Най-изгодния сайт за доставка на хранителни добавки от чужбина

  • 56 616
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14
Днес ми дойде бележка. Гише митница  Sad

Утре ще проверя дали ще ме обмитяват или ще мина метър. Поръчката е за 66лв
Хайде, стискаме палци, и да пишеш, та да сме подготвени Peace.

# 76
  • Мнения: 1 167
оrange значи регистрирам майка ми и за по сигурно поръчвам от нейната къща, от нейния комп. и плащам с нейната карта  Grinning

# 77
  • Мнения: X
оrange значи регистрирам майка ми и за по сигурно поръчвам от нейната къща, от нейния комп. и плащам с нейната карта  Grinning

Хаха, да Grinning.

А това за митницата е кофти - аз затова толкова време се въздържах да пусна тема за сайта, защото тук четат много сериозно и от "другата страна" Grinning.

# 78
  • Мнения: 1 167
оrange значи регистрирам майка ми и за по сигурно поръчвам от нейната къща, от нейния комп. и плащам с нейната карта  Grinning

Хаха, да Grinning.

А това за митницата е кофти - аз затова толкова време се въздържах да пусна тема за сайта, защото тук четат много сериозно и от "другата страна" Grinning.

Дам, не трябваше да се пуска темата, ама пуста му лакомийка  Simple Smile
оrange колко ще е митото на поръчка за 60 долара?

# 79
  • Мнения: 6 648
оrange значи регистрирам майка ми и за по сигурно поръчвам от нейната къща, от нейния комп. и плащам с нейната карта  Grinning

Хаха, да Grinning.

А това за митницата е кофти - аз затова толкова време се въздържах да пусна тема за сайта, защото тук четат много сериозно и от "другата страна" Grinning.

Дам, не трябваше да се пуска темата, ама пуста му лакомийка  Simple Smile
оrange колко ще е митото на поръчка за 60 долара?

Май само ДДС ще се начисли .
Мита се плащат при надвишаване на 15Е ако продавача е физ, лице и 45Е ако продавача е юридическо лице .

# 80
  • Мнения: 1 167
оrange значи регистрирам майка ми и за по сигурно поръчвам от нейната къща, от нейния комп. и плащам с нейната карта  Grinning

Хаха, да Grinning.

А това за митницата е кофти - аз затова толкова време се въздържах да пусна тема за сайта, защото тук четат много сериозно и от "другата страна" Grinning.

Аууу аз ще съм на косъм, защото по курса на БНБ сметката ми е 44,78 евро  Mr. Green А колко е митото ако е на 45 евро не ми стана ясно?  Embarassed

Дам, не трябваше да се пуска темата, ама пуста му лакомийка  Simple Smile
оrange колко ще е митото на поръчка за 60 долара?

Май само ДДС ще се начисли .
Мита се плащат при надвишаване на 15Е ако продавача е физ, лице и 45Е ако продавача е юридическо лице .

# 81
  • Мнения: 1 167
По-горе не се получи писанието ми.

Аз ще бъда на косъм, защото сметката ми е 44,78 евро.  Mr. Green Не ми стана ясно обаче, колко е митото над 45 евро фактура?  Embarassed

# 82
  • София
  • Мнения: 1 326
........
Мита се плащат при надвишаване на   ако продавача е физ, лице и 45Е ако продавача е юридическо лице .
Това не е така no..
Мито се плаща за стока над 150 евро , над 15 евро се плаща само ДДС

Последна редакция: вт, 30 мар 2010, 22:12 от Bobka

# 83
  • Мнения: 6 648
По-горе не се получи писанието ми.

Аз ще бъда на косъм, защото сметката ми е 44,78 евро.  Mr. Green Не ми стана ясно обаче, колко е митото над 45 евро фактура?  Embarassed
За всяко нещо мисля ,че е различно.

........
Мита се плащат при надвишаване на   ако продавача е физ, лице и 45Е ако продавача е юридическо лице .
Това не е така no..
Мито се плаща за стока над 150 евро, над 15 евро се плаща само ДДС
Кое не е така ?Прочети какво съм написала прочети и твоето и ми кажи къде е разликата?
ДДС - за всички доставки над 15 Е
Лимит за мита продавач физ. лице-45Е
Лимит при продавач юридическо лица -150Е
П.П- в нулата/липсата/ е грешката .Видях.

# 84
  • Мнения: 7
Днес ходих. Имам една добра и една лоша новина:

Лошата: ДДС

Добрата: само това е - на моята пратка 42 долара излиза 11лв и това се плаща в пощата без да се ходи по мъките. Служителката беше много любезна и перфектно ми обясни всичко. До 150 евро от фирма само ДДС. От това нагоре мито , ЕОРИ и тн. До 30лв минава без такси. Как сте прекарвали пратки над 30лв без ДДС за мен остава мистика Wink

Та резултата поне за мен е добър. Все едно не съм полуил безплатна доставка от код.

# 85
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Всъщност, дори и с ДДС, пак си струва да се поръчва.

# 86
  • Мнения: 6 648
nistel , а за колко дни ти пристигнаха след шипването?

# 87
  • Мнения: 7
На 22 пуснах поръчката по това време горе долу. На 23 сутринта писаха, че са шипнали и вчера  30 получих бележката.

# 88
  • Мнения: 1 167
Aз пуснах на 21.03. шипнаха на 22.03, но все още нямам известие. Къде мога да се обадя и да проверя какво става с поръчката? Sad

# 89
  • Мнения: 6 648
Aз пуснах на 21.03. шипнаха на 22.03, но все още нямам известие. Къде мога да се обадя и да проверя какво става с поръчката? Sad
Едва ли всички пристигат за отрицателно време .

Общи условия

Активация на акаунт