Мамо, защо....чорапите нямат ляво и дясно

  • 2 143
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 917
-Мамо,  откъде идва пролетта?/ това откровено ме затрудни.Явно си я представя като одушевено същество, идващо отнякъде/

-Мамо, защо тропаш?/ докато вървим/
Аз:-Защото обувките ми са на токчета/ което рядко ми се случва/
- А защо са на токчета?/ ами не  можах да измисля приемлив отговор, ако кажа, че е по-красиво, елегантно и т.н.  ще ме пита защо не нося всеки ден токчета/

# 16
  • Мнения: 1 567
Гледахме новата дивотия на Барби, това с русалките...
- А наистина, на дъното на океана има ли русалки...
- мойто, малко уклончиво...(все пак не искам да убивам детската фантазия) амииии, никой все още не е виждал...
- упорито пак - аааа, значи има... (логично... Mr. Green, нали)
- пак аз - ми май няма... не знам...
- решението - аз, като стана голяма, ще ида на дъното и ще се запозная с тях.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

та, така тия русалки са ни страшно на дневен ред... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

големи вълнения и терзания  Joy Joy Joy Joy Joy има ли ги, няма ли ги? Къде са? И т.н...

А... и друго.... Joy Joy Joy Joy Joy
Последните няколко дни, упорито се учи да лети..... Joy Joy Joy Joy Joy Joy (от къде й хрумна това не знам)...Та, се качва на спалнята и скача размахвайки ръце....

и само се тюхка защо си няма криле.... hahaha hahaha hahaha hahaha

- А защо хората нямат криле и пера....
- ами защото природата така ни е създала...
-Да, ама защо, птиците имат, а хората не....
(явно обяснението с природата не беше достатъчно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green)

# 17
  • Мнения: 763
Преди няколко месеца си говорим с дъщеря ми. Тя от време на време ме моли да й разказвам как съм искала момиченце и ето на, родила се е тя. На периоди цикли на тази тема и разговорът винаги е един и същ:
Тя: Ти какво бебенце искаше да имаш?
Аз: Момиченце.
Тя: И аз се родих. Ти какво си помисли, като ме видя?
Аз: Исках момиченце и ето, имам прекрасна дъщеричка!
Тя: Аз какво бебе бях?
Аз: Най-красивото!
След това следва разговор, как след като вече съм имала нея, не съм искала друго момиченце и ето на, родили сме си момченце. Но преди няколко месеца ме изненада с неочакван въпрос:
"Аз къде бях преди да бъда в корема ти?"   Shocked Shocked Shocked Хеле, успях да реагирам някакси. Първото, което ми дойде беше шеговито да я попитам:
 "Ти кажи къде си била, защо не помниш?" - Дъщеря ми се разсмя и замазахме положението, но не изглеждаше много удовлетворена.

Последна редакция: пт, 26 мар 2010, 19:44 от chevroleta

# 18
  • Мнения: 2 587
Обикновенно на такива въпроси отговарям:
-Аз не зная,но когато имам свободно време ще попитаме заедно книжките(или интернет  Mr. Green)
 В повечето случай въпроса след малко е забравен и ако не искам да отговарям се правя и аз на забравила,иначе я подсещам и обяснявам.

# 19
  • Мнения: 7
Сладурчета  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 27 524
Хубава тема. Засега като че се справям с предизвикателството. Но, засега  Tired Според майка ми и свекърва ми пък съм била прекалено откровена и не съм била залъгвала детето. А трябвало до последно възможно да го държа настрана от, как да кажа... по-трудните и истински неща от живота. Не засягме темата за смъртта засега, не знае какво е, това би ми била проблемната тема, спомняйки си колко ми е била неясна и тежка на мен като дете.  Sad (а и сега. Неприемлива просто).

Иначе пита откъде идват бебетата, защо си нямам пишка и торбички под нея, но засега бива  Grinning

# 21
  • Мнения: 7 947
Разбира се, и на мен ми се е случвало да ми задава подобни въпроси. Като не знам - признавам си, че не знам, като няма логично обяснение - просто казвам, че е така. Не виждам проблем.

# 22
  • Мнения: 47 990
Моите деца и двете (малкия все още) откоровено вярваха, че човек като порастне, после може пак да си стане малък  Laughing

# 23
  • Мнения: 790
"Как можем да си построим лазерен изпарител?" - очевидно е гледал за Финиъс и Фърб

Започвам да се наемам с лекцията за анимационните филмчета, как действията и героите не са истински и т.н. 

- Разбра ли ме?
- Да, изпарителя не е истински.  Тогава да си направим машинатор  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 520
Ами защото са чорапи, а не панталони или долни гащи Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт