ОКТОМВРИйската дружина чукна половин година!

  • 21 638
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • благоевград
  • Мнения: 164
 Hug  bouquet

# 31
  • Мнения: 203
Еее много мило,че го харесвате Теодор bowuu
По повод колажите  в този последния нещо много малко бебоци има или  аз не съм разбрала,че да кача снимка ама както и да е не е болка за умиране Peace
Болните бързо да оздравяват,че идва хубавото времееее

# 32
  • Мнения: 958
Здравейте и запис.
Честити месечинки. И бързо оздравяване на всички болни дечица.
Аз нали съм по-доктор от докторите и днес ще взимам носен секрет на децАта, аман от тая хрема, не може 3 месеца да я влачат и доки да ми казва, нормално е Tired
Сега седиа и се чудя, дали да излизаме или да не излизаме ?! Според вас дали ще вали ?

# 33
  • Мнения: 1
Хайде и аз в новата тема, както винаги прекрасно оформена и с чудесно заглавие  Hug  bouquet

Честита половин годинка на всички бебчета  Heart Eyes
Меридит, да ти е жива и здрава маминка   bouquet

Болните дечица и мами бързо да се оправят  Praynig Hug

Хубав ден от нас

# 34
  • Мнения: 5
Здравейте мили мамчета,

Хайде и аз в новата тема. Благодаря за нея  bouquet
Честити месечинки на малките сладурковци, който днес стават на половин годинка. Да са здрави, мн щастливи, гушливи, мили и усмихнати Hug
Болничките дечица да се оправят бързичко Praynig
Мамчета, дайте съвет моля ви-нали от вчера почнахме да се захранваме, днес втори ден давам на обяд оризова кашичка. Мога ли да очаквам за нормално увеличаване на броя на изхожданията, както и консистенцията им, появата на малко слуз..това като алергична реакция ли трябва да го приемам, или да си продължа няколко дни още и да видя дали ще се нормализират нещата. Имам предвид, че предполагам, че нещата няма да си останат както до сега, като бяхме само на, кърма, но кое трябва да ме наведе на мисълта, че проявяваме непоносимост и трябва да спра съответната храна.
Само да отбележа, че може би тази промяна и да се дължи на Осцилококцинума, който му дадох днес профилактично, защото баща му е с болки в гърлото и леко неразположение. Иначе Алекс си изглежда добре, не е топъл, не е отпаднал или сънлив. Няма други признаци на неразположение.
Мн ви благодаря предварително за споделените мнения и опит, че това захранване мн ме безпокои, както всяко ново нещо Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 22 879
Сиигърл,нормално е това,което описваш,стига слузта да не е в голямо количество.

# 36
  • Мнения: 909
Благодаря ви още веднъж момичета за мама  Grinning
Деси ,тази ваксина като се бие 6 месец..., ние сега бяхме на преглед , следващият път сме на 13.04 не е ли много скоро или...?Благодаря ти  Hug
Иначе да се похваля....7430гр и 64см... Peace.....макар ,че за см малко ме съмнява на мен ми се струва че е 65  newsm78.Но един сантиметър не е от значение  Peace.

# 37
  • Мнения: 617
Ехееее мойто заглавиеееее! GrinningЯ вижте като е гадно времето и три страници изписани.
Честито на всички с месечинки!
Мами, аз и в предната тема писах, ама сега и тука, щото каква ли не литература четох и се ошашках още повече.Левкоцитите на Дара са 10, като горната граница е 11.Лимфоцитите и са завишени - 77%, хемоглобинът и е 130.От какво може да са и на горна граница левк.Какви ли не ужасии четох и вече се отказах, щото ще взема да и поставя и диагноза и да и назнача лечение.Обадих се на нашия доки и той каза, че са нормални, ама...пуста литература.Някой да даде мнение (Жени, щото тя прави)  та да  ме успокои, че цяла нощ съм сънувала тромбоцити, еритроцити и т.н. ooooh!

# 38
  • Мнения: 5
Много ти благодаря  Деси Hug . Сега съм по-спокойна. Не е в голямо количество слузта,даже почти не се забелязва,ама аз нали все се вглеждам, та я видях Embarassed

# 39
  • благоевград
  • Мнения: 164
здравейте , да се възползвам докато Теди ми спи в ръцете да драсна някой ред  Peace
ние сме добре ,здравички сме слава богу  Praynig тежим 6500 и сме 65 см хапваме си каша и пюренца и се кърмим. 
ето и малко снимки от нас - http://marenceto2.snimka.bg/baby/az-i-bebeto.372995.17925375

# 40
  • Мнения: 68
запис и от мен  Tired благодаря ви милички че сте загрижжени.....

Отивам да взема Алекз от градина  Hug

# 41
  • Мнения: 958
Мон, не се вкарвай във филми  Peace Доки като е казал че е ок, надали е излъгал  Hug
Спокойно, аз след като четох за бронхиолита не спах цяла нощ да слушам Марина как диша и да не спре евентуално, защото пишеше, че имало голям процент случаи на внезапна детска смърт  Tired

# 42
  • Мнения: 3 641
Мон, не се ошашквай , Миличка. Щом докторът е казал, че е добре-вярвам,че е така.Ние правихме изследване да видим тромбоцитите само. При вас отклопнението е минимално, винаги може да варират стойностите. За твое успокоение може да повторие изследването след седмица Hug
Джоя , ние излизахме. Не е студено, но духа вятър.Просто Габи не мирва вкъщи Tired
Сийгърче, наблюдавай Алекс, ако има отново питай педито Hug
Ина-Мария, много ви е чаровна усмивката Simple Smile
"Меридит, браво за резултатите Hug

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Еди,не съм го забравила колажа,но време-кът Confused.Пък и миналата тема доста се проточи.Ще го сменя после.

В тази връзка,ако някой ,който разбира може да прояви желание да направи един нов колаж с по-актуални снимки Whistling Mr. Green
...
И с университета съм заета.

Приготвям Криси за яслата.В крайна сметка се доредихме.

Отдала съм се на кулинария,при все че гледам да се ограничавам,че панталоните взеха да ми отесняват преди известно време и много се засрамих Embarassed.
Тортата "Гараш" ми стана пълен провал,но я правих по една друга рецепта не като тази на Надежда,че в нея жълтъците са сурови и исках да го избегна,но другия път,когатом се престраша пак да я направя ще пробвам по тази рецепта.

Оф ,хайде ,че ме яздат тука newsm78

...
Ааа,Диди не иска да яде друго освен мамина цица....
Шишето с кърма отказва и Ам и каши-маши,пюрета...
Голяма стачка,как ще я караме не знам...

# 44
  • Мнения: 76
Моон не се притеснявай толкова, щом доктора ти е казал, чи всичко е ок значи е така. Освен това при децата до 4 години референтните стойности са по-високи отколкото при възрастните. Другото което може да е -ако бебока е боледувал последните две седмици  също да даде отражение и стойностите още да не са се нормализирали. За твое успокоени след десетина дена може да направиш контролни изследвания. Всичко ще е наред.
На нас ще ни взимат кръв и урина в четвъртък и се моля всичко да е наред, защото и аз съм една - чета из нета и си втълпявма разни неща, като повечето майки впрочем.
 

Общи условия

Активация на акаунт