. Воден от романтичен порив, мъжът се опита да подкупи охраната, като настояваше да му доставят червена роза, с която да изненада своята любима. След като се усамотиха в стаята си, поръчаха ягоди и шампанско.
Неуточненият брой на семействата, които ще влязат в къщата в понеделник, буди голямо любопитство. Организаторите събраха общо 27 мобилни телефона. Някои от съквартирантите дадоха първите си интервюта пред екипа на предаването, като отговориха на 3 въпроса, пуснати на бял лист под вратата на стаите им.

Само едно семейство носеше в багажа си книги. В друг куфар бяха открити блокчета за рисуване и “Не се сърди човече”. Само едни родители бяха взели снимка на детето си. 6 здравноосигурителни книжки, 1 пациентска карта и 3 рецепти ще бъдат предоставени на медицинския екип на предаването. В един от куфарите имаше документи за издръжка.

Семействата са се настроили за топло време и носят в багажа си повече летни дрехи. Почти всички мъже имаха електрически самобръсначки.

Не бяха минали и няколко минути, откакто семействата са затворени в хотела и вече даваха специални поръчки на организаторите. Имаше молба за блокчета и моливи за рисуване, памперси, лекарства.

Организаторите предоставиха на всички бира, безалкохолни напитки, солети, вафли, шоколадови десерти и ядки. За вечеря всички семейства заявиха месни ястия. 

# 21
  • Мнения: 135
И аз в новата тема.
Авче    bouquet

# 22
  • Мнения: 11 607
Авче, скъпа.......  bouquet

Аз сигурно няма да успявам много да чета, пиша и гледам......Но си е тръпка да си част от темите за ББ.....

Дано има екшън......ако не в шоуто, то поне в темата......

Желая на всички стари муцуни от темата - приятно гледане!

 Popcorn

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Брях, то дошло времето,  бе  ooooh!

# 24
  • Мнения: 4 435
Колко хубаво ми става така като гледам как всички се събираме малко по малко. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 243
Хи, хи и дойде време "дивите зайци" да се преброим  Joy Честита ви първа пролет..... и нов сезон!!! Авче,  Heart Eyes мерси за темата   bouquet

# 26
  • Мнения: 4 435
Куини, баце  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 27
# 28
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Авче-благодарско за темата  bouquet Не остана мацки Wink

# 29
  • Мнения: 75
Хайде и аз да се включа,винаги ми е приятно да ви чета.  bouquet

Авче как ще се гледа този сезон с карта на компа или ще пускат канал по Тв то.Ако имаш инфо сподели. Hug

Общи условия

Активация на акаунт