Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 433



Ето снимките от сутринта, като я взех от яслата нямаше и помен че е имала нещо подобно  newsm78 newsm78 newsm78 Някой да има идей какво може да е?!?

# 706
  • Мнения: 6 713
Благодаря ви момичета за включването ви в мойта тема за имената! Ще ги мислим, още имаме време засега. Mr. Green Hug
Колко много са се променили най-хубавите ни априлски деца Heart Eyes! Колко са пораснали, растат като гъбки душичките сладки! Grinning Heart Eyes

Ласи, и мойта така помни яко като слон, повтаря всяка думичка, вече направо внимаваме какво приказваме. Whistling  Simple Smile А Емата колко вдигна температура като викаш, че е изкарала вирусче наскоро? Лидия така уж от гърло, ама вдигаше 39.5, и лекарката каза, че не може от гърлото такива високи температури, и затова ни натресе АБ, че уж нали урината лоша. Thinking

Ема, и моята хубостница е така с чорапите! Добре че като са жеги склонява да е боса, иначе лелеее.. само някой да е бос, да е без чехли веднага бива порицаван.  hahaha
А какво значи недохранен?? Колко кг е? Моята е 11 кг оня ден като ходихме до спешното я мериха. По-кльокщави от нас? Whistling

Милени, аз ползвам или количка, или колелото (дето имат дръжка за родителя)! Като ходя сама до парка, градинката, те изобщо не са наблизо. Днеска на връщане от градинката (така стана просто че нямахме ни количка, нито колелото) 45 минути прибиране! Направо щях да изтрещя от жега, просто беше кошмар, взе да ми се дърпа, да иска на улицата, това,онова... Взех да викам по улицата и ме пооглеждаха като какви са тия диваци дето такъв шум вдигат. Blush Поне с колело винаги, трябва да има опция за придвижване според мен все още на по-далечни разстояния. Thinking

Алокация, нямам идея от какво може да е мила!!! Добре че е минало това нещо....  Shocked

# 707
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Привет и от нас Hug

Благодаря за  милите думи по адрес на домочадието! Хелън, ти напрво ме изненада с твърдението, че Макса приличал на баща си Shocked Обичайното мнение, е че детето е мое копие Wink, демек много е красив Mr. Green

И аз така мисля, Макса направо е одрал майка си, както се казва Mr. Green Пък Емма-та е повече на тати Simple Smile

За количката, ние си я ползваме още. Ако не съм й взела седалката се вози качена права отзад, но на по-дълги разстояния не тръгвам без, че не се знае кога ще й мине мерака да ходи и ще ми се затръшка "Мамо гуши я" Sick

Биси, според мен нещо я е полазило. Супер, че до вечерта е минало Hug

При нас нищо интересно. И двамата продължават да си кашлят, вече 3-та седмица. Идва ми да се гръмна. Майка ми вика изобщо да не мрънкам, че и аз съм била същата докато навърша 6години, дано оцелея докато дойде този момент ooooh!
Иначе Поли ходи от понеделник на ясла, супер щастива е Mr. Green Накрая вече я бяхме докарали до там да реве и да не иска да се прибира вкъщи, та сега е много доволна...

# 708
  • Мнения: 1 095
Бисе, като гледам снимките много ми прилича на петната по моите крака. Появяват се и изчезват внезапно, не мога да разбера от какво, сърбят , парят , някъде са релефни, някъде не. Успокоявам ги с разтворена хлебна сода във вода.
появявали са ми се няколко пъти през годините

# 709
  • София
  • Мнения: 749
Сиска, тук сме (в Гранд Хотел Варна) до края на седмицата. Ще гледам да мина, но не знам кога. Всички караме поетапно някакъв чревен вирус. Първи беше Косьо, смея да кажа (пу-пу) изкара го леко за 24 часа - повръщане и коремни болки. После аз и малката кака, сега е Деница...

Другия проблем ми е с придвижването - задължително трябва да дойдем с колата, а ние от сутринта се почваме с джин-тониците и през деня постоянно поддържаме концентрацията  Crazy Та не знам как ще се разберем някой да не пие. Бду, имаме едни семейни приятели, които решават тоя проблем по следния начин : Сядат и пият, и който е пил по-малко, той кара. Аз обаче не съм фен на този род изпълнения....

Много ми се иска да се видим обаче  Peace

Бисе, изобщо нямам идея това какво е - прилича ми на алергична реакция (би могло да е от ухапване), но щом е минало от само себе си, не го мисли. Запазии си снимките обаче за всеки случай.

Косьо когато боледува, обикновено е само с гърло и сополи. Винаги ми дига много високи температури.

Какви са тия ясли лятно време, бе хора ?! Нас още след 15-Юни ни натириха - градината през Юли не работи иизобщо, през останалото време сборни групи щели да бъдат, не било подходящо за малките, всеки ида се спасява както може. Наесен да заповядаме  Rolling Eyes

За Макса и Ема Мария аз не мога да кажа на кого приличат - като погледна майката, решавам, че приличат на нея, погледна ли таткото - също  Grinning Приличат си двамата обаче мноооого  Peace


Хора, кажете, вашите деца на заведение заседяват ли се на едно място? Косьо на 5-тата минута става от масата. Постоянно някой го гони, всяко едно хранене в ресторанта става е**** неприятното преживяване. Crazy

# 710
  • Мнения: 5 776
Хора, кажете, вашите деца на заведение заседяват ли се на едно място? Косьо на 5-тата минута става от масата. Постоянно някой го гони, всяко едно хранене в ресторанта става е**** неприятното преживяване. Crazy
Да се заседяват??? ooooh! Crazy
Мисията невъзможна.Вече тотално забравих какво е това заведение,едно кафе като бял човек не съм пила навън от векове.На кораба се опитвах в началото да ги водя в ресторанта да се хранят,но бързо се отказах и започнах да си нося храната в стаята.Всеки ден се питам кога ще дойде тоя прекрасен ден да се кротнат.

# 711
  • Мнения: 130
Не до 5-годишни, а до 12 ги водят в колички "чужденците"!!! Без шега! Бях скоро в Paris - е, няма такова чудо...да не кажа безобразие. Изпружили са ми се едни деца, на по 12-14, някои според мен и секс правят вече, в едни колички - МАСОВО. Не мога да повярвам...Краката им се тътрузят по земята...Ако са до 5 - ОК, но сериозно ви говоря - повечето бяха над 5 - на 6-10...първо си помислих, че едното е с "увреждане", но после след като цял Париж се оказа "увреден" спрях да обръщам внимание...уф, Елица реве оттатък...пак почна да не заспива сама...айде ще ходя!

# 712
  • Мнения: 354
 

Понеже знам,ч е сутринта първата ви работа е да отворите темата - затова моля, заповядайте и се почерпете за рождения ми ден ( ставам пак на 18 ) и без извинения с диети и ала-бала - всичко да се изяде прилежно!

# 713
  • Мнения: 5 776
Честит 18-ти рожден ден,tanzen
Пожелавам ти да си много обичана и щастлива жена и прекрасна майка


ПП:ох,добре,че не съм на диета,почерпката е страхотна  Hug

# 714
  • Popovo
  • Мнения: 571
tanzen, честит Рожден Ден, да си все така добра и всеотдайна майка, щастлива жена и много обич ти желая!   bouquet  bouquet  bouquet
Ние сме още във Варна и днес Марти ми отказа да дойде с мен на плаж, а сама с количката в автобуса просто не се наемам. А как ми се ходи и това малкото чудовище от 7 часа е станало и се разхожда с една тетрадка с нарисувано море и повтаря " там мамо моие, Гого моие"( моие=море). Та ще видим какво забавление ще му измислям...

# 715
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
ЧРД Танцен! Жива и здрава, много обичана и ценена!  bouquet

# 716
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Честит Рожден Ден tanzen !!!

Да си здрава, щастлива, много обичана и обичаща жена!!!!


 smile3525

И много подаръци да получиш ....  Gift  Grinning

# 717
  • Мнения: 6 713
Честит рожден ден и от мен, Танцен! Да си жива и здрава и много щастлива!!! newsm59 newsm18

# 718
  • София
  • Мнения: 749
Ех, Жана, как ти завиждам...Само за 6-ти път ставаш на 18....Пожелавам ти на 100-тия ти 18-ти рожден ден пак да сме тук !!!!   bouquet  newsm59 nbirthday newsm67 newsm67  bigdance2  ura newsm18 Tada

# 719
  • Мнения: 3
Жанче, честит рожден ден, мила! Да си здрава, щастлива и Господ да е с теб във всичко! Асковците много да те слушкат! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт