Отговори
# 690
  • Мнения: 130
Аз пък не отказвам биричката - мерси, Мария! Дори мисля след малко да ви зарежа и да изпафкам една цигара на балкона с биричка Simple Smile Да, сетихте се, сама съм - Иван, триумфално замина за Шумен да лети (до неделя ooooh!!!!)...е, забрави си всички документи та си загубих 2 часа да се пресрещаме по пътя да му ги нося, ама нейсе...Нали сме спътници в живота (това било по-силно от любовта, четох го някъде Wink) ВаняМ - отговорих, нали? Априлчета 2011 отече...май и МАЙ няма да ме огрее Simple Smile но усилено ще се боря да се вместя до юли (поне така аз смятам!).
Много се смях на ВаняМ как уточнява, че като говори за "милото" и "горкото" става въпрос за Коско (някой да не си помисли, че говори за мъжа си hahaha).
Ласи - ама и ти си с нова коса, не е само Максимуса! Много сте хубави! Емата е поранала, много е миличка и много красива! А Максата е все едно Жоро със сини очи...като последния път като се видях с Галката и гушках Елина ми стана неудобно по едно време - все едно прегръщам мъжа й, но със сини очи Simple Smile
Емма - само по краката ли е обрива? Да ти кажа честно, при повечето шарки обривът започва не от краката...Има ли по корем, гръб, зад ушите...Симетричен обри по ръце и крака е типичен за алергия. И тъй като при вас има и Т, според мен не е хранителна алергия а е някаква алергия към токсините, отделени от вируса, който сте хванали...стискам палци всичките ти тревоги да са напразни и бързо да се възастановите!!!
Целувки на всички!
pictures

И един поздрав...не е от миналата седмица в СФ, но и тук беше страхотно!

СПЕЦИАЛНО ЗА ВАС

Последна редакция: вт, 20 юли 2010, 23:58 от helenblondy

# 691
  • Мнения: 1 095
Страхотни са ни децата !!! Ема, Макса,Елица, нямам думи просто !!!  Heart Eyes Hug
Мария,мерси за биричката  Hug
Хелън, страхотна песен, мерси ,мерси,мерси  Hug Hug Hug

# 692
  • Мнения: 319
Ох,че хубави снимки Heart Eyes

Приемам извиненията  Hug

Чао,заминавам в магазина!

# 693
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Lassi, Helen чудесни снимки!


Емма и аз мисля като Хелън, че най-вероятно обривът не е от шарка. Не, че не може по-късно да избие шарка, но специално този по крачетата ми се струва, че е от претопляне (чорапи по това време?).
Иначе температура+червено гърло+нищо друго Невена поддържаше три дни, след това последва рязко спадане на температурата и обрив (ситни червени релефни пъпчици, тръгващ от корема и гърба) - така изкарахме розеолата през май месец.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 435
Привет и от нас! Hug Hug Hug

Емма, може би карате вируса дето върви само с Т, но пък е леко зачервено и гърлото  Confused, ний бяхме така преди месец но с по-висока Т, а  миналата седмица бяхме по същия начин, оказа се херпангина, мина за два дни, но обрив не сме имали. Предполагам че вече е отшумял при Сумича Praynig
Хелън, много е сладка Еличка, имаме същите чорапки като вашите  Laughing И Емма и Макси са големи бонбони, пу-пу. Хайде и другите мами да се отчетат с някоя нова снимка, ето от нас за регистрираните във фейсбука:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=302577&id=100000282336 … amp;notif_t=like#!/album.php?id=100000282336805&aid=16735&s=80&hash=70fb7624c7731f16fceb8301cf637db3

Аз пак какво видях тая сутрин - моя ме събужда с думите "какви са тия червени петна по краката на Ина". Направо скочих от леглото - гледката беше много странна: по бутчетата на краката й огромни червени петна, и доста по-малки странично от тях. Някъде имаше релефни и надути като ухапано, на друго място равни, но много големи. Направо се изумих - заведох я на ясла с мисълта че сигурно ще ни върнат, но там госпожите казаха че това е нахапано и налазено от нещо, да не се притеснявам и я взеха. Направих й снимки, но ще ги пусна довечера, че на работа не мога да ги сваля. На други части от тялото няма, но направо настръхвам като си помисля какво чудо може да я налази, за да се получи такава гледка  Outta Joint Tired ooooh!

# 695
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Ей че хубави снимки ...

Lassi на ксерокс ли ги правихте тез деца бе, така да си приличат  Hug

Абе я да ви питам аз нещо. Излизате ли още с количките на разходка? Моят хубавец само като чуе, че ще излизаме първо пита 'кола тати?' /демек с на тати колата ли, нещо моята не я долюбва  Laughing/ и като разбере, че няма да сме с колата и е натъкмен за отрицателно време в количката. Сам си се качва, закопчава се и с боен вик 'айдееееее' сме се понесли навън. Пеша абсурд да излезем.

Снимки от нас утре. Обещавам!

# 696
  • Мнения: 97
Milenni, и ние сме така, само дето моя разбойник ме врънка много и за метрото.  ooooh!
Количката си я ползвам още. Дори обича да си полегне с шишето с вода в уста, абе като бебе е на моменти.  Mr. Green

# 697
  • Варна
  • Мнения: 435
Ний вече нямаме никаква количка, подарих я на братовчедка ми, която чака бебе тия дни. Сега ще се спасвяме с колелото за по-дълги разстояния, лошото е че няма как да пийваме бира на плажа вече, тя докато спи в количката  Laughing

# 698
  • Мнения: X
Абе много хубави тея деца бе, пу-пу, черни цигани-нали така се казваше или му мина времето за урочасване?
Ние бяхме на лекар-остра вирусна инфекция и обрива бил следствие от нея.......не съм много убедена, но хайде. Изписаха ни 5-6 илача от които аз взех само едни капки Зиртек, били за обрива, но все още се чудя дали и тях да давам....вие какво ще посъветвате?
 Ясмина-чорапите не му ги слагам аз зорлян, ела ти и се опитай да му ги събуеш  Mr. Green Mr. Green. Няама денем, няма нощем, няма зиме, няма лете......ама какво ли се учудвам, на мъж ми големия племенник е на 10-11г и до сега се мъкне постоянно с едни чорапи, които е задължително да са до колената (късите не минават).
 Ласи, с доц. Георгиева се видяхме, прегледа Самуил и му назначи изследвания, от които аз още не съм сколасала със стерилната урина и тъй като гледам няма и да успея. Иначе му изписа някакъв сироп-Перитол май, за апетит-аз не съм го купувала, из нета се вихрят едни противоречиви мнения......не знам дали постъпих правилно и какво ще й обяснявам на контролния преглед другия месец  Rolling Eyes. Освен това каза, че бил недохранен и го подчерта ная листа.....много грозно ми прозвуча. Каза че всеки ден трябвало да яде по едно яйце (или поне жълтъка), малко месо и поне по 1 плод........излишно е да ви обяснявам, че не изпълнява и тези нареждания. Тъй че въобще се чудя да ходим ли на вторичния преглед, тя освен да ме нахока, не виждам какво може да направи.
 А относно количката-и ние в кюпа на разхождащите се с количка.

# 699
  • Мнения: X
Здравейте и от мене Simple Smile
Ласи, Блонди, чудесни са децата Simple Smile
Емма, дано се оправи по-бързо малкия.
Мария, довечера ще се почерпя с твоята биричка Simple Smile
Ние от една година не сме с количка, но още сме с памперс...поне вече пишка на гърнето всеки път като я сложа. за акането, никакъв прогрес.
Дари също има някакъв гаден обрив на ръката, почна се от едно малко безформено петно, сега се е разширило на всички страни, но няма обособена форма, цялото е релефно на мънички пъпчици, а към средата (макар да има 2-3 среди) е станало леко синьо..хич не ми харесва, мажа с фенистил, май няма ефект, и утре сме на лекар, обаче аз като съм си вкарала муха че може да е например от кърлеж (без да има кърлеж)..абе четох за лаймската болест, че можело да се заразиш и чрез конюктивата на окото , ако си пипал смачкан! кърлеж, или чрез урина на заразени котки, кучета, или може аз да не съм разбрала, но около нас е пълно с котки и въобще сигурно и с кърлежи е пълно, и сега съм се сдухала...
дайте съвет какво може да е тва чудо Tired
Лурдес, и аз се изказах по твоя въпорс Simple Smile

# 700
  • Мнения: 5 776
Наистина страхотни снимки,ама то с такива сладури няма как инъче  Hug
Аз моя разбойник го постригвам с машинката,вече станах специалист,че първите наколко пъти резултата беше мама-мия  ooooh!
nikitto,при нас спря да ака на гащите чак месец след като беше без памперс,че даже и сам си ходеше на гърнето,когато имаше пиш.Просто не искаше и това е.Един ден му дойде музата и оттогава няма проблеми.
Нашата количка е окупирана от малката отдавна,така че няма избор  Laughing
Дано всички с обривчета и болнички бързо да се оправят и скоро да се хвалят с нови белички  Hug

# 701
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Хе, нашата количка е в немилост от няколко месеца. Аз предпочитам да я сложа в количката, че иначе ми е необходимо поне два пъти повече време да стигна където и да е, но Невена упорито отказва. Оня ден ми вдъхна малко надежда - изкарахме една разходка с количка, но детето беше изморено, че кара чревен вирус. Вчера пак се опитах да пробутам количката - не ще и да я види.

Емма Перитола доколкото си спомням е противоалергичен сироп със страничен ефект повишаване на апетита. Колко тежи Сумо? На мен не ми е изглеждал на недохранен, да не би след боледуването да е поотслабнал повечко?

Относно съвета за сиропите - аз не бих дала нито Зиртек, нито Перитол, но ти си ме знаеш. Ако имам такъв проблем - по-скоро бих опитала с водорасли на Аквасорс, не си спомням дали Зелена енергия или нещо друго беше, но повишаваха апетита. А може и да се опита с мултивитамини, тук май се коментираха преди такива.

Като бившо дете с проблемен апетит. мога да ти кажа, че нищо не ми е влияело - нито витамини, нито "желязно вино", нито нищо. Просто като поотраснах и ми дойде акъла в главата, а заедно с това и апетита.  Laughing

# 702
  • София
  • Мнения: 749
Цоп! И аз в кюпа на възхитените от снимките на Елица, Ема-Мария и Максим (Алоказия, не съм фен на Фейсбука - имам регистрация, но не влизам, че аман от навлеци!). Макс страхотно се е променил...направо е супер сладък. И наистина много прилича на каката.
Аз направо се засрамих - не помня кога за последно сме снимали Косьо...Помня, с първата кака постоянно щракахме...на ден по 10 снимки правехме. Хем тогава снимките бяха на хартия. Постоянно висях във фотото. После малката кака далеч по-малко я снимахме, а Косето, милото (Хелън,  Wink ), хич го не фотаме...Имаше една приказка за първото, второто и третото дете...май ще се окаже вярна  Shocked

Количка и ние ползваме още, и честно казано, от мен ако зависи още една година бих ползвала - като чужденците - те си возят децата до 5-годишни. Ми какво да ви кажа, аз на пазар с Косьо пешак не мога да ида - едно, че трябва да влача торби, друго, че обикновено мойта посока и неговата винаги са коренно противоположни.  Shocked А пък ръка да ми даде и да ходи до мен като човек...може, ама само ако съм обещала да му купя нова кола.

Емма, по думите на тази доцентка, и мой Косьо ще излезе недохранен. Плодове той яде по 1 на месец, а айца...честно казано ако всеки ден му варя, той всеки ден ще яде, ама аз  хич и не се сещам. Виж, месо яде, ако за месо могат да се броят разните му кюфтета, кренвирши, салами, шунки и т.н. От полезните храни  Косьо яде само маслини.

Ох, момичета, забравила съм да се похваля. Аз вече не готвя  bowuu Току до нас отвори едно семейно заведение за храна за вкъщи. Ей, родих се ви казвам! Децата ми започнаха да се хранят разнообразно, че и вкусно  Embarassed А аз се сдобих с чиста съвест Simple Smile Не че преди особено много готвех, но поне ме гризеше отвътре. Сега се радвам на пълно щастие Simple Smile Колко му трябва на човек  Grinning

# 703
  • Мнения: 319
Здравейте!
Сега след работа малко повече..

Алоказия,нахапали са ви гадините,които и Дани бяха маркирали Rolling Eyes С Фенистил го мазах но не помогна много (сега аз съм наядена от бълхи и така ме сърби,мажа с Фенистил...файда-йок Crossing Arms ) давах му и хомеопатични -Апис и така.
Ема,представям си Сумича с чорапи и денем и нощем  Shocked в яслата не му ли ги махат лелките?На него харесва ли му вече да ходи?

Количка не ползваме от 4-5м. като излизаме по разходки (събота или неделя) сме пеша и хем много вървим,ама той не се измаря.Чудя се какво да я правя таз количка newsm78

ВаняМ,прибрахте ли се вече в Сф? И честито за кухнята,ама да ти кажа най се радвам за децата...,че вече ще ядат готвена храна Mr. Green и аз съм една домакиняяяя..добре,че моя готви.

# 704
  • Мнения: 96
Привет, активистки!

Благодаря за  милите думи по адрес на домочадието! Хелън, ти напрво ме изненада с твърдението, че Макса приличал на баща си Shocked Обичайното мнение, е че детето е мое копие Wink, демек много е красив Mr. Green Хайде стискам палци за Юли 2011, но все пак по-добре изчакай да завърши строежа на десен перловски колектор Mr. Green  Целувки на Елица - хубавица! Дай да организираме квартална спявка

Милени, радвам се да те "видя"! Къде се загуби, работна жено? Дай някое фото за видим Хриси колко е пораснал.
ВаняМ - ти друга работа нямаш ли, та ни дразниш сега с тия манджи Crossing Arms Ще ме караш сега да търча до вашия квартал и да готвя оттам Embarassed
Емма, доц Георгиева е много добър специалист, наистина. Особена е доста, но е от водещите специалисти в областта си.
Ако искаш, подробности за Перитол мога да ти пиша на ЛС, да не стане реклама, но  10 год работих във фирмата, която го произвежда  Laughing

Количка не ползваме от септември миналата година. Пък и тя вече е заета, та не може да се намести  Sunglasses

Спокойна и прохладна вечер!


Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 22:59 от Lassi

Общи условия

Активация на акаунт