Юлски бебета-Тема 29

  • 26 901
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 208
Чочи,май не ни трябва ама де да знам както искате

# 31
  • Мнения: 1 089
Мамо Диди, какви са тия пачи в Карнобат? #2gunfire #Crazy
А сега де, що за приказки... Mr. Green

# 32
  • Мнения: 250
Чочи,май не ни трябва ама де да знам както искате

Аз мисля,че трябва да се махне,но каквото каже мнозинството   newsm03

# 33
  • Мнения: 232
Ами щом са непознати мамите сигурно някой го е сложил попогрешка в лексикона? Я бързо да си каже  Twisted Evil
И ние днес бръмчахме, заварихме едно магазинче, което ликвидира стока и  имаше невероятни дънки по 10 лв, за нещастие нищо не ми стана  ooooh! Направо съм цоцоланка и половина.

Поредността на глутена е овес-ръж-ечемик-пшеница. Само дето ръж и ечемик повечето я прескачат, защото май няма готови такива каши. Не знам с ръжени сухари става ли, би трябвало да е ок  newsm78. Овес дадох аз, след около 20 дни - мултизърнестата каша на хип. Овеса има пренебрежимо малко количество глутен.
Фелисити, ами като давах за първи път дадох по-мъничко АМ... аз съм си страхлива, а вие с вашите алергии също според мен трябва да внимавате. КАкво АМ ти казаха да вземеш-питам от любопитство?

Мамо Диди, сетих се за една серия на "Сексът и градът" дето Саманта така в един ресторант се възмущаваше от едно хлапе Simple Smile


# 34
  • Мнения: 576
Здравейте дами !!!

Ние се прибрахме от един чуден уикенд край морето...  Wink Малкият беше при майка ми и си го прибрахме следобяда. Много ме радва, как цъфти от щастие, когато го взимаме  Heart Eyes Mr. Green
Не съм ви чела и не съм в час по въпросите, които обсъждате, после ако остане време ще по прочета и включа.

Тъй като ще съм при наште понеделник и вторник, а Южния парк ми е на 5мин от там ...

Има ли желаещи за среща в Южния парк утре ?  Flutter

# 35
  • София
  • Мнения: 39
Ако няма желаещи за Северния (че ми е на близо) ще дойдем в Южния. Мамб дай телефон, че може би утре ще ми спрат нета, че съм забравила да си платя.

# 36
  • Canada
  • Мнения: 649
Тан, объркала съм се... Те пачите били в Бургас... Joy
Вирджинити, чакаме инфо за фотосесията...
Варненски мамчета, утре съм на разходка от 09.30 до 12.30 към Морската. Ако има желаещи да се присъединят, да драснат ЛС или тук... Hug

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 451
Ем, педито ми каза да пробвам с Хип ХА2, но аз взех Аптамил ХА2 – определено мисля, че е по-добро. Иначе си абс права, ще го караме много плавно, въпреки моето мнение, че няма алергия. Онези пъпки се оказа, че са си били от претопляне, според педито в никакъв случай не е било алергична реакция. Аз нали по това време и с едни бисквити съгреших, а те били с млечен протеин...та сега ще видим как ще реагира на АМ. Ако всичко е ок, педито каза да пробваме и сирене, после и масло.
Мамбс, аз утре по обяд ще ходя до 29 поликлиника, тя е до ЮП, така че съм на линия.

# 39
  • София
  • Мнения: 15
Хайде върнахме се и ние от голяма разходка. Цял ден бяхме на вилата и беболинка се отспа на тревичката, в смисъл в количката но върху тревичката. Времето наистина беше прекрасно, така ми беше зажадняла душичката за слънчице.
Дюканки вие как сте с прегрешенията, аз да си призная днес се изкуших и изпих две чаши бяло вино и хапнах ½ толумбичка, ама толкова ми беше приятно, че ми паднаха задръжките.
Стрелче, ако искаш да намалиш калориите можеш да купиш и някоя пълнозърнеста каша, по-ниско калорични са и са полезни. Peace
Марулка мерси за линка това като го гледам е термосче с термокупичка. Вие бързо се оправяйте, наистина дано с пролетта да влезне и здравето и ведрото настроение в домовете ни.
Фортуна честит рожден ден на баткото. Да ти е жив и здрав! Аз глутена го въведох с овесена каша постепенно по лъжички, докато стигнах до цяла порция. Сега давам попара със сухари (от утре мисля и кус-кус), съответно те са с пшеница, паралелно давам и пълнозърнеста каша 7 зърна някаква беше в която има и ръж и ечемик и разни други зърнени с глутен, но аз не съм много предпазлива, така че ти си прецени.
П.П. Никой не ми отговори за файловете , никой ли незнае как да ги съхраня, тези които са с разни информации от интернет, че са доста неща, а компютъра ми дава фира, доста лилавее екрана. Може и някакви вируси да са го изгризкали.  Laughing

# 40
  • Мнения: 72
Какво има на 25 Март че се пробиват ушите и защо не на която и да е датата? Някакво поверие ли има?
Диди - според мен ще ви запишат в кухнята, стига да носите бележка че нямате алергия
Цветен прашец - ние по разходките си носим храната в термо бурканче. Задържа топло няколко часа
http://www.kolko.bg/bg/baby-farlin-burkanche-termos-500-ml-farlin-bg/p/1199885
За файловете - като отидеш на bookmark manger трябва да имаш бутонче Export bookmarks. Ти с каквъ браузър си?

Мамбина - аз съм за Борисовата, че ЮП ми се вижда по-далече.
Медула - дано някой напише във форума кога се сменя времето, че да не пропусна да си сменя часа.

Днес в борисовата беше толкова пренаселено, останахме до тъмно ... Борисовата вечерта изглеждаше като след концерт.. навсякъде, бутилки от бира, пластмасови чашки и хартийки

# 41
  • София
  • Мнения: 15
Линет благодаря и на теб за инфото за термобурканчетата.
Щях да ви питам и забравих вие използвате ли вече гъбки като къпете бебчетата. Аз скоро се замислих има ли нужда вече от гъба. Дали има вече вроговели клетки които да сваляме?
newsm78

# 42
  • Мнения: 3 372
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка Hug
Тези дни откакто е по-хубаво времето сме по цял ден навън Peace Онзи ден взех храната от детската кухня и си ядохме навън. Вчера и днес аз му сготвих и му носих и пак навън ядохме. Вече не се цапа така както като беше по-малък Mr. Green
Имаме 3 заместени хранения като закуската е предимно от мляко. Когато се събуди в 8 пък трябва да закусва в 10, в 8 си му давам 210мл мляко и после колкото изяде от твърдата храна, която пак е попарка с мляко и бисквити или кус-кус или от класическата попара Peace На ден ги докарваме до 500мл АМ Peace
cveten prashec аз не ползвам гъба за къпане, само с ръце го мия. Кожата му е толкова мека, че едва ли има такива клетки...
Ползвате ли слънцезащитен крем и ако да какъв newsm78 Вчера и днес малко му поизгоряха бузките..

# 43
  • Мнения: 576
Линет, аз ще съм без кола и ми идва много далече борисовата... Rolling Eyes

Днес в ЮП беше лудница в 17ч. Направо се блъскаш в хора, не ми хареса  Tired

# 44
  • Мнения: 72
Мамб - мислиш ли че ЮП е по-близо? Аз казвам Борисовата, че ми се струва по-близко или просто съм свикнала с пътеките

Общи условия

Активация на акаунт