Клуб на готините баби-95

  • 43 397
  • 731
  •   1
Отговори
# 345
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 819

 Добро утро и от мен!
Яжке, благодаря за кафето - май не ми стигна тази сутрин.
Танита сигурно пътува. И да не забравите този път фотото!
Как ми се идва и на мееееен!
ЛЕК ДЕН и ще следя развитието Hug

# 346
  • София
  • Мнения: 4 234
Янче, хайде де  Hug От кога те чакаме.

Кои ще се съберем? Да знаем кой да чакаме.
Римар ..............

# 347
  • София
  • Мнения: 19 097
Къде без мене на среща?
Римар
Айшето
....

# 348
  • Мнения: 1 250
И аз искам newsm45

# 349
  • София
  • Мнения: 2 410
 Римар
 Айша
 Яжка...
..........
 
 Дидиа да се яви в изповедалнята!

    Кариолин,и аз искам. Дано дойдеш през лятото,компанията те чака!

# 350
  • Мнения: 3
Христос воскресе!
Нека неговата светлина ни донесе мир и любов в душите,
прошка в сърцата и сбъдване на мечтите и надеждите ни!

Преди малко се завърнахме, ще ви чета по-късно.
Но от последните постове разбирам, че се заформя срещичка -
и аз искам!!!!!!!!!!!!!!!!!
Хубав ден на всички!

Последна редакция: пн, 05 апр 2010, 12:05 от Georgena

# 351
  • София
  • Мнения: 2 410
   Момичета,Танита се обади.На 40км. от София е. Аз тръгвам,само да нямам проблем с празничното разписания на автобусите.

# 352
  • София
  • Мнения: 4 234
Ок. до скоро

# 353
  • Мнения: 8 664
                  Яжке,що не ми се обади по-рано,че срещата остава   Sad От вчера до преди малко нямах нет и мислех,че отлагате за вторник.Това беше последното,което знаех.
                  Е,весела среща ви желая!

# 354
  • Мнения: 3
Чета оттук-оттам и виждам новината от 1 април -
Марси, ЧЕСТИТО ВНУЧЕ!
Да расте здраво, весело, щастливо, да радва всички ви!
А на теб и на щастливите родители - да сте здрави и да тичате след юнака!
Дидия, да е живо и здраво и вашето пораснало момче!
(сега прочетох, много големи са патериците, но все пак искам да те поздравя!)

# 355
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в La Rapita , Tarragona
  • Мнения: 1 899
FELICES PASCUAS! (4estit Velikden)     HRISTOS VOSKRESE! - VOISTINA VOSKRESE!    Pozdravi ot nas s dedi. Mnogo zdrave i kasmet na vsi4ki.

# 356
  • София
  • Мнения: 4 234
Жабче, честит Великден и на вас.
Днес се видяхме с Танита, беше много приятна среща, наприказвахме се и после се поизпратихме с нея и Яжка, след като качихме Айша на рейса. Бяхме само ние, но така е по дълги  празници - всеки е извън града или с гости.

# 357
  • Мнения: 3
Аз най-после успях да прочета всичко
и сега да наваксам пропуските  Simple Smile
Дидия, Честит Рожден Ден и на Любчо - то при вас е бил голям урожай от рождени дни!
Да расте и порасте голям мъж малкия Любчо!
Да ви слуша и да пълни дните ви с радост!
Шпунц, да са ти живи и здрави и твоите празнуващи -
и при теб е голям урожай!
Бъдете щастливи и весел празник!
Жабче, ти пак си испанка - честит празник и на твоето семейство!
Янче, браво на Мелчето - да е все така борбена и успяваща!
Момичета, на всички - приятна вечер!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Hug  Hug  Hug   bouquet   bouquet   bouquet

# 358
  • София
  • Мнения: 19 097
Тук съм.Досега Ани беше на комп.
Много хубаво си изкарахме на срещата. Както винаги времето не ни стигна, но ще има и друг път.
за сега  лека нощ, сигурно скоро пак ще ме изпъдят.   

# 359
  • Видин
  • Мнения: 961
Христос воскресе!
Нека светлина  и доброта има в душите на всички!
Желая ви здраве!



Общи условия

Активация на акаунт