От коя маска за коса сте най - доволни?

  • 54 965
  • 134
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 77
ох аз много се чудя дали нещо на лореал професионал или на орзен да си взема.и двете ми се струват добри.не сравнявам цената разбира се.

# 31
  • София
  • Мнения: 118
И аз давам един глас за Орзен. Косата ми е много суха, чупливо-къдрава, от маската придобива невероятен обем, форма и мекота. До сега с друга маска такъв ефект не съм постигала. Но за сравнение на съседката косата е права, лесно омазняваща се и не е особено очарована от тази маска. Така че явно си е до тип коса  Simple Smile.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 573
Моята коса е много права, тънка, изрусявана с мазни корени и много сухи краища и на мен Орзен ми се отразява страхотно. Определено е много относително, но и аз си мисля, че за мазна коса няма да е добър вариант

# 33
  • София
  • Мнения: 4 751
И аз сега съм доволна от Орзен с мед. Лореал проф е супер също. Бях ползвала и една маска  с къна във висока кутия ( Beauty Formulas) - отлична Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 169
ох аз много се чудя дали нещо на лореал професионал или на орзен да си взема.и двете ми се струват добри.не сравнявам цената разбира се.

На L'oreal ти препоръчвам абсолют рипеър.Разбира се зависи за какво искаш да я използваш.Но,ако се боядисваш и ти се струва,че косата ти е изтощена тази е идеална за тази цел.
Но имай предвид,че сериите на Лореал са по-силни от другите.Поне аз съм с такова впечатление и се слага много малко от тях на косата.Мен една такава опаковка ми стигна за 5-6 месеца,защото като исках да я ползвам си слагах от нея само на върха на показалеца малко Peace

# 35
  • Мнения: 77
тъй като днес ми свърши маската си взех на лорис със змийско мляко.сега я опитах и после ще кажа дали съм доволна.иначе и аз клоня повече към лореал проф.така че следващата ми покупка ще е тази.само се чудя от серията за обем или за изтощена коса тъй като моята коса е мазна боядисвана със сухи краища и почти постоянно използвам преса.

# 36
  • Мнения: 1 282
И от мен глас за маските на Орзен.  Heart Eyes От първите няколко ползвания реших, че е маска като всички останали, но след седмица видях резултата. Няма да лъжа.  Hug

На второ място поставям на Сайос.  Heart Eyes Ето тази:

Косата ми е мазна в корените, суха в краищата. Причината е в честото миене.

Аз обаче не мога да разбера каква е връзката между по- бързото омазняване и маската за коса. Rolling Eyes Маските за коса и балсамите се наансят по крайчетата на косата, нямат допир с корена.  Rolling Eyes

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
ох аз много се чудя дали нещо на лореал професионал или на орзен да си взема.и двете ми се струват добри.не сравнявам цената разбира се.

На L'oreal ти препоръчвам абсолют рипеър.Разбира се зависи за какво искаш да я използваш.Но,ако се боядисваш и ти се струва,че косата ти е изтощена тази е идеална за тази цел.
Но имай предвид,че сериите на Лореал са по-силни от другите.Поне аз съм с такова впечатление и се слага много малко от тях на косата.Мен една такава опаковка ми стигна за 5-6 месеца,защото като исках да я ползвам си слагах от нея само на върха на показалеца малко Peace
 Това не го разбрах как така на върха на пръста и с него успяваш да намажеш цялата коса newsm78. И аз съм много доволна от Лореал-а, но ми трябва повече количество...косата ми е под раменете. От маската на Орзен за боядисвани коси не съм доволна, не става за мен.


# 38
  • Мнения: 1 416
Каква е реално разликата между тези две маски     
тази -  http://beautycosmetic.biz/garnier-fructis-maska-kosa-repair-shine-p-1409.html
и тази  http://beautycosmetic.biz/garnier-maska-kosa-momentalen-efekt-fr … -shine-p-919.html
Коя от дата вида е по-добра по принцип - в кутийка или в туба? И въобще коя от маските на Garnier Fructis е най-добра според вас?

# 39
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Каква е реално разликата между тези две маски    
тази -  http://beautycosmetic.biz/garnier-fructis-maska-kosa-repair-shine-p-1409.html
и тази  http://beautycosmetic.biz/garnier-maska-kosa-momentalen-efekt-fructis-repair-shine-p-919.html
Коя от дата вида е по-добра по принцип - в кутийка или в туба? И въобще коя от маските на Garnier Fructis е най-добра според вас?

За мен първата е по-добра от втората , която се води моментна някаква и за по-честа употреба.
И зависи от потребността на косата, лично за мен тази с маслата (в предишния ми пост) е най-най от Garnier.

# 40
  • Мнения: 311
Присъединявам се към доволните от Орзен с бира.
Сложих си я за първи път вчера, след четене на много положителни отзиви и ползване на Genera кокос може би година.
Разликата е огромна. Жива, лъскава коса, чудесен аромат, дори не се наложи да слагам кристали след това. Косата ми е боядисана, със сухи краища и нормално омазняващ се скалп.

# 41
  • Мнения: 23
А мога ли да използвам маската на Орзен с бира,при положение,че косата ми не е боядсвана,но е много суха?

# 42
  • София
  • Мнения: 1 573
Orzene имат и маска за суха коса. Тя не е с бира,а  с мед. Аз имам и нея, но другата ми допада малко повече. За твоя случай обаче май ще е по-подходяща. А колко хубаво и трайно ухае тази с меда  Crazy Heart Eyes По два дни не се отмирисва. Тази с бирата също ухае добре, но не чааааак толкова и не е така трайна миризмата

# 43
  • София
  • Мнения: 169
ох аз много се чудя дали нещо на лореал професионал или на орзен да си взема.и двете ми се струват добри.не сравнявам цената разбира се.

На L'oreal ти препоръчвам абсолют рипеър.Разбира се зависи за какво искаш да я използваш.Но,ако се боядисваш и ти се струва,че косата ти е изтощена тази е идеална за тази цел.
Но имай предвид,че сериите на Лореал са по-силни от другите.Поне аз съм с такова впечатление и се слага много малко от тях на косата.Мен една такава опаковка ми стигна за 5-6 месеца,защото като исках да я ползвам си слагах от нея само на върха на показалеца малко Peace
 Това не го разбрах как така на върха на пръста и с него успяваш да намажеш цялата коса newsm78. И аз съм много доволна от Лореал-а, но ми трябва повече количество...косата ми е под раменете. От маската на Орзен за боядисвани коси не съм доволна, не става за мен.



А защо трябва да е цялата коса?Слага се само накрая на косата иначе се омазнява много бързо.Като го разтъркаш си попива навсякъде.Много фризьорки са ми го казвали това.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
ох аз много се чудя дали нещо на лореал професионал или на орзен да си взема.и двете ми се струват добри.не сравнявам цената разбира се.

На L'oreal ти препоръчвам абсолют рипеър.Разбира се зависи за какво искаш да я използваш.Но,ако се боядисваш и ти се струва,че косата ти е изтощена тази е идеална за тази цел.
Но имай предвид,че сериите на Лореал са по-силни от другите.Поне аз съм с такова впечатление и се слага много малко от тях на косата.Мен една такава опаковка ми стигна за 5-6 месеца,защото като исках да я ползвам си слагах от нея само на върха на показалеца малко Peace
 Това не го разбрах как така на върха на пръста и с него успяваш да намажеш цялата коса newsm78. И аз съм много доволна от Лореал-а, но ми трябва повече количество...косата ми е под раменете. От маската на Орзен за боядисвани коси не съм доволна, не става за мен.



А защо трябва да е цялата коса?Слага се само накрая на косата иначе се омазнява много бързо.Като го разтъркаш си попива навсякъде.Много фризьорки са ми го казвали това.
Моята коса е руса и много третирана, налага се да слагам по цялата дължина ако искам да е изглежда добре. Не знам дали се омазнява по-бързо, аз я мия на 6-7 дни, като до последно косата не е мазна, а по-скоро замърсена от прах и др.

Общи условия

Активация на акаунт