Добре дошли в темата на "Японските чудеса" - 20 част

  • 43 938
  • 753
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 308
Добро утро на двамката от компанията!  lalalala Хайде на кафенце! Снощи една гостенка малко ми развали вечерята с няколко парчета луканка,иначе пиле с домати за салатка,макар,че трябваше даже да не вечерям.  Blush Днес даже не съм видяла какво ще е менюто. А вие удържате ли фронта?

# 361
  • Мнения: 0
Здравейте  wavey Simple Smile svetlanka313 , на теб всъщност днес ти е 6 ден-предпоследен,нали така? Накрая ли ще се претеглиш? Аз за сега имам минусче,но няма да го отчитам и да се хваля,а ще видя крайния резултат Simple Smile иначе да ви кажа аз си правя разни комбинации от позволените в диетата храни просто защото не искам да се мъча да ям по чисто малко и да се чувствам ограничена,а така съм си добре и ефект има, а и искам много малко кг да махна от себе си и искам да се запазят,така че не ограничавам порциите си кой знае колко в сравнение с преди! За мен е постижение дори,че със салатата не ям сирене,а попринцип то присъства в менюто ми в големи количества!Вчера например имаше руло стефани и ядох 2 парчета със салата домати!Днес има вкъщи риба и ще я ям днес,а не както е по диетата 5 ден,малко сменям дните,но ям разрешени неща,не мисля,че е проблем,а и важното е да има резултат!Вие може би сте по-стриктни! Хубав ден ви желая  Hug

# 362
  • Мнения: 1 308
Да, на мен ми е 6-и ден. Ще се претегля утре сутринта.

# 363
  • Мнения: 1 308
Добро утро! Ами какво да кажа-малко под 69 съм, но кантачето е механично и не казва с колко точно. Simple Smile Това означава,че съм смъкнала само в началото. Макар,че спазвам диетата може да се каже почти без прегрешения. Ама това "почти "сигурно ми е оказало влияние. Както и да е. Смятам да продължавам,защото ми е по-леко и  се надявам да размърдам кантара,било то и с килограм. А вие как сте?  Диетуващият бухал,да не се закотви в smile3550?  s_s_girl , ще чакам и от теб новини. Чао засега!

# 364
  • Мнения: 4
Здравейте на всички отслабващи, и аз ще се включа към тази диетка ами какво да ви кажа 148 см. съм и съм 61.5 кг. трябва да сваля поне 10 килограма . такаче днес ми е първия ден . Иначе заредена съм с много хъс и воля , затова надявам се и с ваша помощ , като гледам и вашите положителни резолтати ,да се справим заедно и да се подкрепяме.аиде аз утре ще ви кажа резолтата или можеби е по добре да не се тегля. И много  кофти е че мн често посещавам тоалетната с тая вода , ама ко да се прави Трай бабо за хубост

# 365
  • Мнения: 0
Привет! Диетуващият бухал наистина изчезна някъде!Аз съм в цикъл и днес не ми беше режимен ден! Нямаше на обяд нищо по режима и ядох каквото има,след това и сладичко!Не съл се тъпкала,но днес просто не бях на диетата,няма една храна,която да съвпада с менюто!Така се получи,но не се обвинявам! Това е за сега от мен!Чудя се дали да си почна точковата диета  newsm78,много я харесвам,яде се доста и аз предимно се храня с позволените там храни,отслабва се бавно и трайно...не знам...трябва да си започна постоянен режим!Иначе имам минусче,но важното ми е да се задържи! Лека вечер    bouquet

steisito_91 , пий си водичка, за да изхвърляш всичко ненужно и да прочистваш организма си! Успех ти желая

# 366
  • Мнения: 1 308
Добро утро! morning
Привет и на  steisito_91. Много хубаво е според мен че пиеш вода. И аз се наливам с чай и вода. И не се тегли всеки ден,защото има дни в които теглото ти варира-мисля че на 1 седмица е нормално.
 s_s_girl както прецениш за диетата. На мен ми е по-леко определено,корема ми не е така подут,защото там трупам аз. Ще се опитам да ям от позволеното било то и по-често. Все пак като изключих хляба,сладкото,тестяно, си мисля че макар и бавно ще сваля някое килце.
Чао!

# 367
  • Мнения: 4
Мерси момичета , за съвета с водата. Е добре няма да се тегля , няма , ама не издържах и се изтеглих и съм -1кг надолу това много ме мотивира , е все пак ми е първи ден. ,Сега смятам да се изтегля чак след седмица , че наистина да не взема да се разочаровам. Диетата е много хубава , немога да кажа че цял ден съм ходила гладна , тези яйца найстина много наяват.Обаче мисля малко да я преправя защото тези яйца ме притесняват мн са на често . мисля да ги заместя с кисело мляко. първите два дена да хапвам яйца ,а другите два кисело мляко и така да ги редувам. Хайде момичета до утре

# 368
  • Мнения: 1 308
Направо ми идва да се  #2gunfire Отпуснах му края вчера и днес очаквам гости,ама ще гледам да се ограничавам.

# 369
  • Мнения: 4
и на мен ми иде да се гръмна  #2gunfire изложих се много лошо , ядох бая и все вкустии . смятам да се поправя като почна на ново и да съм сериозна . голяма съм идиотка , как можах да се изкуша

# 370
  • Мнения: 1 308
Привет!
steisito_91 поне се ограничавай от сладко,пържено и всякакви такива истории. Аз така се опитвам да си променя режима на хранене.
 s_s_girl да не премина на другата диета?
Диетуващият бухал а ти къде се запиля?

# 371
  • Мнения: 14
Здравейте момичета!  Hug
От днес и аз съм във вашите редици.
Искам да попитам едно елементарно въпросче,което сигурно сте дискутирали преди, но няма как да изчета всички теми.Та- когато е написано "парче месо" , имали значение какво е месото- свинско,телешко ... Защото в един ден пише пилешко а на другите не оточнява.Това исках да ви питам.Много минусчета ви пожелавам   bouquet

# 372
  • Мнения: 1 308
Добро утро! Coffee
 ihkk , по принцип аз избягвам свинското месо,наблягам на пилешко и риба, но една моя приятелка е правила диетата само със свинско и пак има резултати. Просто си мисля,че трябва да не е пържено.

# 373
  • Мнения: 14
Светле, мерси за отговора.Днес - 2-ри ден,резултат - 1, което си е чиста водичка, но все пак..  Peace
ПП- Момичета, къде са линковете за предишните теми?

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 13:02 от ihkk

# 374
  • Мнения: 0
svetlanka313, не съм започнала нова диета,но аз тази бях решила да я правя само за седмица, а не за 14 дни и те минаха!Не съм писала,понеже бях на сватба!Скоро пак ще я започна и ще давам отчети:) !Успех на новите момичета! На мен също ми направи впечатление,че няма линкове към предишните теми,което е доста неприятно-трябва следващият,който публикува темата да я дооформи с това допълнение! Лек ден на всички и до скоро Simple Smile   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт