Добре дошли в темата на "Японските чудеса" - 20 част

  • 43 938
  • 753
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 307
 Blush Аз хапнах доста и вчера и днес,но се надявам утре пак да съм на линия

# 376
  • Мнения: 1 307
Опааааа май няма никой! Аз днес добре засега -една праскова и няколко сливи,мисля да пропусна яйцата за обяд. Да видя как ще се справя до вечерята!Хайде чао засега!

# 377
  • Мнения: 1 307
Ехооооооооооооо! Къде сте ,момичета? Отказахте ли се?

# 378
  • Мнения: 0
zdrasti momicheta zapisvam se i az ot utre tvurdo sum reshila da svalja 5-6 kg jizneno vajno e i opredeleno imam nujda ot podkrepata vi.Svetlanka haide da si davame kura
j v borbata s kilogramite.Az trjabva sled edin mesec da se zapoznaja s edin mnogo vajen chovek taka che pomagaite pochvam ot utre kakto kazah i shte dokladvam redovno

# 379
  • Мнения: 0
.haide de kude ste

# 380
  • Мнения: 1 307
Добро утро jeni ! Май сме само двете. Добре дошла и успех с диетата!Хайде по едно  Coffee за събуждане.

# 381
  • Мнения: 0
Здравейте  wavey аз също съм тук,наглеждам ви,но в момента не правя диетата! svetlanka313 , задържа ли 2-та кг или се върнаха? jeni , успех на теб и дано постигнеш целта си, щом имаш и важен момент,на който държиш,мотивацията ти ще е още по-силна,но преди всичко промяната ще бъде за самата теб...! Лек и успешен ден   bouquet

# 382
  • Мнения: 1 307
Привет  s_s_girl ! Ами задържам ги , но не свалям повече. Вярно че си позволявам плодове и малко прегрешавам ама не мога да удържа изцяло.  Blush Може би затова не свалям повече. Все пак се ограничавам доста,което за мен е постижение.

# 383
  • Мнения: 269
Здравейте,
ще я пробвам пак тази диетка, преди все се отказвах още в началото, но сега съм се заинатила Simple Smile

# 384
  • Мнения: 197
Здравейте!Нещо много е опустяло тук...Аз започнах днес,засега съм режимна.Утре ще се претегля и ще споделя от колко килца стартирам.Сега ще се върна да почета назад.Успех на всички!

# 385
  • Мнения: 4
здравейте , аз до ся мн провали имах , и все отначало започвах  и така  днес правя втори ден .трябва да успея и за нанататък но нещо подкрепата ми се губи . хаде къде сте бе хора дайте малко надежда  261uu

# 386
  • Мнения: 197
Така...кантарът отчете 70,5 кг - очаквах да е по-зле,като се има впредвид голямото тъпчене последните десет дни.Цел - 66 -65 кг, висока съм - 170 см.
Steisito, не се отчайвай. С или без виртуална подкрепа, ако си стриктна и избягваш прегрешенията ( най - много една, две хапки от нещо, което много те изкуши, аз така правя  Wink), ще имаш резултат, най - важна е личната мотивация.Дано все пак темата се пораздвижи тези дни.
Хайде, лек и режимен ден!

# 387
  • Мнения: 80
Здравейте, хайде и аз с вашата диета. Първо започнах и я карах три дни, но на третия ден - ооооо, пуста лакомия.
После се самонаказах и започнах пак отново и пак до третия ден когато пак - ооооооо, пуста лакомия.
Този път не се самонаказах, а си продължих и четвъртия и петия ден /който е днес/. Днес обаче, тъй като видях, че е ден за лунна диета вместо на обяд риба и домат - само вода. Е, ще видим какво ще се получи заинатила съм се и аз да свалям килограми, но досега въпреки, че на два пъти стигах до третия ден и сега вече до петия никакво намаляне на килограми, все пак чувствам по дрехите, че нещо става, но ще видим на 14-тия ден какво ще се получи. Успех на всички, въпреки че тази диета май е от най - изтощителните, но дано поне е ефикасна.

# 388
  • Мнения: 197
Добре дошла, май се заформя групичка лека полека.Диетата наистина си е драстична,но все пак това са само две седмици, а ефект има - преди години съм я правила,мои приятелки също и бяхме доволни.Дано и сега да е така.
Six sense,доста объркващо се е получило при теб.Според мен, щом днес си решила да лунуваш,започни от утре отново, този път сериозно, така ще си по- наясно с резултатите.

# 389
  • Мнения: 197
Май съм сама тук, както и да е - и сам воинът е воин Simple Smile!Да се отчета - след три дни,минус 1,5 кг.Доволна съм,защото имам и малко прегрешения (прясно мляко в кафето,соля умерено,парченца шунка,като огладнея много), дано да продължавам с това темпо.Уикендът малко ме плаши,че се очертават софри, дано да се спра само с 1 -2 хапки от нережимностите...
Ще се отчета пак след няколко дни, дано дотогава да има раздвижване темата.Не е толкова страшна диетата,след 3-я ден глада се притъпява и става по - лесно.

Общи условия

Активация на акаунт