За първи смели крачки февруарска мама меси погачки

  • 21 866
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 360
Леле Ками,Сияна с това якенце е разкошна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Албенчето е сменила прическата и Андито е порастнала много Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 216
Вержи, аз ти бях пратила също снимка, ама нищо, сега пратих друга Simple Smile))) Да са ти живи и здрави малките проходили юнаци Simple Smile

Божеее, Анди колко е пораснала, сладурана беее, а Бетунга къде изчезна, никаква я няма, гледам с нова прическа, къде е дългата коса, ама и така й отива Simple Smile

# 32
  • Мнения: 242
Иве,да,пропуснала съм тебе и Мимето.

# 33
  • Мнения: 115
Фокси,   bouquet

Аз си правя планове на 1 април да вляза в болница за първия прием на лекарствата, ако се организирате за среща преди това, ще се постарая да дойда.

# 34
  • София
  • Мнения: 216
Няма нищо, Фокси, споко, ползвай тази в по-близък план, че да се вижда кой кой е Simple Smile))) Пак да ти благодаря и тук за това, което правиш, супер си   bouquet

Айде лека и спокойна нощ и до скоро Simple Smile

# 35
  • Мнения: 4
Привет и от мен!
Вече не помня от кога не съм се вясвала, но и ние минахме през болнав период.

Минавам да ви се похваля, че и Ванеса проходи!  newsm44 Е, проходи е силно казано, но снощи направи първите си 2-3 крачки сама, днес пак. Омесих набързо 1 питка и разнесох по съседите, бяхме в Добрич 2 дни. Прощъпулник официално ще правим след празниците. Не мога да ви опиша колко съм щастлива и какъв камък ми падна от сърцето, като я видях да крачи сама. За съжаление, татито беше в командировка и пропусна, ама тая вечер имаше показно.

Всички болнички да оздравяват!


# 36
  • Мнения: 46
 smile3501 на Ванеска.Да крачи смели и безаварийно в живота .

# 37
  • Мнения: 140
Миме, благодаря! Heart Eyes
Албенчето са добре с Анди. Възползват се от хубавото време за разходки Laughing Тя самата ми каза, че не е влизала скоро във форума, но вярвам че ще намине Flutter
Да пусна и наши нови снимки
За фон на тази ни е Карандила / скалите/ и част от стадиона-   Една съблазнителка Laughing

kremucka
, разбра ли сега , че се притеснява излишно. Браво на госпожицата! Бързо да тичат крачетата Flutter
Стискайте палци, мили маминки Flutter Утре сме на ваксина и се  Praynig да мине без рев и странични реакции Whistling
Ще я записвам и на кухня за първи път и дано да и хареса Grinning
Лека и мека на всички! Flutter

# 38
  • Мнения: 143
Еми, радвам се че те "виждам" Hug
Креми, чесито прохождане на Ванеса!
Миме, аз съм за среща както беше предложила във вторник, тъй като в сряда и петък съм на немски, но ако се разберем дори за някои от тези дни , ще си тръгна по-рано. За място нямам претенции.
Ками, голяма съблазнителка си имаш Peace
Весе, добре че не е вирус и бързо ще го пребориш.
Да се похваля - от вчера пием Саностол и от днес ядем отново. Зъб няма, така че май е от сиропа.Лори, Зитка  - може да пробвате.

# 39
  • Мнения: 238
Хайде и аз в новата тема. Вержи   bouquet, а за колажа давай по-кротко, юнаците имат повече нужда от теб сега, а не като станат на 15 години   Grinning

За срещата и аз съм като Надето

Аз ще дойда на срещата, освен ако няма нещо извънредно разбира се..
ред.: нямам претенции за ден, стига да не е тоя четвъртък  Peace

При нас нищо интересно, затова и не пиша, а само се любувам на снимките на прекрасните ни дечица  Hug

Лека!

# 40
  • Мнения: 25
Добър вечер!
Аз няма да досаждам, само да кажа, че с удоволствие ще дойда на среща, независимо къде и кога ще бъде, ще се радавам да се запозная с Деси и да видя останалите дружки  Hug

Миме, и аз забелязах, че нещо мама Зари съвсем се затри - освен, че не иска да се вижда с нас, вече не иска и да си "играе" с нас  Crossing Arms

В петък съм на консултация, ако има новини ще пиша. А когато мъж ми се накани да ме снима ще ви презентирам и моето коремище   preggo

Ох, Иве, гледам споменавали сте онзи нещастник "лекаря" от Закрила, та и аз се присетих какъв ужас беше  #Cussing out #2gunfire И като си представя колко жени има, които се доверяват на такива некадърници и .... да не продължавам, всички се сещате какво следва, да не дава Господ! Да е жив и здрав Стани, Господ ви е пазил тогава  Hug

 babydust7 И от мен една магия за здраве на болничките бебоци и мами

Лека нощ  smile3524

# 41
  • Мнения: 2 829
Привет и от мен- моят Дими нещо кашля и е много нервен. Цял ден иска само да го нося и да суче, нищо друго не яде (то не е проблем за мене, де), спи само върху мен... Водих го на доктор, нищо сериозно не е, но утре сутрин вероятно ще пие лекарство за първи път в живота си- сироп АЦЦ.
И като бяхме там го и премерихме- станал е 10.500 кг. и 77 см.
Предполагам и зъби го мъчат, илникнаха 3 кътника, но 4-тия още го няма а май са тръгнали и кучешките.
Още не ходи, пуска се само за по 2-3 крачки Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте и от нас Simple Smile

Страхотни снимки сте пуснали всички, направо ми пълните сърцето  Hug

Мечи, непременно да кажеш как е минало и да показваш снимки Simple Smile)))

Още болнички дребчовци ли има, да се оправят бързо, бързо  Hug

Аз сега да питам нещо, Стани не е имал температура от повече от 24 часа, Нурофен му дадох за последно снощи в 21. Давам му Витамин Ц, Калциев Глюконат Лактат против алергии и Есберитокс, бебешка доза на капки, тази сутрин като му сменях памперса забелязах, че целият е в малки бледорозови пъпчици като основно са по гърдите и коремчето, смятате ли, че е алергия към някое от лекарствата (Вит. Ц е пил и преди, калциевият глюконат е точно за обратното, остава Нурофена и Есберитокса, но и Есберитокс е пил преди по-малко, но и сега не пие всичко, че го слагам в млякото или супата, а пък Нурофена до снощи не беше дал реакции) или пък всичко това + температурата е реакция от ваксината за морбили, паротит и рубеола, която сложихме на 11ти, значи днес стават 13 дни, а темп. вдигна на 10тия, дали обривът се дължи на това...аз ще се обадя разбира се на педиатъра, но той е пак втора смяна от 2 и исках малко мнения да събера преди това, ако е от ваксината знам, че няма какво да се направи, само чакаме, но ако е алергия, да не стане по-лошо, много се притеснявам...

Вержи и тук да кажа, супер си, много те обичам наистина, не го казвам просто така  Hug  bouquet

# 43
  • Мнения: 649
Здравейте мацки,

Еми, здрасти. Хайде бързо да се връщаш в нашите редици, а мъниците само здравички и правички занапред.

Честити проходили крачетата на малката Ванеса и на нейната мама.

Иве, аз да питам, Стани коко време го провлачи този вирус?
Аз уж си мисля, че Йоан се оправя и хоп на вечерта с температура. Вчера беше много добре, но от сутринта пак е с температура. И то все една такава мижава я поддържа 37,7-37,8. То добре, че не вдига повече, но пък не знам болест ли, възможно ли е да е еакция от ваксината /но пък толкова дни  newsm78/
На обяд ще го водим при педката да видим какво ще се произнесе, че вече съм се притеснила леко.

Наде, в тази връзка Йоан тази седмица не е ходил на ясла. Но мисля, че ако с еоправи днес-утре в петък ще отива. Всеки ден в повече до започването ми на работа ще е добре, за да го проследя как ще се справи и адаптира.

За срещата съм за, стига да сме здрави. Нямам претенции за ден, място, час.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Привет и от нас в новата темичка! Фокси,   bouquet  bouquet

Иве, много прилича на реакция от ваксината. Дано да е това и всичко да минава вече! Не се притеснявай! Стани как е? Жизнен и весел ли е?

Честито на тичащите крачета! Май май станаха няколко аз докато се наканя да пиша Simple Smile Само по хубави пътища и задачки да ходят!

Много много хубави снимки пак има! Супер е така!

Моля ви, стиснете ми едни палци за утре по обяд. Ще ходя да ми махнат 2 бенки и понеже вече съм го играла, знам че боли  Confused

Ами това е от нас. Пускам една снимка да си покажем къдриците, защото тия дни ще го подстригваме и няма да има вече букли Sad

Общи условия

Активация на акаунт