ОКТОМВРИйската дружина чукна половин година!

  • 21 660
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 197
Дубрутрууууу
вярно, че е време за великденски колаж Peace Еди ако имаш нужда от помощ свиркай Hug Hug Hug от мен албума Peace
качвайте снимките в албума Великденски колаж! само ще ви помоля за малко внимание: изберете подходяща и само една снимка, като внимавате да се вижда ясно лицето на детето и колкото е по - голяма - тип портрет - толкова е по - удобно и лесно за работа, а и после ще грее по - добре слънчицето ви в колажа Peace краен срок за качване на снимките 28.3 Peace бързайте, но не забравяйте да напишете поне името на детето под снимката Peace
Десиии  Hug Praynig Hug Hug Praynig
Гер4о добре завърнала се!!! Hug чакаме снимки и разкази Peace
ние днес бяхме на консултация, да се отчета Rolling Eyes за един месец +500гр Party Party Party = 8400 и +1см = 68 многоооо съм доволна. само ще вметна за всички, който много се притесняват, като мен, Ого беше качил двойно миналия месец и много се притеснявах да не се ослони като го захраня. но не! кърмя си го както преди плюс пюрета веднъж на ден, а си е качил този път точно колкото трябва Peace децата си знаят Peace Peace Peace сутринта успях от раз да събера и урина, взеха му и кръв без дори разбере - хилеше се през цялото време Peace аз съм една горда майка толкова съм се надула, като пуяк на гюбре, че скоро ще гръмна Joy Joy Joy
желая ви весел и усмихнат ден Peace

# 61
  • Мнения: 909
Добро утро и от мен  Grinning
Деси ,дано бабчето ти да се оправи  Praynig Hug Hug
*Jeny* ,аз не мога да ти дам никакъв съвет,защото ние изобщо не сме се приспивали до сега със сешоар или люлеене,от малка си я научих в леглото самичка.Малко постоявам до леглото ,като не ме вижда по принцип,само ако иска чай или биберона си изтърве ,тогава се появявам аз  hahaha Joy...и така докато заспи по принцип става бързо...5-10мин.Дано да успееш по някакъв начин да я приспиваш ,че да не се тормозите така и двете. Hug
atadar ,браво  Peace...ще видим ние как ще сме със събирането на тази урина ,като ни назначат изследванията.
Хайде хубав ден от мен момичета Hug

# 62
  • Мнения: 364
Деси, дано с баба нещата да не са толкова сериозни, да се възстанови бързо и скоро да си е в къщи  Hug
За количките, понеже имам каталога на Пег перего, гледах Ариа /5,8кг с двойни колела и борд/ и Си /6кг с единични колела и без борд/. Ще се поразровя и за други марки колички, та съвсем да се ошашавя hahaha Joy Joy

Мегс, много сте сладки на снимките  Hug
Атадарче, браво на Оги и и на теб, разбира се  Peace

Отивам на фризьор и после на масаж   newsm68

# 63
  • Мнения: 32
Здравейте, мамчета и бебчовци!
  Аз отдавна не съм писала,но с хубавото време и разходките все по-малко влизам във форума, колкото да прочета за какво става въпрос.Ние сме добре. В момента Сашко малко се разсополиви, но не е сериозно и сме на Стеримар, Осцилококцинум и капки от клеева тинктура. Много кофти в това променливо време- ако го облека повече се изпоти, като го разсъблека и го духне вятъра се размърка носа.Та все съм в чуденка.
   Ние си хапваме зеленчукови пюренца и доста си ги харесва. В повечето случаи аз му ги приготвям.
   За килограмите и аз все се притеснявам да не се ошишка,че до сега си качва мъжката. В началото на месеца беше 8.200кг. Но най-вече- здрав да е.
   Хайде, слънчев ден на всички! Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 571
Атадарче благодарско  Hug
И съветите са добри  Grinning

Пресиан този месец е 450 гр. + 1 см. Днес е на очен, ще видим какво ще кажат.

# 65
  • Мнения: 23 018
Ваня,Си-то е над 7кг. със сенника и колелата.Да си знаеш.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ванче,още не е тръгнал.Сигурно ще успеем за другата седмица,понеже не са готови още изследванията и ги чакам.Дано да му харесва Rolling Eyes

.....
Сложих линк и на първа страница за великденския колаж. Simple Smile

# 67
  • Мнения: 617
Жени, мааалко съм по-спокойна.  Hug
 Мегс, вашите левк. колко са?
Абе аз не бях такава паника, бе, какво ми стана...чак ме е яд на мен си понякога какви неща мисля и как въобще мозъкът ми ги е родил... ooooh!
Днес ми се струва, че ще става за разходка.Като се наспи цоца мисля да поемаме.
Еди, какво ви е на оченцата?

# 68
  • Мнения: 152
Здравейте.
Жужи, днес падна от едната спалня. За сега нищо и няма. Поплака доста. Ама как се е извъртяла не знам - от едната страна беше таблата на леглото, от другата стената, от третата една възглавница. А тя падна от четвъртата, обърнала се е от гръб по корем и се е въртяла, т.е мъчила се е да пълзи - друго обеснение нямам.
Деси, стискам палци баба ти да се оправи.
Аз май също ще почвам диета, ама с тази намаляла кърма не знам коя да избера. Но съм много напълняла. Хем бях смъкнала, а сега пак съм качила и то доста. Чак ме е яд на мен, но с този вълчи апетит не знам как да се преборя.

# 69
  • Мнения: 20
monnnn4e, не запомних колко са, но док каза да не гледам референтните стойности на бележката, че те са за възрастни, а на бебоците са други Peace

Благодарско за хубавите думи за нас   bouquet

# 70
  • Мнения: 99
Здравейте в новата темичка  Hug

Немате изчитане бре мами  Laughing аз от скитане и дом. раб. не мога да смогна да ви навестя  Rolling Eyes

Гледам порастнали бебета упс .... вече големи момичета и момчета  Hug Hug Hug

Не съм чела, признавам  Blush

Ние днес сме на консултация и после ще се отчета  Peace Иначе сме добре, опитваме нови вкусове и за сега само толкова, предпочита да си дояжда с мляко и така правим.

Количка и аз искам да си взема за пътуването ни до Италия, за да не заема място в колата, защото само количката и кошарката ще напълнят багажника  Rolling Eyes

Чао за сега  Peace

# 71
  • Мнения: 571
Еди, какво ви е на оченцата?
Запушен слъзен канал. След месец сме на контролен пак и ако не се е оправило - сондаж.

# 72
  • Мнения: 3 641
Меридит, браво за заспиването. Ама ние със силните колики се научихме на сешоар та сега се вижда мв чудо.
Еди, дано не се наложи сондаж Praynig
Лятна количка си взех на Hauck.Не е кой зне какво, но е супер лека,че с това Чико ми писна. Ка ксъ мя сваляла с прясна операция на 20 дни не ми се мисли.
Мами на бебчовците, които са на АМ--По колко пъти се храните на ден? Rolling Eyes

# 73
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 374
По 5 - 9, 12, 15, 18, 21 по 180гр.  Flutter
Засега сме само на АМ, но мисля на 01.04 да започна захранването. Мисля да е на 01 за да ми е по - лесно броенето колко дни какво съм давала.
Гер4о Welcome back

# 74
  • Мнения: 3 641
Доре, много хубав режим. Hug Габи не може да издържа сутрин и се буди в 6.30 да яде, та удължава мпаузите за да са 5 хранения Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт