ОКТОМВРИйската дружина чукна половин година!

  • 21 635
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 32
Здравейте и от нас в новата тема.
Много хубави бебета видях Simple Smile!
Ние днес бяхме на консултация. Вече сме 7600 и 68см. Ники е качил само 400 гр, но те са достатъчно. Сложихме последния пентаксим. Миналия път вдигна темпетарура 38 градуса и сега малко се притеснявам, но дано този път да няма реакция.
По повод хепатитната ваксина на нас ще ни я слагат чак юни месец. Обясниха ми, че между първата и втората ваксина трябва да са минали 5 месеца, а на нас първата ни я сложиха януари.  Peace

# 46
  • Мнения: 617
Благодаря ви момичета...нали знаете каква съм паника...стремя се да не си втълпяваам нищо, ама то е по-силно от мен...
Жени, сега погледнах тромбоцитите...в норма са.Еееей голям съм идеот значи....хората са ми казали че е нормално, а аз продължавам  да се измъчвам.За пореден път се ровя из нета и се правя на доктор. ooooh!

# 47
  • Мнения: 1 668
здравейте, момичета...
Влизам само да се запиша, че не съм ви чела и няма как да взема мнение по темите.
аз се завърнах. Днес целия ден изкарах с децата - беше прекрасно. Малката не се е отбила. засука си все едно, че ме е нямало 2 часа, а не 9 дни. З съжаление кърмата ми е доста намаляла въпреки цеденето по летища и хотели. Ще я видим тази работа как ще продължи. За сега има пълно чекмедже във фризера и не се притеснвам. Днес и дадах и първата лъжица пюре, че много зор даваше от преди да заминем. Услади и се много. Утре 2 пък ще видим... Започнах с морков, после мисля картоф и след това каша, но имам време да преценя и по-нататък. Утре съм на работа вече и рахата свърши... Не искам да си помислям какво ме чака ама няма начин - трябва да се работи.

# 48
  • Мнения: 909
Ger4o ,добре си си дошла Hug.Като имаш време и снимчици пусни да се полюбуваме на почивката ви. Peace
Спокойна нощ момичета  Hug

# 49
  • Мнения: 617
Ееее, Герчо, ма ти не си си взела още някой допълнителен ден , та да си починеш от почивката, ами веднага - хоп на работа. Crazy

# 50
  • Мнения: 364
Момичета, мерси за отговорите  bouquet Количките са едни и същи кг, разликата беше в колелата, значи ще я избирам на хубост  Mr. Green
Мира, честита ви ясла  Hug Криско как е? Адаптира ли се, харесва ли му?
Герчо, добре завърнала се  Hug Браво на Ева, че не се е отбила душицата. Дала ти е карт бланш да пътуваш на воля Laughing
Дано не те тормозят много на работата, че да се адаптираш по-лесно. Мен мноооого ме тормози голямата часова разлика.
И чакаме снимки  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 15
Поздрави на всички и от мен Hug

# 52
  • Мнения: 571
Розе, добре завърнала се и тук  Hug
За великденския колаж, ако няма други желаещи ще го направя, но ще помоля за нов албум с по една снимка на дете, за да не изтърва или дублирам някое.
И понеже съм свободна само до края на месеца, после имам ангажименти...ще трябва да го направя сега като краен срок за качване на снимки ще е 28.03.2010.

# 53
  • Мнения: 20
Здравейте,

нашите изследвания са супер. Хемоглобина-111 , а левкоцитите са по-високи при бебетата, та затова не се шашкайте Peace И на малката са така.

Герчо, добре дошла  Grinning
Моята количка има двойни колела отпред и единични отзад и мисля, че това е готин вариянт Peace
И Дейка вчера имаше малко слуз от картофчето, явно е нормално Thinking

Вчера правихме малък Рожден ден , ето снимки  Grinning http://www.facebook.com/album.php?aid=19316&id=1812812423&l=c4cc106806

# 54
  • София
  • Мнения: 9
       

               Еооооо,

                              бамбини мараба!  bouquet

                   Не съм минавала няколко дни, ама ето ни на линия да се отчетем!

              Сутринта тигърът се събуди с някакви сополки, но не й е запушен носа, ами й се стичат по гърлото...! Утре ни е ден за ваксина и не знам дали няма да я пропуснем, заради тези сополчета! Днес ние 13 -ти ден на каша и мисля скоро да минаваме на зеленчук, че на кашата вече много й се цупи-мупи, с голям зор изяжда 7 лъжички!

                             И Магуто освен, че е тигър си пада и малко вампир, не иска да спи по цял ден и през нощта се буди по има няма 2-3 пъти, яде си, пее си, ака си - чудно й е!

                Айде банда - дано и днес ни пропусне дъждовното време!  :е:

# 55
  • Мнения: 22 869
Megs,големи бонбончета са ти и двамата,живи и здрави!!!
Ваня,ти коя количка искаш,че не разбрах?
Гер4о,добре дошла и от мен!!!

Саши тази нощ спа,без да се буди нито веднъж,което се случва за пръв път.Аз,обаче,се събудих в 6ч.,защото едната ми гърда особено,щеше да гръмне и не успях пак да заспя.

Баба ми е получила инсулт по първоначални данни и ми е много притеснено.Днес трябва да ни кажат как е,от вчера привечер е в болница. Cry

# 56
  • София
  • Мнения: 38
здравейтееее, записвам се!

# 57
# 58
  • Мнения: 203
А добро утро и от мен!!!
megs-много сте хубави Heart Eyes
Деси  дано баба ти бързо се възстанови Praynig

# 59
  • Мнения: 3 641
Меги, наистина са прекрасни сладурковци Heart Eyes
Герчо, добре дошла.Като ти остане врме да разказваш,че ми е много интересно.  И снимки ще е хубаво да видим HugПредставям си децата как са се радвали Simple Smile
Сиско, и ние не сме по спането.
Приемам всякакви съвети ка кда приспивам Габи,че по принцип след млякото заспива или със сешоар .Не иска  нито песни, нито люшкане, нито сама в леглото. Оставих я веднъж да плаче, ами не млъкна сама. Посиня,почервеня, но продължава да рече Sad Вече се отчайвам
Монче, нали си по-спкойна вече Hugю
Деси, дано бабчето се оправи Praynig

Общи условия

Активация на акаунт